Şimdi Ara

Kayıtsız telefon kaydettirme...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kayıtsız bir telefon alsam pasaportla nasıl kaydettirebilirim.yalnız fatura olmadan.pasaport var ama faturasız bi telefon.

hangi kuruma başvurmalıyım.ne yapmalıyım?

• Faturaya gerek yok.
    Pasaport olayı ise şöyle; yurt dışından gelen pasaportun süresi 1 ayı geçmemiş olacak. Pasaport sahibi yurt dışından geleli bir ayı geçmişse kaydettiremezsiniz.
    İkincisi aynı pasaporta 2 yıl süreyle başka hiçbir tel kaydettirilmemiş olacaktır. Eğer bir yıl önce bir tel kaydettirildiyse gene geçersiz.

Turkcell, Vodafone veya Avea Ekstralarda 5 lira karşılığı kayıt yapılabiliyor yukarıdaki şartlar uygunsa.
  • Bende yarın çıkıyorum yurtdışına telefon alacaktım iyi oldu bu konu.Ne olur ne olmaz ben faturayı da saklayayımda sorun olmasın sonra.
  • babam 3 günde bir çıkıp giriyo Türkiye'ye.pasaport her türlü :D güzelmiş ya sevdim bunu :d çok teşekkür ederim
  • ben omnia hd almayı düşünüorm haftaya italya dan fakat telefn 520 euro ve tam olarak prosedür nedir ne kadar extra ödemem gerekli gümrüktür vergidir vsvs tam oalrak bilen var mı son prosedür edir 2009 da da geçerli olan ?
  • @CeLLcHooK SiLVeR,

konuyla pek ilgisi yok ama youtube daki m600 videon güzel olmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: taken21

@CeLLcHooK SiLVeR,

konuyla pek ilgisi yok ama youtube daki m600 videon güzel olmus

teşekkür ederim. bugün yarın gidio m600i xP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.