Şimdi Ara

Kaza yaptığım kişi kaçtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ana caddeden giderken ara sokaktan kontrolsüz bir şekilde dönen bir şahin benim arabama çarptı , ben emniyet kemerimi sökmeye çalışırken karşı taraf önce geri vitese attıp arkasındaki duvara çarptı ardından tekrar gaza yüklenip son gaz olay yerini terk etti . Görgü tanıklarının verdiği plakada arabanın rengi siyah çıkıyor ama bence kaza yaptığım aracı kırmızı renkte.Olay yerine gelen polisler plakadan eminmisiniz dediler. Bizde görgü tanıkları bu plakayı verdi ama yolda iki üç adet kamera var arabayı görüntülenmiş olabilir dedik onlarda biz tutanağa faulü meçhul diye düşünüyoruz siz kamera kayıtlarına bakıp savcılığa şikayette bulunun gibi bir şeyler deyip gittiler.
    Sinirlendiğim nokta kamera kayıtlarını niye ben araştırıyorum.Benim görevim değilki sizce ne yapmalıyım.

Edit:Bugün olayın olduğu yere gidip kameralara baktım.Olayın olduğu yerdeki kamera malesef çalışmıyor .3 adet kamera daha var ama onların açısı olayı almamış.Ama olay evime yakın ve kalabalık bir yerde olduğu için 3-4 kişi görmüş .Asıl görenle konuştum aracın siyah renkte olduğunu söyledi ve plakayı tekrar verdi .Birde olay evime yakın olduğu için uzaktan tanıdığım biri de olayı görmüştü .Oda önceki adamın verdiği plakayı onayladı.İşin güzel yanı plaka ile araba uyuşuyor.Yarın emniyete ve sigortama bilgileri aktaracağım
    Kaza yaptığım kişi kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klimalı tabut -- 18 Ocak 2018; 20:13:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun, şahıs kaçtıysa keşke kovalasaydınız hocam bi yandan 155i arardınız yerini söylerdiniz, gittiği yere kadar takip ederdiniz elbet ya bi yerde patlardı kaçıyım derken, ya da pes ederdi.

Geçen gözümün önünde bi taksici passata vurdu kaçtı, passatın arkadan öyle bi gidişi vardı ki hayatı sorgulattı bana.
    Faulü niye meçhulmüş arabanın hali ortada şaka bir yana geçmiş olsun. Plaka okuma işi kameralardan zor biraz, net görüntü bulamasanız bile mevcut görüntüyü bir belleğe kaydedip savcılığa müracaat edin onlar ölü görüntüleri diriltebiliyorlar fakat takip edilmesi lazım. Özellikle kaza anı videosu varsa Avukat bile dahil edin olaya.
  • Kasko varsa bildir kasko şirketin uğraşsın

• geçmiş olsun
  • Faulü niye meçhulmüş arabanın hali ortada şaka bir yana geçmiş olsun. Plaka okuma işi kameralardan zor biraz, net görüntü bulamasanız bile mevcut görüntüyü bir belleğe kaydedip savcılığa müracaat edin onlar ölü görüntüleri diriltebiliyorlar fakat takip edilmesi lazım. Özellikle kaza anı videosu varsa Avukat bile dahil edin olaya.

• adam kaçıyor gidiyor siz uğraşıyorsunuz böyle bir olay var mı ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urene -- 17 Ocak 2018; 21:47:29 >
  • kasko uğrasmaz sen maddı manevı mahkeme vercen bunun ıcın olay yerıne trafık cagırıp tutanak tutturacasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: urene

adam kaçıyor gidiyor siz uğraşıyorsunuz böyle bir olay var mı ya?

Malesef hocam.İnşallah yarın kamera kayıtlarında bir şey bulabilirim. Yaptığı yanına kar kalmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracınız yürür durumdaysa keske takip etseydiniz.Zaten peşinden gittiğinizi görünce bi yere toslayacaktı

• Çarpan aracın plakası başka araca ait olabilir

Çarpan kişi ona güvenip kaçmış olabilir

• Geçmiş olsun, şahıs kaçtıysa keşke kovalasaydınız hocam bi yandan 155i arardınız yerini söylerdiniz, gittiği yere kadar takip ederdiniz elbet ya bi yerde patlardı kaçıyım derken, ya da pes ederdi.

Geçen gözümün önünde bi taksici passata vurdu kaçtı, passatın arkadan öyle bi gidişi vardı ki hayatı sorgulattı bana.
  • klimalı tabut kullanıcısına yanıt
    Benim aracıma tır vurmuştu kaçmış işlerim çok yoğundu kaskodan yaptırdım.Eşekten düşmüşün halinden, eşekten düşmüş anlar.
  • Hakikaten zor bir durum...Geçmiş olsun...Allah belasını versin böyle tiplerin...
  • Hocam mutlaka bir katakullisi varmış ki kacmış. Araç çalıntı olabilir, kullananın ehliyeti olmayabilir vs. vs. Gecmis olsun, ne diyelim.

• Bu durumda bürokrasinin ve demokrasinin tam olarak işlediği ülkede polisin tamam efendim biz gerekli soruşturmayı başlatıyoruz diyip takibe alması lazım ama bizim gibi muz cumhuriyeti ülkelerde bu tarz cevaplarla karşılaşıyoruz sen uğraş diyorlar ben neden uğraşıyorum kardeşim kolluk kuvveti yasayı uygulayıcı benmiyim de ben uğraşıyorum sana haber vermişim işte sende ilgili makamlara dosyayı gondereceksin takibe alınacak sonra da millet doğal bir refleks geliştiriyor ve kendi cezasını kendi kesiyor, şimdi beni avrupa güzelleyecisi sanmayın ama cidden çok merak ediyorum ne zaman avrupanın medeniyetine, bürokrasisine ve demokratik seviyesine erişebileceğiz çok merak ediyorum hiç umudum yok ama neyse. geçmiş olsun bu arada hocam gerçekten çok üzücü ve sinir bozucu bir durum Allah kolaylık versin

• İşin uğraşma kısmını geçtim de acaba vuran arabada sahte plaka varsa sonuç alınabilecek mi, zararınız size fatura edilmeden karşılanabilecek mi, bunlark merak ediyorum.

• Geçmiş olsun ne yazıkki böyle olaylardan sonuç çıkmıyor kaskonuzdan mecburen yaptırıyorsunuz

• Geçmiş olsun, bir kaç yıl önce ön güvenlik kamerası yeterli diyorduk, sonra arkayı da gören olsa iyi olur demeye başladık, şimdi sağ sol tarafa da kamera şart oldu.

• kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Bu durumda bürokrasinin ve demokrasinin tam olarak işlediği ülkede polisin tamam efendim biz gerekli soruşturmayı başlatıyoruz diyip takibe alması lazım ama bizim gibi muz cumhuriyeti ülkelerde bu tarz cevaplarla karşılaşıyoruz sen uğraş diyorlar ben neden uğraşıyorum kardeşim kolluk kuvveti yasayı uygulayıcı benmiyim de ben uğraşıyorum sana haber vermişim işte sende ilgili makamlara dosyayı gondereceksin takibe alınacak sonra da millet doğal bir refleks geliştiriyor ve kendi cezasını kendi kesiyor, şimdi beni avrupa güzelleyecisi sanmayın ama cidden çok merak ediyorum ne zaman avrupanın medeniyetine, bürokrasisine ve demokratik seviyesine erişebileceğiz çok merak ediyorum hiç umudum yok ama neyse. geçmiş olsun bu arada hocam gerçekten çok üzücü ve sinir bozucu bir durum Allah kolaylık versin

Orada genellikle kaçma olayı olmıyor. Tecrübe ile sabit + vLog'lara bakın adam siz yokken bile aracınıza zarar verse ya başında bekliyor siz gelene kadar ya da not bırakıyor hesaplaşıp zararınızı tazmin etmek için. Ne lanet bir toplum haline geldik. İnsanın midesi bulanıyor. Arkadaşa geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mağrur ülkenin mağdur vatandaşlarıyız
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.