Şimdi Ara

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
13.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acemi birliği ve usta birliği Kayseri İl Jandarma Komuranlığı çıktı kısa dönem. Burası hakkında bilgi verebilececk olan var mı?

• ben de aynı şekilde acemi ve ustabirliği burada olacağım,bilgi ve tavsiyeleriniz çok makbule geçer cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canaltinel

ben de aynı şekilde acemi ve ustabirliği burada olacağım,bilgi ve tavsiyeleriniz çok makbule geçer cidden.

Ben de aynıyım. edindiğim bilgilere göre rahat bir ortamı varmış ve üniversite yurt havası varmış. hergün sıcak duş ve komutanlara rahatça isteğinizi söyleyebiliyormuşsunuz. geçen sene giden biri bunları yazdı... Komutanları iyiymiş. tabi bunlar kişiden kişiye değişebilir.

Amana ben gideceğim yeri hala bulamadım. Talas ilçesinde mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gruna1987

quote:

ben de aynı şekilde acemi ve ustabirliği burada olacağım,bilgi ve tavsiyeleriniz çok makbule geçer cidden.

Ben de aynıyım. edindiğim bilgilere göre rahat bir ortamı varmış ve üniversite yurt havası varmış. hergün sıcak duş ve komutanlara rahatça isteğinizi söyleyebiliyormuşsunuz. geçen sene giden biri bunları yazdı... Komutanları iyiymiş. tabi bunlar kişiden kişiye değişebilir.

Amana ben gideceğim yeri hala bulamadım. Talas ilçesinde mi ?

https://www.facebook.com/347.Donem/posts/458536057513986?ref=notif&notif_t=feed_comment

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=340062236082237&id=148004171954712&ref=notif&notif_t=feed_comment

• Tertipler benim de Kayseri il jandarma inşallah rahat askerlik yaparız yarın görüşmek dileğiyle ...
  • Talas olup olmadigini kesinlestiren var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbederli

Talas olup olmadigini kesinlestiren var mi?

google maptan ve Sitesinden konuş yerine baktım bir kaç yorumlarda da var. resimlerden iyice teyit etmeye çalıştım. zaten otogardan Talas il jandrma komutanlığı 16 km. sitedeki açıklamayı okumakta yarar var. yanlış anlamışsan bana bildiirsin.
    http://www.kayseri.gov.tr/default_B0.aspx?content=1058

• Super. Kaynak saglam :) artik gidecegimiz binayi bile biliyoruz. Saolasin devrem. Orada gorusuruz insallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbederli

Super. Kaynak saglam :) artik gidecegimiz binayi bile biliyoruz. Saolasin devrem. Orada gorusuruz insallah.
    Bende kayseri il jandarma acemi ve usta birlikte aynı yerde.Yarın saat 14:00 gibi teslim olmayı düşünüyorum.Bu akşam yolcuyum.İstanbul dan geleceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_1510

Bende kayseri il jandarma acemi ve usta birlikte aynı yerde.Yarın saat 14:00 gibi teslim olmayı düşünüyorum.Bu akşam yolcuyum.İstanbul dan geleceğim.

Alıntıları Göster
    herkes snrım 16:00 da teslim olacak bilginize,ben de biraz merkez fln bakıncam gitmeden göreyim:)
  • quote:

herkes snrım 16:00 da teslim olacak bilginize,ben de biraz merkez fln bakıncam gitmeden göreyim:)

Alıntıları Göster
    tertiplerim bende aynı yerdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jojoleta

tertiplerim bende aynı yerdeyim

Alıntıları Göster
    aslında organize olalım sabahtan bi kahvaltı yapsak on numara olur tertiplerim faliyetlere hemen başlmaış oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jojoleta

aslında organize olalım sabahtan bi kahvaltı yapsak on numara olur tertiplerim faliyetlere hemen başlmaış oluruz

Alıntıları Göster
    Var mı arkadaşlar benden başka buraya gelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: batbek

Var mı arkadaşlar benden başka buraya gelen

Alıntıları Göster
    353. Dönem Kayseri İl Jandarmalar buraya :D
  • Hepimize hayirli olsun burasi hakkindaki butun yorumlar olumlu gibi canakkaleden gelicem bende gorusmek uzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut764

Hepimize hayirli olsun burasi hakkindaki butun yorumlar olumlu gibi canakkaleden gelicem bende gorusmek uzere
    Hadi hayırlı olsun tekrardan arkadaşlar :) normal askerlerin kaldığı gibi acaba ortam yoksa farklı mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: batbek

Hadi hayırlı olsun tekrardan arkadaşlar :) normal askerlerin kaldığı gibi acaba ortam yoksa farklı mı :)

Alıntıları Göster
    354. dönem ustalık da çıkan devrelerim var mı acaba ?
  • of of hatunların içine düşmüşün dostum. kral yerdesin bea :) Talasdasın dostum.
    Talas dediğimiz yer üniversite öğrencilerini dolu olduğu yerde Mükemmel sayılacak bir mekandasın yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1806

of of hatunların içine düşmüşün dostum. kral yerdesin bea :) Talasdasın dostum.
    Talas dediğimiz yer üniversite öğrencilerini dolu olduğu yerde Mükemmel sayılacak bir mekandasın yaw.
    361. Dönem.

Acemi - Usta kayseri il jandarma komutanlıgı.

Benden baska yok galiba bu dönemde gelen :)

Nasıl bir yerdir, ön bilgi verebilecek olan var mı ?
  • safir26244 S kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde burasi cikti. 2-5 kasim 2015 teslim tarihim.Nerden geliyorsun , istanbuldayim ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.