Şimdi Ara

Kaza yaptık. Kaskomuz yok... [ Ve araç pert oldu..].. SS'li & Videolu... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
15.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş osun...
  • Çok büyük geçmiş olsun kendi arabammış gibi üzüldüm aynı renk fiestamda.
    Umarım en kısa süre içerisinde sigorta işi netlik kazanır.
  • Büyük geçmiş olsun hocam
  • Cok gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak451905

Çok büyük geçmiş olsun kendi arabammış gibi üzüldüm aynı renk fiestamda.

Netlik kazandı aslında. karşı tarafın kaskosu bana ödeme yapacak.

aracın piyasa değerini vereceklerini söylediler. ama "hangi piyasa bu ?" diye merak ediyor insan
    malum bu aralar piyasa uçtu gitti.

teklif edilen fiyat belli olunca yazacağım buraya

@lord_danger
    @AhmedKaymakcı
    @burak451905
    @TheRummer
    @Selçuk ALAGÖZ
    @joushkun

Hepinize Teşekkürler ...

• Geçmiş olsun. Eğer Max. 20.000 TL ye kadar ödeniyorsa sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Sonucunu bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerakin34

Geçmiş olsun. Eğer Max. 20.000 TL ye kadar ödeniyorsa sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Sonucunu bekliyoruz.

Teşekkür ederim.

fakat sanırım yanlış anladınız.

Şimdi suç "%100" karşı tarafta olduğu için cebimizden 1 kuruş bile çıkmıyor.

karşı taraf ödeyecek bütün masrafları.

2 seçeneği var karşı tarafın ;
    ya adamın kaskosu ödeyecek ya da sigortası.

sigorta 20.000 tl'ye kadar ödeme yapar. Bu kazada bu limit aşıldığı için devreye karşı tarafın kaskosu giriyor. Karşı tarafın kaskosu olmasaydı mesela bu kazada, karşı taraf 20.000 liranın üzerindeki masrafı cebinden ödemek zorunda kalacaktı. Ama Allah'tan adamların kaskosu varmış.

yani karşı tarafın kaskosu , benim bütün masraflarımı ödeyecek.

diye biliyorum.

sonucu belli olunca yazacağım kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

quote:

Orijinalden alıntı: burak451905

Çok büyük geçmiş olsun kendi arabammış gibi üzüldüm aynı renk fiestamda.

Netlik kazandı aslında. karşı tarafın kaskosu bana ödeme yapacak.

aracın piyasa değerini vereceklerini söylediler. ama "hangi piyasa bu ?" diye merak ediyor insan
    malum bu aralar piyasa uçtu gitti.

teklif edilen fiyat belli olunca yazacağım buraya

@lord_danger
    @AhmedKaymakcı
    @burak451905
    @TheRummer
    @Selçuk ALAGÖZ
    @joushkun

Hepinize Teşekkürler ...

Piyasa işini kaskolar belirliyor aracın yaşına ve donanıma göre mesela sizin aracınız 2007 fiesta cool modeli için liste karşısında 24000 lira yazıyor, benim aracında 2008 1.6 tdci fiesta ghia için 26.500 lira yazıyor.
    Not: modelini bilmiyorum aracınızın bizim araçta kasko karşılığı anlaşmada böyle geçiyor.

• Dosrum geçmiş olsun gelen cana gelsin.Teklif edilen parayı kabul edeceksiniz diye bir şart yok biraz uğraşabilirsiniz misal bizim komşunun da aynen böyle bir kaza oluu bayağı bir telefon trafiği uğraştan sonra arabasını aldığı fiyattan daha güzel bir fiyata sigorta şirketiyle anlaştı .
  • Geçmiş olsun umarım kısa zamanda sonuçlanır..
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

quote:

Orijinalden alıntı: sezerakin34

Geçmiş olsun. Eğer Max. 20.000 TL ye kadar ödeniyorsa sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Sonucunu bekliyoruz.

Teşekkür ederim.

fakat sanırım yanlış anladınız.

Şimdi suç "%100" karşı tarafta olduğu için cebimizden 1 kuruş bile çıkmıyor.

karşı taraf ödeyecek bütün masrafları.

2 seçeneği var karşı tarafın ;
    ya adamın kaskosu ödeyecek ya da sigortası.

sigorta 20.000 tl'ye kadar ödeme yapar. Bu kazada bu limit aşıldığı için devreye karşı tarafın kaskosu giriyor. Karşı tarafın kaskosu olmasaydı mesela bu kazada, karşı taraf 20.000 liranın üzerindeki masrafı cebinden ödemek zorunda kalacaktı. Ama Allah'tan adamların kaskosu varmış.

yani karşı tarafın kaskosu , benim bütün masraflarımı ödeyecek.

diye biliyorum.

sonucu belli olunca yazacağım kesinlikle.

Öncelikle geçmiş olsun
    Karşı tarafın kaskosu, sigortanın limtlerini aşan bölümü öder diye bir durumun olduğunu düşünmüyorum. Sigorta limiti ne kadarsa o limitler içinde ücret ödüyor. Kasko aksi belirtilmediği müddetçe sadece kendi aracınızla ilgili diye biliyorum.

• Geçmiş olsun. Yazılanları okuyunca korktum ve kasko yaptırmaya karar verdim şu anda. Hayırlısı.
  • Kasko fiyatlari da aldi yurudu sigorta sirketleri cakalin onde gideni. Hic yil sonu bilancosunda zarar eden bir sigorta sirketi gordunuz mu? Bu nasil sigorta sistemi ise adamlarin her zaman kar etmesi uzerine kurulu.
  • Geçmiş olsun hocam , kasko şart
  • Çok geçmiş olsun. kasko şart ama sistem sadece yeni araçları kaskolamak istiyor ki kar etsinler. benim ki gibi eski aracınız varsa vay halinize.
  • Geçmiş olsun sigorta tarafından satıldıktan sonra sahibinden.com da çıtır hasarlı başlığı altında aracı görürseniz şaşırmayın
  • geçmiş olsun inşallah değerini verirlerde sıkıntı yaşamazsınız
  • geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.