Şimdi Ara

Kaza hakkında yardımcı olurmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3-4 ay önce park halinde sigortasız 92 model kartal aracıma alkollü sürücü tarafından çarpıldı. Tutanak tutuldu polis tarafından ve sanayiye gitti araç. Rapor işleme konuldu ve ekspertiz 4bin tl hasar çıkarttı. Sonrasında karşı tarafla anlaşıp sigortayı aradan çıkarttık.
    Araç kazadan buyana sanayide parasını peşin ödemiş arkadaş ama hala yapılamadı parçası tedarik edilemedi, ellerinde olan ve buldukları parçalarda ses yaptığı için uyumlu değilmiş. Bende tekrardan raporu işleme koyup pertse pert vermelerini istemeyi düşünüyorum. Ne yapabiliriz acaba raporu tekrar işleme koyabilirmiyiz? Ay sonunda kamu davası adında mahkemesi var karşı tarafın. Müşteki olarak katılacağım ve karşı tarafdanda şikayetçi olmak istemiyorum. Ama mağduriyetimizde giderilmiyor. Konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mrb hocam,

Eksperi arayıp konuşabilirsiniz hocam, pert için değerlendirme yapabilir.
  • Geçmiş olsun ,

Karşı tarafın sigorta şirketine telefonda bilgi veriniz lütfen.

Olumlu dönüş olmaz ise ptt aracılığı ile iadeli taahhütlü dilekçe gönderiniz hemen yürürlüğe alırlar.
  • Cevaplarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Sigorta şirketine bilgi vereceğim.
    iadeli taahhütlü dilekçede ne yapmam ne yazmam gerekir. İlk defa başıma böyle bir iş geliyor.
    4 ay olmuş kaza yapalı ekspertiz raporu vermiş sonrasında feragat edilmiş anlaşma sağlandığından.
    Şu durumda keşke anlaşmasaydım diyorum.
  • osmanpoyraz O kullanıcısına yanıt
    Feragat durumu varsa şirket büyük ihtimalle dosyayı tekrardan açmaz.

Durumu acentenizle görüşüp bir değerlendirme yapmanız gerekmektedir.

Gerekirse acenteniz sizin yerinize yazışma yaparak feragat talebinin etrafından dolanmanın bir yolunu bulmalı hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.