Şimdi Ara

Kaynak rehberliği [YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tip konuların binlerce defa açıldığını tahmin ediyorum ama 2015 te değişen müfredata ve durumuma göre kaynak kitap önerisine ihtiyacım var

Öncellikle belirteyim ben 11. Sınıf MF öğrencisiyim okuduğum lisede mezunlar o kadar iyi yerlere gitmememiş en yüksek puan 350 civarı

Ben yatılı okuyorum ve matematiğim iyi olduğu için değil sadece çok istediğim bilgisayar mühendisliğini kazanmak için mf tercih ettim,şimdi kendimi matematik ve fizik yönünden geliştirmek istiyorum fakat temelim hiçte sağlam değil

Fizik sorularında genelde ezbere yapıyorum yüzeysel soruları kolaylıkla yapabiliyorum ama sorular zorlaştıkça biraz uğraştırıyor

Matematikte ise genelde konu açığım ve işlem açığım var köklü ve üslü işlemlerde çok kafam karışıyor dolaysıyla ilgili bir soru gelince bocalıyorum

Şimdi bana matematik ve fiziğin 2şer kitabı gerekiyor,zamanında kötü olan temelimi hızlıca bitirip sağlamlaştırabileceğim konu anlatımı ve lysde şu anda 380-390 üzeri bilgisayar mühendisliğiklerine girebileceğim düzeyde soru bankaları lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zıbıncı123 Z kullanıcısına yanıt
    KONU TAKİP!

Hocam bende mfyim 11. sınıfım.
    Hedef Bahçeşehir Yazılım Mühendisliği.
    Fizik ve Matematiğe benim de ihtiyacım var.
  • Femin simetri serisi size temel kazandirabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.