Şimdi Ara

Kedi ile aynı oda da yatılır mı Kedi serbest olarak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
1
Favori
24.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kedinin içine CİN girerse, görürüm o zaman seni..Unutma Cinler gece aktif olur..Dabbe serilerini izle...

• bosver gece seni gırtlarklar maazallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzm83

Bir yaşıma daha girdim, kediyi gece kafese mi kapatıyorsunuz?
    Zorla falan mı kedi sahibi yaptılar sizi?
    Herkes kedi sevmek zorunda değil, insanlar kedilerden korkar kabul, bazen ev arkadaşın korkuyor diye bazı önlemler alırsın odaya kapatırsın falan hadi ona da kabul ama hem hayvanı sahiplenip hem de gece kafese koymak neyin kafası?
    Kedilerin gün ağarma zamanı en aktif zamanlarıdır. O yüzden sabah ezanı ile hareketlenirler, gündüzü de genel olarak uyuyarak geçirirler. Yüzünüz falan cırmalamazlar, en fazla ayaklarınızla oynayabilirler. Yapmayın etmeyin ya. Ben hayvanı eve kapattım diye üzülüyorum kafese kapatmak nedir?

+1

Benim kardesimin kedisi ben de kaliyordu bir ara, sirtima cikip orada uyuyordu geceleri. Her gece uyumak icin benim yatmami beklerdi ayagimin dibinde.

• kedi kafesi ne lan papağan mı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cilehta

kedi kafesi ne lan papağan mı o

:DD Taşıma çantası

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

cin lenirse gözünü cıkarıyor

Tövbe Bismillah

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Bir kere babam eve kedi getirmişti güzel bembeyaz bir kediydi. ben de hafif tırsarım böyle ısırır falan diye neyse gece oldu bi baktım yatağıma gelmiş sonra aldım odanın köşesine koydum yine geldi kış mevsimi olup sadece bizim oda sıcak olduğundan buz gibi hava da diğer odalara koymaya yüreğim el vermedi sabaha kadar birbirimize baktık durduk.&#128514;&#128514; daha sonra sahiplendirdik başka bir aileye.

Kafese koymak yanlış hareket gibi.

Aynen hocam bizde sabaha kadar bakıştık 😂 Ulan uykusuz kaldım yine bir tam dalamadım uykuya acaba yüzüne atlar mı pençe geçirir mi korkusundan... Birde çok dönerim yatarken onun için sabit kaldım hiç rahat değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darknight-96 -- 30 Aralık 2017; 11:51:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Kardeş erken yat sen de. Serbest bırakırsan üstüne yatar.

Artık öyle yapaca hocam çünkü uykusuz kalıyorum ve evinde yatırmak iyi serbest olunca sıkıntı petshop çu da öyle dedi zaten gece kafesinde yatır demişti en rahatı

• Biraderim kapını kapa yat, hayvanı da kafese koyma, seni bir kafese koysalar hoşuna gider mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darknight-96

quote:

Artık öyle yapaca hocam çünkü uykusuz kalıyorum ve evinde yatırmak iyi serbest olunca sıkıntı petshop çu da öyle dedi zaten gece kafesinde yatır demişti en rahatı

Hayvan bide alışırsa gerektiğinde de kafese girmez o da iyi değil burda yazanlara bakma. Hem sabah erken kalk şınav çek falan iyi olur sana da.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darknight-96

quote:

Hayvan bide alışırsa gerektiğinde de kafese girmez o da iyi değil burda yazanlara bakma. Hem sabah erken kalk şınav çek falan iyi olur sana da.

Aynen.

• Darknight-96 kullanıcısına yanıt
    Bende gerçek kafes sanıyorum taşıma çantası çok küçük wc kabı falanda yok o iş kesinlikle olmaz hergün o kaba giren saatlerce kalan kedi psikolojisi çöker hasta olur. Geniş bi kafes olsa suyu maması wc si olsa en azından ihtiyaçlarını giderir ama yine stres olur. Kedilerin stres olunca ve psikoloji çökünce olacağı en hafif hastalık egzama veya mantar olur ki mantar olursa uyuz olursa senide çok kötü etkiler

• Kuş falan olsa kafeste rahat eder gece yaşayabilir de

Kedi için büyük bir yuva falan yoksa küçük şeylere koymayın yazık hayvana

Kedi köpek gibi bir evcil hayvanım olmadı pek bilgim yok ama fikrim üstteki gibi

• Darknight-96 kullanıcısına yanıt
    Kediler korkak hayvandır siz ona karışmadıkça o size karışmaz size uyurken vereceği zararlık en fazla oyun oynamak yada gelip sürtünmek yalamak olur :)) ben çok severim gece yanıma sokulan kediyi bi kedim var di gelir burnumu gözümü yalar poposunu yüzüme sürterdi

• önce çiçeğini çikolatanı, yüzüğünü al, kediyi ailesinden istemeye git. söz kesilsin, sonra büyüklere el öpmeye gidin. sonra aynı odada bir çay içebilirsiniz. daha fazlası olmaz. nişanı da fazla uzatmayın, dedikodu olur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.