Şimdi Ara

Kediler nankördür, yorganlarınıza işerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kedimin 12 yaşına girmesine 2 ay kaldı, 1.5 yaşından beri ben sahiplendim.

Ancak, bu akşam gördüm ki, kendi tuvalet kumu olmasına rağmen gidip orta odadaki katlanmış durumda yıkamaya gönderilmek için bekleyen yorganın önce üzerine işemiş, sonra da kat yerinden açıp oraya bir daha işemiş.

Yorganı kendine gösterdiğimde arazi oldu, biliyor ahlaksız kedi

Bu tür aksiyonları daha önce defalarca yapmış ama onu bıraksam nereye gidecek diye duygusallık yaptım.

Kediler sevimli imiş, canları cehenneme:

Mesela, artık ne kadar okşasam da mır mır sesi gelmiyor:

"Düşürdük kekliği, beni sevmek ve doyurmak zorundasın ömrüm boyunca"

• Kumunu temiz tutarsan, disari cikip gelmesine izin verirsen yapmazlar. Benimkiler psikolojisi cokunce yapiyor.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Düşündüğün gibi değil:

- Kumu / suyu her gün temizlenip tazeleniyor.
    - Kuru Mama: Gün içerisinde ne kadar isterse veriyorum, gramaj yok ve kendisi şişko değil.
    - 5. katta oturmam dolayısıyla gidecek bir yeri yok ve ayrıca tüm pencerelerimde sineklik var, kazara aşağıya düşmesin diye ve evet onun için yaptırdım.

- Kışın yattığım ve yazın penceresinin açık olduğu ama bu defa 4 ay önce karnının boydan boya kesilmesine sebep olan tümör ameliyatından sonra benden intikam aldığını düşünüyorum.

- 2+1 evimde 1 odanın kapısını kapalı tutmama rağmen tek açık olan ve hava akımını sağladığı için açık bıraktığım ama yatmadığım odaya dadanıp sadece katlı yorgana değil, tüm çarşafın üzerine de çiş yaptığını gördüm ve çok kızdım:

Yorganı kendine gösterdiğimde suçunu biliyordu ve arazi oldu.

Gel de daha fazla sinirlen bu kötü kediye:

Kediler nankördür, yorganlarınıza işerler

• Valla ben de 3 aylık kedi sahibiyim, bizimki yapsa muhtemelen cezalandırırım ama eşim izin vermez
    Ayrıca şişko değil demişsin ama maşallah pehlivan gibi
  • onlyone O kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, bakma onun şişko gibi göründüğüne, tüyleri öyle gösteriyor.
    Geçen ay tıraş ettirdim ve yine kuş kadar kaldı

Benim cezalandırma yöntemim küsmek, ihtiyaçlarını karşılayıp onun haricinde yüzüne bakmamak.
    Ama son olayda bile 2 gün sonunda dayanamayıp gidip kucaklayıp öptüm.
    Artık sevdiğim zaman mır mır yapıyor.

Bunca yıl sonunda şunu anladım: Tek değil en az iki kedi barındırmak lazımmış ki, bir birleriyle meşgul olsunlar.
  • çift iyidirt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.