Şimdi Ara

Kazakistan Dizileri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 ay önce instagramda tarihi bir kazak dizisi başlayacak diye bir sayfa görmüştüm aralık ayında başlayacak diye lakin aradım bulamadım bilen var mıdır ?

• Dizinin ismi Kazakh Khagante. Ama daha başlamamış herhalde. Baya kaliteli gözüküyor dizi.

http://astanatimes.com/2016/02/kazakh-khanate-series-shows-world-historic-period-before-independent-kazakhstan/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bojack2

Dizinin ismi Kazakh Khagante. Ama daha başlamamış herhalde. Baya kaliteli gözüküyor dizi.

http://astanatimes.com/2016/02/kazakh-khanate-series-shows-world-historic-period-before-independent-kazakhstan/

Bu değildi hocam ama buda güzel duruyor :) benim dediğim geçen ay başlamıştı şimdi bulamıyorum hiçbir yerde ilginç bir durum

• meraktan soruyorum neden kazak dizisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

meraktan soruyorum neden kazak dizisi?

tarihi dizi hocam eski türk tarihini anlattığı için ( otağ vs... )

tarih dizi-filmlerine karşı ilgim var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgzmurat

quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

meraktan soruyorum neden kazak dizisi?

tarihi dizi hocam eski türk tarihini anlattığı için ( otağ vs... )

tarih dizi-filmlerine karşı ilgim var...

anladım hocam.
  • grgzmurat G kullanıcısına yanıt
    O da bu dizi gibiyse izlenir. Benim de tarihi ve dönem dizilerine çok ilgim var. Özellikle çadırlı, bozkırlı, atlı bir dizi bulursam çok iyi olur. Marco Polo iyiydi onu da bitirdiler.

Bir de herhalde Kazaklar işlerini dünyaya yayamıyorlar. Belki de bahsettiğim dizi yayındadır ama İngilizce ve Türkçe kaynak olmadığı için bulamıyoruz. Kazakça veya Rusça bilsek çoktan bulmuştuk bahsettiğin diziyi.;)
  • bojack2 B kullanıcısına yanıt
    Düşüncelerimiz ortak hocam :)....

Sanırım diziyi buldum ismi galiba "Kazak Eli"
  • grgzmurat G kullanıcısına yanıt
    Galiba ikimizin bulduğu dizi aynı. Kazakh Khanate dizinin İngilizce adı. Kazak Eli original isim aynı manaya geliyor zaten. İkisinin fragmanları gördüysen direkt aynı oyuncuları falan görürsün.

Sıra dizinin bölümlerini bulmakta. Tabi İngilizce bulabilirsek

İstersen başlığını değiştir ana konusu olsun dizinin bu konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bojack2 -- 5 Ocak 2017; 22:25:20 >
  • bojack2 B kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın aytıntılı şekilde araştıracağım buraya yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgzmurat

Hocam yarın aytıntılı şekilde araştıracağım buraya yazarım

Son durum ne buldunuzmu. İngilizce altyazısı varsa ben çevirisini yaparım
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    hocam bakıyorumda pek bişey bulamadım çıkmış çıkacak mı belli değil... bi de torrent sitelerine bakayım...

aslında rusça bilen biri olsa işimiz kolaylaşır...

edit : dizi galiba yayınlanmamış ama bazı kaynaklarda 16 aralık 2016 da başlamış açıkcası net bir bilgi bulamadım...http://astanatimes.com/2015/11/kazakh-khanate-series-and-film-to-be-released-during-2016-nauryz-celebrations/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grgzmurat -- 6 Ocak 2017; 16:51:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.