Şimdi Ara

Kaza yaptık arkadaşlar parça ihtiyacı.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam geçmiş olsun. Ankara'da Güven oto yedek parçada ihtiyacınız olanları bulabilirsiniz ben oradan alıyorum, şimdi zaten almışsınız ama inşallah bir daha ihtiyacınız olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • extecher kullanıcısına yanıt
    yahu adam 17 yil boyunca her turlu komisyonunu alip benim kaskomu yapmis ve bu alışkanlığını devam ettirmiş. yine ayni zaman diliminde haberleşilmiş ve sonrasinda kaskonun yapilmasi gerekir. Yapmiyorsa sigortacinin aymazlığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonky kullanıcısına yanıt
    Benim burada kast ettigim konu su, kisi kendisini birinci derece ilgilendirecek konularda kendisi sorumludur. Eger adam yapacagim veya yaptim diyerek yapmadiysa aymazlik olabilir ancak hukuki gecerliligi yok.Kontrol yapmak zorunda olan yone kisinin kendisidir.
    Sadece bu olay icin degil, genel anlamda sorumlulugu baskasina iteleme egilimi var, bu sadece bir tanesi.
    Selamlar

• Geçmiş olsun, sakın bulunduğunuz küçük yerde serviste vs yaptırmaya çalışmayın. 19000 demişsiniz bu hasarda o fiyat imkansız araba toplanmayacak kadar değil ki bide Clio parçası sıkıntı değil. Eğer aracı Ankara'ya çekiciyle götürme imkanınız varsa 500 TL'ye götürürler, şaşmazda o fiyatın bırak yarısını 5000-6000 TL'ye bu arabayı toplatirsiniz, zamanınız varsa yıldız sanayi sitesinde parçaları çok kolay bulursunuz.
    Araç çok uzun zamandır sizde diye duygusal düşünmeyin, servisin verdiği rakama 4 tane araba toplanır el insaf

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.