Şimdi Ara

kayıtlı mesajlar telefonu yavaşlatır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kayıtlı smsler , kayıtlı whatsapp mesajları vs. , hafıza kartı veya dahili bellek doluluğu telefonu yavaşlatır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi had1986 -- 14 Haziran 2014; 2:12:23 >

• Yavaşlatacağını sanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayıtlı şeyler yavaşlatmaz
    hafıza kısmına gelirsek sistemin bulunduğu bölümün dolması yavaşlatır o yüzden ayrıca rom bellek koyuyorlar tüm uygulamaları rom belleğe yüklerseniz dolunca yavaşlar ama dahili hafıza dediğimiz depolama bölümünün dolması bir şey değiştirmez
  • 1 sayfalık metin belgesi yerine 3 sayfalık metin belgesini açınca ne kadar kasıyorsa bu dediğin de o kadar kasar
  • ben samsung galaxy s advance i9070 kullanıyorumda cihaz belleği 2gb , usb bellek 4 gb , sd kart ise 30gb .... mesajı ilk yazdığımda usb belleğim tamamen dolmuştu ve telefonum acayip yavaşlamıştı... ve daha da kötüsü usb belleğimi neyin doldurduğuna bir bakayım dedim... birde baktım ki hiçbişey olmadığı halde (bilgisayara bağlayıp korunan sistem dosyalarını gizle seceneginden tiki kaldırdığım halde ve gizli dosyaları göster dediğim halde) dolu gözüküyor bende biçimlendirdim telefonum düzeldi. ayrıca gereksiz uygulamaları sildim ve smsleri sildim... ama hala youtube kasıyor sizce telefonun yazılımını güncellesem mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.