Şimdi Ara

KAZANDIRİO BEDAVA 330 ML PEPSİ MAX (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
3.939
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deme ya ben 50 pepsi para birikti yakında bir yer var kullanabilecegim kullanırım diye düşünüyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moda oldu bu uygulamalar. Eskiden kapakta çıkar gider alırdık. Benim dahadaha uygulamasında 25 tane coca-cola şekersizim vardı ama bakkallar 1 tane bile vermiyordu. Çöp oldu gitti tarihleri doldu. Bu şirketler böyle kampanyalar yapıyor da bizim esnafları bilmiyorlar sanki...

• Kimsenin alamayacağını bildikleri için laf olsun diye yapıyorlar bu kampanyaları

• Size katılmiyorum şekersiz kola adı altında tatlandırıcıli bir kola içiyoruz kolayı bu kadar seviyorsak azda olsa normalini içmek lazım şekersiz kola bir kere tat olarak asit olarak diğerinin yanına bile giremez. sırf şeker yok diye bunu içmek çok saçma. Günde en az 2 kutu kola içen biriydim şimdi haftada 1 kere ya içiyorum ya içmiyorum. Az içerim ne içtiğimi bilirim. Kola bagimlisiysan bilemem tabi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şöyle kampanyaları migrosla yapsalar daha hoş olur

• kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt

Geleceğin dünyası kimyasallarda.

Kisa sure içinde (500-1000 sene kadar) tüm yeme içme alışkanlığımız değişecek. Bunlar oncul sinyaller. Zamanla ağız tadı bu kimyasallara uyum sağlayacak sen değilse bile çocuklarının tercihi kimyasallar olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Adet Şifre var.
    İhtiyacı olana vereyim.
    GB yok.
    Okey mi ne var.

* Gönderildi. Yazmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-701484EF2 -- 13 Eylül 2021; 18:43:37 >
  • Bakkala gittim pepsiyi almak için. abi biz onu bilmiyoruz bedava kola mı olur dedi gönderdi :D

• ercanharitamüh E kullanıcısına yanıt
    Kazandirio uygulamasın da harita var. Nerden alacağın bulunduğun yere göre işaretliyor..
    Bir bak istersen. Evet çoğu bu kampanyaya katılmıyor. Tek tük var..

• Haritada yazan yere gitmiştim bende. Adamların sanki kendi cebinden çıkıyor . pepsi veriyor bunlar vermiyor.

O zaman uygulama dan Şikayet Et.Bi kulağını çekerler o Bakkalın
    Yok öyle bi dünya. Yada seni başka yere yönlendirirler..

Pepsi'de durum nasıl bilmiyorum da Coca-Cola'nıj reklam tiviti altında bi yer muhtemelen vermiş bedava kolaları. Tabi kampanyayı yüklenen Coca-Cola olması gerekirken adamın 50-100 arası içeride kredisi parası kalmış.

• İki firma da şekersiz içrmeye çalışıyor. Tadı zaten berbat, olmasa bile şüpheli hareket.

• Bana gönderirmisin

• Görende tarla bağışlıyo sanacak tobe yarabbim ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.