Şimdi Ara

Kaza oldu ne yapabilirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün arabayla hastaneden çıkıp eve doğru yolumda gidiyordum yanımda biriyle karşı şeritten gelen bir tofaş drift yaparak geldi yağmur yağdığı için de duramadı bana çarpıcağını anlayınca sağa kırdım sol öne vurdu kimse de bir şey olmadı ama vuran adam hemen şöför yer değiştirdi vuran kişi alkollüydü ve arabada 5 kişilerdi 40-50 yaşlarında polis çağırdım polis yaralı olmadığı için tutanak tutamam diyip gitti adama diyorum sen kullanıyordun diğeri atlıyor hayır ben kullanıyordum baktım etrafa mobese kamera filan da yok inkar ediyor tutanak tutunca da orta şerit olarak yazmayı tutturdular diğerini kabul etmiyorlar ve 5 kişiler hani bir şey desem zaten alkollüler ve boş adamlar belli kavga çıkıcak ve sağanak yağmur yağıyor arkamızda da inanılmaz bir trafik olunca kasko var zaten neyse dedim öyle yazdık tutanağa çok tecrübem de yok böyle konularda ama dün uyuyamadım ben nasıl bir yol izlemeliyim boşu boşuna araçta 20-30 binlik hasar kaydı oldu benim hiç hatam yok ve boşuna değer kaybetti kasko karşılıcak tamam da sonuçta araçta değer kaybediyor bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten

• Alıntı

metni:
    polis yaralı olmadığı için tutanak tutamam diyip gitti

film burda kopmuş zaten,işini düzgün yapan bir polise gelseydiniz,o adama alkol testi yapardı,keşke böyle bir talepte bulunsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

Alıntı

metni:
    polis yaralı olmadığı için tutanak tutamam diyip gitti

film burda kopmuş zaten,işini düzgün yapan bir polise gelseydiniz,o adama alkol testi yapardı,keşke böyle bir talepte bulunsaydınız

her şey çok hızlı gerçekleşti zaten yağmur altındaydık bir de daha da zorlaştı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.