Şimdi Ara

Kayle ve Rumble

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki heroyu üst koridorda oynuyorum mid lanerim ad olduğu zaman. Kayle oynarken bazen ultimi kullanamadan ölüyorum bunu nasil ayarlamaliyim yani kayle üst koridor hakkında tavsiyeniz var mi bu ilk sorum. Rumble konusunda da Q skillini kullandığımda lane çok itilmis oluyor, kullanmadığım da sanki Rumble oynamamin bi anlami olmuyo gibi geliyo :D bunu nasıl çözerim tavsiyelerinizi merak ediyorum herkese teşekkürler simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayle oynarken ultini öleceğin zaman değil en yüksek hasarın geleceği zaman at
  • Kayle bana oldu olası çok riskli seçim gelmiştir,Rumble'da kendini geliştirsen yeterli,sadece ultisine bile değiştirilmez,yani kendini zora sokuyorsun Kayle ile ayrıca her zaman en yüksek hasarı ben vururum diyerek ultiyle yolo gitmenin bi mantığıda yok bilinçli rakip o ultiyi genelde alır yada kullanamadan ölürsün

Camille/Jayce/Fiora yedek olarak alıştırma yapabilirsin dostum bunlarda riskli ama Kayle kadar değil :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 12 Mart 2017; 19:52:0 >
  • Ad oyna kayle ı

• Rumble ile ilk waveyi itme auto ile al 2 level olunca q-w spamlayıp hararetle birlikte %150 dmg atıp hızlıca it,adamı da dürt. 2.45 gibi wardını at laneyi ortada bırak ben öyle yapıyorum rumble konusunda bilgi verebilirim istersen şuan bitane hesabımda 24-3 kda 7w 0L vardı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.