Şimdi Ara

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.611
Cevap
169
Favori
101.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tektonik1907

Merhabalar arkadaşlar. Kısırlaştırılmış kuru kedi maması alacağım. Altta verdiğim linkteki ürünü alıp deneyen oldu mu? Fiyatı iyi gibime geldi. Tecrübe etmiş arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

trendyol.com
    Vancat Sterilised Kısırlaştırılmış Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1 Kg(5 Adet) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/vancat/sterilised-kisirlastirilmis-tavuklu-yetiskin-kedi-mamasi-1-kg5-adet-p-114436579?boutiqueId=575273&merchantId=273265
    Vancat markası iyidir. Yavru kedi mamasından memnun kalmıştım. Ama daha uygun fiyata miapet markasının mamaları var. Yeni içerik ve ambalajdan dolayı kampanyalı sanırım. İçeriği gayet iyi. Bende yavru kedi maması ve tavuklu kısırlaştırılmış mamadan sipariş verdim. Elime bugün ulaştı.

https://m.trendyol.com/sr?q=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&st=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&qt=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&os=1

Edit ;

Mamalar yeni üretilmiş. Biri 11/08 diğeri 12/08/21 üretim tarihli. MNG kargo ile teslim ediyorlar. Bizim burdaki MNG kargo iyi hakikaten. Geldiği gün dağıtıma çıkarıyorlar.

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 21 Ağustos 2021; 12:20:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Öğrenmek istediğim kediniz iştahlı bir şekilde yiyor mu bu mamaları? Geçen petshoptan açık narlı tavuklu kuru mama aldım. Kilosu 65 TL idi. Tabi bir kilo alamadım. 250gr almıştım herhalde. Eve getirdim. Şeker hanım normalde kuru mama pek iştahlı yemiyordu ama kaliteyi anlamış olacak ki bunu aynı ıslak mamayı nasıl iştahlı yiyorsa bu kuru mamayı da aynı şekilde yedi ve koymuş olduğum üç avuç mamanın dibini sıyırdı. Yani bu paylaştığınız üründe kedilerin hoşuna giden, severek yiyecekleri cinsten mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: tektonik1907

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Öğrenmek istediğim kediniz iştahlı bir şekilde yiyor mu bu mamaları? Geçen petshoptan açık narlı tavuklu kuru mama aldım. Kilosu 65 TL idi. Tabi bir kilo alamadım. 250gr almıştım herhalde. Eve getirdim. Şeker hanım normalde kuru mama pek iştahlı yemiyordu ama kaliteyi anlamış olacak ki bunu aynı ıslak mamayı nasıl iştahlı yiyorsa bu kuru mamayı da aynı şekilde yedi ve koymuş olduğum üç avuç mamanın dibini sıyırdı. Yani bu paylaştığınız üründe kedilerin hoşuna giden, severek yiyecekleri cinsten mi acaba?

Denemedim hocam. Şu an açıkta mamaları var. Tazeliği kaçmaması için bu mamaları açmayacağım. Sorunuza bu yüzden cevap veremeyeceğim. Ama yorumları okuyabilirsiniz.

• 76 TL (kargo dahil) Realist Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Yemi

https://www.ciceksepeti.com/realist-kuzu-etli-ve-pirincli-kopek-yemi-kcm39413158

84,9 TL(kargo dahil) Goody Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

https://www.ciceksepeti.com/goody-etli-yetiskin-kopek-mamasi-15-kg-kc7855721

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Hepsiburda da 3Al 2 öde de güzel ürünler var.. Mesela bu kum güzel toparlanan ve kokuyu zapteden kullandığım bir kum. Normal fiyatı 23-28 TL arası.. Bu şekilde 3 tanesi (10lt) 48 TL..
    Bu örnek olsun daha çok ürün var..

Hediye Çeki kodu : 3AL2ODE

Al 2 Öde tüm ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 22 Ağustos 2021; 11:13:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

forumdan 4 tl ye 20 tl indirim kodu aldım sipariş geçtim teşekkürler. Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandınız mı? Nasıl severek yiyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Köroğlu_

Daha önce kullandınız mı? Nasıl severek yiyorlar mı?

hocam ilk defa alıyorum burada paylaşıldığı için deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

hocam ilk defa alıyorum burada paylaşıldığı için deneyeceğim

Alıntıları Göster

Bende alacaktım ama kararsız kaldım. Daha yeni 20 kg kadar mama aldım. Ama ggde 30 tl'lik kuponumu değerlendirmek istiyorum. Mama geldiğinde test edip sonucu yazarsanız mutlu olurum. Birde kokusu çok önemli. Tazeliği ve kalitesi öyle anlaşılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

10 TL ye 1,5 kg kuru mamaların bir kısmı geldi.. 15kg lık mamaların da bir kısmı geldi..
    Kışlık stoklamaya devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bende alacaktım ama kararsız kaldım. Daha yeni 20 kg kadar mama aldım. Ama ggde 30 tl'lik kuponumu değerlendirmek istiyorum. Mama geldiğinde test edip sonucu yazarsanız mutlu olurum. Birde kokusu çok önemli. Tazeliği ve kalitesi öyle anlaşılabiliyor.

Alıntıları Göster

tamam hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Vancat markası iyidir. Yavru kedi mamasından memnun kalmıştım. Ama daha uygun fiyata miapet markasının mamaları var. Yeni içerik ve ambalajdan dolayı kampanyalı sanırım. İçeriği gayet iyi. Bende yavru kedi maması ve tavuklu kısırlaştırılmış mamadan sipariş verdim. Elime bugün ulaştı.

https://m.trendyol.com/sr?q=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&st=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&qt=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&os=1

Edit ;

Mamalar yeni üretilmiş. Biri 11/08 diğeri 12/08/21 üretim tarihli. MNG kargo ile teslim ediyorlar. Bizim burdaki MNG kargo iyi hakikaten. Geldiği gün dağıtıma çıkarıyorlar.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar miapet yavru kedi mamasını yeni yavruları bulduğum için açtım. Çok güzel kokuyor. Taze ve kaliteli olduğu çok belli. Çok ufak taneli. Tam 2-3 aylık yavrular için. Tavsiye ederim. Ama fiyatı artmış gözüküyor. Tekrar indirime girerse değerlendirin derim.

• Satıcı Amazon. 80 ₺'ye aldım, 84 olmuş.

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]amazon
    Felicia Az Tahıllı, Yavru Kuzu Etli Hypoallergenic Kedi Maması, 2 kg
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087RM5QXC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1

kediler severek yiyorlar Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]gittigidiyor
    La Cat Mix Karışık Etli Yetişkin Kedi Maması 16 kg Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://www.gittigidiyor.com/kedi/kedi-mamasi/la-cat-suprume-cat-mix-yetiskin-16-kg_spp_814586?id=698283723

• quote:

kediler severek yiyorlar  

gittigidiyor
    La Cat Mix Karışık Etli Yetişkin Kedi Maması 16 kg Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://www.gittigidiyor.com/kedi/kedi-mamasi/la-cat-suprume-cat-mix-yetiskin-16-kg_spp_814586?id=698283723

Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Üretim tarihi nedir acaba ?

• quote:

forumdan 4 tl ye 20 tl indirim kodu aldım sipariş geçtim teşekkürler.  

Sokak kedileri bile yemedi yazıyor hepsiburada yorumlarda alacaktım vazgeçtim, enjoy alacaktım onu seviyor kediler,

Temizmamada ucuzdu fiyatlar uçtu,

Kendimizde , hayvanlarda aç kalacak bu gidişle bu fiyatlarla !!!!

Hayvan dernekleri heryerden mama yardımı arıyor bulamıyorlar

• quote:

kediler severek yiyorlar  

gittigidiyor

Arkadaşlar bu mama şu an hepsiburada.com'da süper fiyat, süper teklif kampanyası adı altında 119,7 TL. Üstelik sepete ekleyince 15 TL daha düşüyor. Yani 104,7 TL. Gittigidiyorda 20 TL'lik kupon ile 105 TL'ye geliyordu. Ama kupon için 5 tl verip alanlar için 110 TL'ydi fiyat. Mama hakkında yukarıdaki arkadaş olumlu referans vermiş. Hepsiburada.com'da olumlu yorumda var olumsuz da. Ama olumlu yorum çoğunluk. Protein oranı iyi gözüküyor. Yağ oranıda düşük. Değerlendirilebilir. Ana sayfaya da ekledim zaten.

Supreme Cat Mix Yetişkin Kedi Maması 16 kg Fiyatı (hepsiburada.com)

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Paylaşım için teşekkürler siparişi verdim umarım iş görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Paylaşım için teşekkürler siparişi verdim umarım iş görür.

Umarım kediler beğenir hocam. Bende hepsiburada üzerinden sipariş verdim. ggde 30 tl kupon vardı ama onu bu mama için kullanınca 10 tl'lik iş görüyordu. O yüzden başka bir şeyde kullanacağım. Süresini uzattım bir şekilde. Hepsiburada.com'dan alınca hem peşin fiyatına 3 taksit oldu. Kedilerin Kasım ayı ortasına kadar mamaları tamam gibi. Black friday de yeni fırsatlar kovalarız artık

Bu arada kampanya devam ediyor arkadaşlar. Süreliydi ama nedense uzatmışlar. Değerlendirin derim. Bu içeriğe bu fiyat kolay kolay bulunmaz. Mama geldiğinde eski mama ile karıştırıp bir hafta öyle verin. Sonra bazı kediler mamayı yemeyebilir. Tüm mamalar için geçerli bu durum. Dikkat edin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.