Şimdi Ara

Kaza hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün ana caddede park halinde yola çıkarken (tek şeritli yol) arkadan gelen bir arabanın sağ kapısına çarptım.Kapı çok az içeri geçmiş ve hafif sıyrık var.

Yani benim arabanın sol köşesi o arabanın sağ kapısına değdi. Çıkarken sol aynaya baktım fakat aracı görmedim nasıl göremedim bende halen şaşkınım, yani dikkatsizlikte diyebiliriz. Kendi salaklığım.

Neyse işte tutanak falan tuttuk, adam da şehir dışına çıkıyordu, memleketine gidiyormuş.

Şimdi süreç nasıl işleyecek, ne yapmam lazım. Öğrenciyim zaten, araba babamın. Bizim arabada çok bir şey yokta. Karşı taraf çok masraf çıkarır mı? Adam yaptırmadan önce ararım haberleşiriz dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tutanak tutulduysa bişey yapmama gerek yok. Adam yaptırıp senin sigortadan parasini alacak.

• Anladım fakat bu sefer arabanın hasar kaydı olmuş olmayacak mı? Bu benim ve adamın zararına olmaz mı?

Yani belki sigortaya da bildirmeyebilir yarın haber verecek bakalım umarım pahalıya patlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocker123 -- 7 Ağustos 2017; 20:43:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.