Şimdi Ara

KE GAMES GÜVENİLİR Mİ-OYUN GELDİ ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
8.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Elazığdayım takas için KE Games i uygun gördüm fakat tam emin olamadığımdan sizlere sormak istedim.
    Güvenilir midir,özellikle İstanbul daki arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur.
    Normalde bu konuyu açmazdım fakat son zamanlardaki spotçu facialarından sonra açmayı düşündüm.
    Yorum yazan herkese şimdiden teşekkürler..,
    OYUN GELDİ ARKADAŞLAR SIFIR GİBİ GÖRÜNÜYOR OYUN.
    KE GAMES E TEŞEKKÜR EDERİM İLGİLENDİLER,UYGUN TAKAS FİYATLARI İÇİNDE AYRICA TEŞEKKÜRLER.

KE GAMES GÜVENİLİR Mİ-OYUN GELDİ ARKADAŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 25 Ekim 2014; 17:13:22 >

• Yardımcı olabilecek yok mu bir babayiğit ?
  • Selam, kegames konum olarak eskiden oturdugum yere cok yakındı, ps3 zmninda hep ordan takas yapardim, bir kez kurye yöntemi ile de takas yapmisligim var.Güvenilir ve düzgün insanlardır ama araya kargo ve uzun mesefaler girdiği için o noktada bişey soylemem mümkün olmuyor. :) istersen ucuza gelecek bir takas için önce bir deneme alisveri yap.
  • gokayt kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam Fifa 15-Mordor takası düşünüyorum.
    Adamları aradım dedim siz sıfır mı 2.el mi göndereceksiniz adam şansına dedi.
  • Cell_master kullanıcısına yanıt
    Hocam neti şu anda kullanamıyorum sıkıntı var düzelse açacam kardeşlik
  • Tabi spot piyasasında sıfır yada ikinci el konusu pek belli olmuyor, dürüst davranmışlar diyebiliriz :) harddiskin de yerin varsa en iyi yöntem oyunları forumdan kardeslikle almak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Hocam neti şu anda kullanamıyorum sıkıntı var düzelse açacam kardeşlik

Hocam bendede evde internet yok. Ps4 ü işyerine getiriyorum gerekirse gece bırakıyorum oyun iniyor.Primary hesapta internet zorunluluğu yok.
    Eğer imkanınız varsa sizde buşekilde yapabilirsiniz.
    Ayrıca spottan sıfır diye aldığınız jelatinlilerin çoğu sıfır değil. Jelatinlerini kendileri yapıyorlar.
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    ben worldbazaardan aldım birkaç kere onlar sirkecide ben karagümrük ama yinede ücretsiz kargo diye kargo ile aldım. güzel pakette daha jelatini açılmamıştı.

ama babamın oğlu degil kefil felan olmam tabikide ben sadece kendi alışverişimi söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

ben worldbazaardan aldım birkaç kere onlar sirkecide ben karagümrük ama yinede ücretsiz kargo diye kargo ile aldım. güzel pakette daha jelatini açılmamıştı.

ama babamın oğlu degil kefil felan olmam tabikide ben sadece kendi alışverişimi söylüyorum.
    KE Games alışveriş yapmadım ama driveclub çıkacağı zamanda bayram girmişti araya bayramda 230tl gibi fiyata satıyordu sony de bile 185tl di baya kazıktı gözümden düştü görünce aklıma o olay geliyor oyüzden ben alışveriş yapmam
  • quote:

Arkadaşlar Elazığdayım takas için KE Games i uygun gördüm fakat tam emin olamadığımdan sizlere sormak istedim.
    Güvenilir midir,özellikle İstanbul daki arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur.
    Normalde bu konuyu açmazdım fakat son zamanlardaki spotçu facialarından sonra açmayı düşündüm.
    Yorum yazan herkese şimdiden teşekkürler..,

Kendilerinden bir kac kere alisverisimiz oldu sorun olmadi en uygunda burasidir daha ucuzunu bulan varsa soylesin arkadaslar
  • Elazığda olmam sıkıntı arkadaşlar.Kendileriyle yarın tekrar görüşecem detayları yazarım
  • Cell_master kullanıcısına yanıt
    İnternet var hocam fakat binada işlemler olduğu için internette sıkıntı var.
    Kutulu oyun topladığım takas yapayım dedim ve makul geldi burası
  • quote:

İnternet var hocam fakat binada işlemler olduğu için internette sıkıntı var.
    Kutulu oyun topladığım takas yapayım dedim ve makul geldi burası
    Takas konusunda makul fiyat veriyor, ancak sitedeki hesaplayıcı fiyatını kontrol et önce garanti olsun.
  • 10 tl istiyor kardeşim fifa 15-mordor takasına
  • Arkadaşlar tekrar görüştüm sıkıntı olmayacağını söylediler gönderecem bakalım ne olacak...
  • quote:

Arkadaşlar tekrar görüştüm sıkıntı olmayacağını söylediler gönderecem bakalım ne olacak...
    ben 2009dan beri ordan alışveriş yapıyorum bir sıkıntı olmadı forumda izmitte oturan arkadaşım var oda kargoyla takas yapıyordu bir sıkıntı olmadı
  • Su anda kendilerinden shadow mordor aldım sıkıntı yok
  • ficarof kullanıcısına yanıt
    Bende mordor takası yaptım hocam gelsin bakalım.
    Hayırlı olsun oyununuz hocam
  • quote:

Bende mordor takası yaptım hocam gelsin bakalım.
    Hayırlı olsun oyununuz hocam

Gule gule kullan reis
  • ficarof kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasız gelsin hocam kullanıcaz inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 20 Ekim 2014; 23:21:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.