Şimdi Ara

Kayıtlı imei servis yok sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
43.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E-devlette kayedettirdiğim ve arayıp btk dan teyit ettirdiğim telefon 3-4 kullandıktan sonra kullanırken bir anda ağ kaybetti ve servis yok uyarısı veriyor. Ayarlar-hakkındadan baktığımda da telefona izin verilmiyor diyor ağ kısmında.
    Btk imei nin ve hat sahibinin kayıtlı olduğunu bir problem olmadığını söylüyor. Btk türktelekom kaynaklı bir sorun olduğunu söylüyor,türktelekom kendilerinden kaynaklı olmadığını söylüyor.

Böyle bir durumda kalan ve çözüm bulan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elnino21 E kullanıcısına yanıt
    Aynısı dün benim başıma da geldi size söylenenlerin aynısı söylendi en son apple dan bugün için randevu almıştım fakat bu sabah uçak modu on off yapınca kendine geldi bende randevuyu iptal ettim.umarım sizin de en kosa zaman da çözülür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorunu hala yaşıyorum. Dün servis gitti. Hala daha düzelmiş değil. Btk yı aradım turk telekom ile ilgili genel bir sıkıntı olduğunu söylediler bekliyorum. Umarım biran önce çözülür. Saçma sapan bir olay.. Bugün sim kartımı yeniledi bayi yine düzelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

Aynı sorunu hala yaşıyorum. Dün servis gitti. Hala daha düzelmiş değil. Btk yı aradım turk telekom ile ilgili genel bir sıkıntı olduğunu söylediler bekliyorum. Umarım biran önce çözülür. Saçma sapan bir olay.. Bugün sim kartımı yeniledi bayi yine düzelmedi.
    Türk Telekom dışında bir simkartla da aynı sorun var mı?

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Hattımı turkcell e taşıdım. Bu sabah taşıma işlemi gerçekleşti. Turkcell ile taktığımda servis yok yazıyor hala. Btk yı aradım 48 saat bekleyin taşıma işlemi olduğu için dedi. Bu da olmazsa artık telefondan şüpheleneceğim ama durduk yere telefonda arızaya sebep olacak birşey olması da çok saçma

• [Caty] kullanıcısına yanıt
    Hocam bi gelişme var mı sizin durumda bende de aynı sıkıntı var şuan

• P3rF3cT55 kullanıcısına yanıt
    Hattımı Turkcell e taşıdıktan sonra problem düzeldi

• Taşınma işleminden ne kadar süre sonra şebeke alabildiniz birde bu süre boyunca hattı telefon içerisinde mi tuttunuz hep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P3rF3cT55 -- 3 Ocak 2020; 0:19:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

Hattımı Turkcell e taşıdıktan sonra problem düzeldi
    Up

• P3rF3cT55 kullanıcısına yanıt
    Taşımayı yaptıktan sonra 6 saat civarında açılmıştı.

• Benimkinde düzeldi sonunda hattımı Vodafone a taşıma işleminden yaklaşık 24 saat sonra telefonum açıldı

• Arkadaşlar aynısı benim başıma geldi bugün Vodafone dan türktelekoma geçtim birde telefonu ios 14 yükledim şebeke gelmiyor ne yapmam lazım. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım IMEI mi verdim kayıt oluşturdular

• Aynı durum benim başıma da geldi servis yok diyor btk yı aradım bizimle ilgili değil dedi konu bir sonuç alabildiniz mi

• Başka operatör simkartını taksanız
    Bir de
    İmei klonlanınca da bu sıkıntı oluyordu.
    İmei sorgulayın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hzdmm H kullanıcısına yanıt

Merhaba bende 17 aralıkta başvurdum turkcell den türk telekom geçiş için 19 unda hattım kapandı ve turk telekom açıldı ama şebeke yok diyor

genel hakkımda ağ bölümüne geldiğinde telefona izin yok diyor ve başka hattıde görmüyor

simkartı görüyor ama şebeke adını genel bilgilerde gösteriyor numaramı gösteriyor ne yapıcam bilmiyorum

siz çözebildiniz mi?

• https://www.apnsettings.org/tr/vodafone/vf-iphone/

Bu ayarı deneyin arkadaşlar bide telefonu uçak moduna alın biraz bekleyin düzeliyor sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzdmm -- 20 Aralık 2020; 9:47:22 >
  • Aynı sorunu türk telekomda yaşadım. Cihazım yurt dışı imei kayıtlı. Telekom ile kaç gün arıza kaydı oluşturup çözüm için bekledim ama nafile. Telekom bizde sıkıntı yok dedi en son. Btk sorun operatör kaynaklı dedi. En sonunda vodafone taşıdım numaramı hat açıldıktan sonra şebeke geldi. Sıkıntısız kullanıyorum. iPhone kullanıyorsanız ve yurt dışı ise operatör kaynaklı oluyor.
  • Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum. Hattım Turktelekom ne yapabilirim?

• kobaol10 K kullanıcısına yanıt

hocam btk ile konuştunuz mu?

• Merhaba, note 20 ultra telefonu pasaport kayıt yaptırdım. Mobil İnternet var. Ama arama yapamıyor alamıyorum. Kapayıp açınca düzeliyor. Bir müddet sonra tekrar aynısı oluyor. Hattım ttkom

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.