Şimdi Ara

Kaza sonrası Servis&Eksper mağduriyeti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: canalp54

Haklısınız ama aracı servise bırakırken kendim yaptırsam 3000 tl masraf dedi bende karşı tarafın sigortası ile yaptırayım dedim sonuç ortada beni kızdıran o sigortaya şikayette bulunsam birşey çıkar mı
    Hocam yüksek ihtimalle bir şey çıkmaz. Dediğim gibi bu saatten sonra olan olmuş, içinizi ferah tutmak kalıyor geriye.

Tertemiz 2 kapısı oldu aracın, akıllı bir alıcı kazanın fotoğraflarını gösterdiğiniz takdirde sorun etmeyecektir bu durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canalp54

Kazadan önce aracı anlaşmıştık kapılar değişince alıcı vazgeçti ve doğal olarak istediğim fiyatada satamam artık 2 değişen Ve hasar kaydından dolayı kafadan 5 -10 bin düşürecem ki satılsın.
    Sizin gibiler yüzünden bu hale geldik. Serviste değişen parça yüzünden niye o fiyatı düşesin ki? Tamam orijinal araç fiyatını yazmazsın ama öldürmezsin. Hasar belli değişen parça belli bu durumda hasarsız değişenli araçlarla niye bir tutuyorsunuz aracınızı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satacağınız zaman bu fotoğrafları da gösterin hiç bir sorun olmaz, gerçek alıcı serviste orijinal parça kullanılmışsa böyle şeylere takılmaz. hangi usta uğraşır bunu çekiçlemeye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamyonlarkavuntaşır -- 19 Temmuz 2020; 8:22:24 >
  • Değişen parça yüzünden kaç ülkede araç değeri düşüyor, merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz aracı bırakmadan evvel sormadınız mı ne yapacaksınız diye. Biz bi abimin aracına tampon ve bagaj havuzu için 3 yetkili servis gezdik ne yapacak diye usta ile görüştük. Yani biraz sizde de var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satacaginiz zaman bu konuya attiginiz fotograflari da koyar, servis kayitlarini da gosterir, gerekli aciklamayi da yaparsiniz, gercek alicilarla muhatap olur, oluculere yuz vermezsiniz, deger kaybi olmaksizin satilir.
  • Autoking tarzı yerlerde halledilebilir bir hasara benziyor. Ama can sıkacak bir durum yok. Allah beterinden korusun..
  • Aracı bugün 78 bine emekli bir memura verdim toplan 7 bin tl zarar ettim. Buradan servisi savunan arkadaşlar merak ediyorum doğrusu araç alırken kazasız boyasız diye mi bakıyor yoksa serviste değişsinde tavan dahil değişsin sorun olmaz diyenlerden galiba ... neyse olan 7 bin tl ile bana oldu birdaha sakaryada ki yetkili servis mi asla..

Arayanlara soranlara foto ları attık ama kimse inanmıyor hat da sahtekar gözü ile bakıyorlar. Kimsenin kimseye güveni yok.

Aracı bırakırken parça değişmesin diye belirttik.

• canalp54 kullanıcısına yanıt
    Ucuza gitmiş araba valla. Eski kasa 2002-2006 kasa corollalara 70-80 bin istiyorlar. 1,33 motor muydu?
  • 2009 model model hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.