Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
17
Favori
596.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SINBO SJ-3119 alabılırsın gayet kullanıslı
  • merhabalar ;

eğer ki 0 köpük isterseniz santos alabilirsiniz :=))

ben esenso aldım 3/4 'ü köpük

ankamal esensoya gidip dükkanın önünde kıracağım makinayı :(
  • @tsunami155: geçmiş olsun bende essenso almayı düşünüyordum.
  • arkadaşlar homend marka nasıl? alanlar genel olarak memnun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

arkadaşlar homend marka nasıl? alanlar genel olarak memnun mu?

siddetli tavsiye Birkere sıkı marka kaliteli üretiyor
    diğerlerinden fazlası var eksiği yok 5 sıkma derecesi lcv ekran çok hoş
    2 ay oldu alalı tavsiye ederim.

not. geçen evli kız kardeşim geldi bizde meyva sıkıyoruz abi dedi ben 2 senedir evde meyva sıkıyorum bu makina süpermiş dedi ben havucu attım zaman uraşıyorum sıksın diye bu alet resmen ezip geçiyor dedi
    çok şaşırdı bu örnek sizi ikna eder sanırım ne alırsan al hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsunami155

merhabalar ;

katı meyve sıkacaklarının hemen hepsinde köpük oluyor maalesef önemli olan daha fazla su çıkartabilsin, birde yanında köpük ayırıcı sürahi veriliyor az çok işe yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinty

quote:

merhabalar ;

katı meyve sıkacaklarının hemen hepsinde köpük oluyor maalesef önemli olan daha fazla su çıkartabilsin, birde yanında köpük ayırıcı sürahi veriliyor az çok işe yarıyor

birşey ekleyeyim, meyva suyunu sıktıktan sonra 1-2 saat cam şeffaf bir bardakta bekletin bakın ne kadar güzel bir renk çıkıyor ortaya :) (tabi köpük ve elmanın minik parçaları yukarı çıkıyor su aşağı iniyor) ben elmada tesadüfen görmüştüm bira renginde bir elma suyu içmiştim :)

• arkadaşlar philips yorumları çok güzel de Arçelik K-1579 modeli nasıl?fiyatı 130.tl ..kullanan ,bilen varmı ?hanım bir adet katı meyve sıkacağı istedi ..en kısa zamanda almazsam geleceğim tehlikede:)...lütfen yardımm...
  • quote:

merhabalar ;

esseden aldığımız ekmek yapma makinesinin kısa sürede parçalarının cortlaması nedeniyle bu markadan çok soğudum. bizdeki böyle çıktı siye tüm markayı da kötülemek istemem belki bize öyle denk gelmiştir. lakin elektrikli küçük ev aleti alacak olsam bundan sonra esse tercih etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalcup

quote:

not. geçen evli kız kardeşim geldi bizde meyva sıkıyoruz abi dedi ben 2 senedir evde meyva sıkıyorum bu makina süpermiş dedi ben havucu attım zaman uraşıyorum sıksın diye bu alet resmen ezip geçiyor dedi

projuicer 2701 (lcd ekran) sanırım sizdeki model. Bende Homend marka olan meyve sıkacaklarına yöneldim, posa haznesi temizlemesi kullanışı bakımından tavsiye edermisiniz. Kaç liraya aldınız merak ettim.

Birde diğer modelleri (Projuicer 2701,2702,2703,2704) kullananlar oldumu, görüşleri nedir merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

quote:

projuicer 2701 (lcd ekran) sanırım sizdeki model. Bende Homend marka olan meyve sıkacaklarına yöneldim, posa haznesi temizlemesi kullanışı bakımından tavsiye edermisiniz. Kaç liraya aldınız merak ettim.

Birde diğer modelleri (Projuicer 2701,2702,2703,2704) kullananlar oldumu, görüşleri nedir merak ettim.

bi kere cimbomlusun kanım ısındı posa haznesini sormuşsun
    posa haznesi philips le aynı normal bir kab temizlemesi kolay sorun yok
    homend markasını yeni tanıdım türkiye piyasasına yeni girdiğini örendim
    projuicer 2701 bendeki evt tavsiye ediyorum nedeni en başta bir markanın genel malzeme kalitesine bakarım
    homend de malzeme kalitesini iyi buldum lcy ekranı makine aşırı çalıştırılırsa uyarıyor
    bu özellik bir çok markada yoktur sanırım 5 motor çalıştırma derecesi var
    ve motoru gayet güzel performans veriyor elmander gibi diye bilirim
    projuicer 2702 2703 modelleri biri narenciye sıkacağı diğeri 2701 in bir alt modeli denebilir
    yani en üst modeli 2701 fiyat olarakta böyle
    kaç tl aldığıma gelirse ben çok düşeş aldım kardeş
    nasıl oldu meyva sıkacağı almak için araştırıyordum
    philips modelleri aklımdaydı internetten ve perakendeci teknoloji mağazalarından
    bakıyordum kurban bayramında marmara forum esse mağazasına girdiğimde
    bazı ürünlerde %50 indirimde olduğunu gördüm homend projuicer 2701 modeli fiyatı 260 tl idi
    %50 indirimli 134 tl ye 6 taksitle aldım benim için çok iyi bir alışveriş oldu diyebilirim
    gayet memnunum aldığıma işten geldim az önce sıkmalık söylemesi ayıp değil
    elma portakal havuç aldım gece 22.00 gibi sıkma işlemine girmeyi hesaplıyorum
    böyle varsa başka sorun cevaplaya bilirim saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalcup -- 27 Ocak 2012; 20:19:42 >

• bana homend konusunda yardımcı olabilirmisiniz ben 2703 modelini aldım.nar ve kivi skımını beğenmedim sulu kalıyor.çalışırkende çok gürülütülü sesi çok fazla merak ettim konu son çıkan 5 kademeli olanı sesiz mi yarın almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: buket01

bana homend konusunda yardımcı olabilirmisiniz ben 2703 modelini aldım.nar ve kivi skımını beğenmedim sulu kalıyor.çalışırkende çok gürülütülü sesi çok fazla merak ettim konu son çıkan 5 kademeli olanı sesiz mi yarın almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

Sessiz bir katı meyva sıkacağı daha görmedim ben Motorgüçleri yüksek oldugu için gürültü çıkartıyorlar ama "sonuçta 5 dakikada hadi çok kalabalık 10 dakikada bitiyor sıkma işlemi okadarda sorun olmasa gerek...
  • haklısınız ama şu konuda kafam karıştı moulinex markanın 1000 wattlığı sessiz deniliyor ne kadar doğru acaba aslında çok sıkıntı değil.. benim tek sıkıntım homend 2703te köpük ayıracı yok bende mümkün olursa değiştirmeyi düşünüyorum çok karasızım homend,bosch ve philips arasında:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: buket01

haklısınız ama şu konuda kafam karıştı moulinex markanın 1000 wattlığı sessiz deniliyor ne kadar doğru acaba aslında çok sıkıntı değil.. benim tek sıkıntım homend 2703te köpük ayıracı yok bende mümkün olursa değiştirmeyi düşünüyorum çok karasızım homend,bosch ve philips arasında:((

Sanmıyorum sessiz neye göre kime göre sssiz. İnsanlara alıştıla artık 1000 wat dediğiniz çok yüksek bir güçtür ve ses cıkartır hepsi birbirine yakın seviyelede. Köpük ayıracı önemli bir ayrıntı gerçekten küçük ama önemli...

Ben bir çok insanın deneyip beğenip tavsiye ettiği Philips i öneriyorum. Sonucta ben daha hiç memnun olmayanı görmedim. Şuan için Fiyat durumları nedir bilemiyorum ama Bu akdarinsan kullanıp beğendiyse sanırım fantaziyede gerek yok.

• bimde 79 tl var o nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

bimde 79 tl var o nasıl

el cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

bimde 79 tl var o nasıl

Marka model ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

quote:

ben 2702 modelinden aldım. 900 watt gücü var. kırmızı elma, yeşil elma ve havuç sıktık ve şimdiye kadar oldukça memnunuz.

• burada tartışılan philips modellerinin hepsinde bu köpük ayırma süzgeci varmıdır? Arçelikde durum nasıl acaba onda bu ayıraç varsa 130 lira civarı daha mantıklı değilmi
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.