Şimdi Ara

Kavaklıdere Üzüm Suyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bayanlar, içmeyen varsa ve bulursa Kavaklıdere'nin üzüm sularını denemesini tavsiye ediyorum. İki tip var. Biri beyaz diğeri kırmızı. Beyaz olanı tercihen peynir ve ekmekle yiyebilirsiniz. Güzel oluyor. Ayrıca ekmek yumuşaksa (fırınlarda satılan dandik ekmekler değil bazlama falan gibi) beyaz üzüm suyuna bandırdığınızda da gayet hoş oluyor.

Kırmızıyı ise hemen hemen her türlü şeyle yiyebilirsiniz. Mübarek her şeyle güzel gidiyor.

Şahsi düşüncem kırmızısının daha güzel olduğu yönünde.

Bulması biraz zor ama Migros'larda falan oluyor(bazılarında). Bulursanız kaçırmayın.

Bir de şöyle bir kıyaslama yapayım; Dimes'in güya %100 üzüm suyu olan 1 litrelik suyu 3,75 tl iken bu Kavaklıdere'nin 200 ml lik ürününün bir şişesi 3,25 tl. Buradan da ibret alın da Dimes içmeyin. Çünkü içtiğiniz gerçekten üzüm suyu olmayacak. İçindekiler kısmına bakarsanız üzüm suyunun sadece konsantresinin olduğunu aslında su olduğunu göreceksiniz. Sahtekarlığın bu kadarı. Bir de utanmadan %100 diye satıyorlar.

Puanlama yapacak olursak da

Beyaz için 7/10
    Kırmızı için 10/10 veriyorum.

Üzüm suyu sağlıktır. Bol bol için. Keşke başka üzüm suyu üreten firmalar da olsaydı. Neyse.
    Kavaklıdere Üzüm Suyu
    Kavaklıdere Üzüm Suyu

• Cok pahalı....Yakında 2-3 kg üzüm alınıp,afiyetle yenilir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Cok pahalı....Yakında 2-3 kg üzüm alınıp,afiyetle yenilir....

Aldığın üzümün suyunu da sıkabilirsin.
  • Markete her gidişimde bana kaçamak bakışlar atan bu üzüm suyunu denemeyi hiç düşünmemiştim. İlk fırsatta deneyeceğim, güzel inceleme için teşekkürler.
  • üzüm suyu çok şekerlidir. fazla içmeyin.
  • yatılı misafirliğe gitmiştim dolap bunlarla doluydu.2-3 günde abartmıyorum hepsini bitirdim o kadar güzel ama bu kadar pahalı olduğunu bilseydim içmezdim.ayrıldıktan sonra diyorum niye kulaklarım çınlıyor?
  • @gandalff
    Beğeneceğinize eminim. Benim buradaki Migros'ta da eskiden vardı da maalesef artık gelmiyor. Mecbur Sanal Marketten alıyorum.

@peiks

Evet çok şekerlidir. Kilo aldırabilir fazla içilirse.

@Tuoni

Valla ben olsam ben de çınlatırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E-Nazmi -- 22 Haziran 2017; 20:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

yatılı misafirliğe gitmiştim dolap bunlarla doluydu.2-3 günde abartmıyorum hepsini bitirdim o kadar güzel ama bu kadar pahalı olduğunu bilseydim içmezdim.ayrıldıktan sonra diyorum niye kulaklarım çınlıyor?

hocam akıl var mantık var,cam şişedeki sular bile 2 liradan aşağı değilken üzüm suyu sağlam sövmüşlerdir arkandan sabah sabah iyi güldüm

bende aldım da çok şekerli geldi bana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.