Şimdi Ara

KAZ TÜYÜ MONTUMU NASIL YIKAYACAĞIM ? (RESİMLİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
182.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Adamlar her sene hortlatmış konuyu. Toplumun genel problemi demek ki
    şişik mont şimdi havası indi tüyleri bi yerde birikmiş o şekil duruyor ne yapmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tantum Verde

şişik mont şimdi havası indi tüyleri bi yerde birikmiş o şekil duruyor ne yapmam gerek

Alıntıları Göster
    konu hortlasın tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyzwq

konu hortlasın tekrar.

Alıntıları Göster
    tekrar hort :) kuru temizleme olmaz demişler, yıkamayada turstım böyle kullanıcam galiba :)
  • En iyisi sabunlu bezle falan silmek bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: joklamme

Bu mesaj silindi.
    2007 den beri aynı sorunlar var ve hala çözüm bulunamamış, o yüzden bende akışına bırakıyorum, tüylü tüylü dolaşacağım mecbur. Yıkama olayına gelince; kirlendiğinde ters çevirip fermuarını çekeceğim ve elde yıkama modunda çalıştıracağım makineyi. Belki tenis topu da atarım, bakalım, kısmet...
  • Kaz tüyü yastığım var 2 senedir yıkayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tastarakay

Kaz tüyü yastığım var 2 senedir yıkayamıyorum
    soruna cözüm bulunmadı galiba resimli bir inceleme yapan cıkarsa güzel olur aslinda
  • Iki senedir yıkanmayan montumu yarın yıkayacağım, yıkama öncesi-sonrası bol bol fotoğraf çeker konuyu canlandırırım, belki çözüm bulmuş oluruz. Ya da kobay olur montumu öldürürüm
  • Yahu tenis topuna falan gerek yok.

30 derecede yıka normal şekilde 2 gün giyme kurusun eski haline geliyor.
  • Gencler Norrh Face 800 lük ceket var cok para bayildim, les gibim sigara kokuyor burnum düşüyor.

Makinaya atsam ele alirmiyim, yoksa sorunsuz cikarmi arada kaldim.

Not : Kuru temizleme isini geçin 1 tane jack wolfskin imin anasını aglattilar hayatta vermem.

Konu hort beyler selametle
  • canpinar kullanıcısına yanıt
    Bende hala yıkamadım hocam arada geceleri giyiyorum, yaz tam anlamıyla gelince yıkayacağım makinede :) Sonuç ne olursa olsun yıkamaya mecburum benim montta baya kokuyor
  • stevenashty kullanıcısına yanıt
    Hocam yazmamışsınız mont öldü mü
  • Unutmuşum valla. Bir adet tenis topu ile soğuk su düşük devir narin programda yıkadım. Elde yıkar gibi yavaş olmasına rağmen koku geçti, kararan kirli yerler kendine geldi. Hiç tüy çıkışına da denk gelmedim. Arada sırada elle tokatlayarak iki üç gün çamaşırlıkta bekledim kurudu. Makineden ilk çıkışında korktum incecik kalmıştı ama zamanla kendine geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevenashty -- 24 Nisan 2016; 19:13:59 >
    Sağolun hocam, tenis topu var Allahtan. Son olarak; makinede hem elde yıkama hem hassas seçeneği var. Narin program dediğiniz hassas mı elde yıkama mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

Sağolun hocam, tenis topu var Allahtan. Son olarak; makinede hem elde yıkama hem hassas seçeneği var. Narin program dediğiniz hassas mı elde yıkama mı :)

Benim makinede narin diye geçiyor tam bilemiyorum. Hassas elde yıkamaya göre daha güçlü olsa gerek, önce elde yıkama deneyip sonra hassas deneyin bence yeterli gelmezse
    Sağol hocam Monta bir şey olacak diye düştüğümüz hallere bak
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    Dikkat edeceğiz tabi, ömürlük olma beklentisi ile aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Dikkat edeceğiz tabi, ömürlük olma beklentisi ile aldık
    Beyler montumu yıkadım sıfır sıkıntı atın yıkayın kokuşmuş montları boşuna giymeyin :)
  • Yıkama köpek ölüsü gibi kokar
  • Yikadim sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.