Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meyva sıkacağı almaya karar verdim ve üç marka ve model arasında kararsız kaldım..Aranızda bu modellerden kullananlar varsa yardımcı olursanız sevinirim..

1- philips hr1866
    2-homend 2701 pro juicer
    3-braun multiquick 5

kısa sürede alacağım, acil cevaplarınızı bekliyorum...
  • Uygun fiyatlı BRAUN Katı meyve sıkacakları kredi kartına taksit imkanıhttp://www.atateknolojicenter.com/Kucuk_Ev_Aletleri_K206.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN AYDIN

Meyva sıkacağı almaya karar verdim ve üç marka ve model arasında kararsız kaldım..Aranızda bu modellerden kullananlar varsa yardımcı olursanız sevinirim..

1- philips hr1866
    2-homend 2701 pro juicer
    3-braun multiquick 5

kısa sürede alacağım, acil cevaplarınızı bekliyorum...

philips hr1866 alu,kesinlikle tartışılmayacak bir cihaz...alıp şikayet edene denk gelmedim..
  • Arkadaşlar, Arçelik K-1579 yeterli olur mu? Yoksa aradaki fiyat farkına rağmen Philips mi düşünmeliyim? Karşılaştırma imkanı bulan arkadaşlar veya Arçelik kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer_b -- 29 Şubat 2012; 9:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gordostt

Arkadaşlar katı meyve sıkacağı ile ilgili kullanabileceğiniz en kaliteli ürün Juice presso'dur. Son dönemin en çok gündeminde olan ve kansere bile çok faydalı olduğu söylenen buğday çiminin bile suyunu çıkartan bu cihazı taysiye ederim. ürün ile ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler severek yardımcı olmak isterim. iyi ve sağlıklı günler dilerim..

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

süper alet. nette videolarını izledim.
    bir de HUROM marka var. o da bu mantıkla çalışıyor.
    yalnız fiyatlar çok pahalı benim bildiğim.

• Katı meyve sıkıcısı güzel bir alet. Taze sıkılmış meyve suyu içmek de aynı şekilde. Ancak zamanla hakikaten bıkıyorsunuz. Bu kış en fazla 2-3 kez kullandım herhalde Bir süre sonra havuçları yıkamak, tepesindeki yeşil kısmını kesmek, ortadan ikiye ayırmak, makineyi boşaltmak, 40 çeşit parçasını yıkamak, bu süre zarfında harcadığınız su.. İnsana işkence gibi geliyor Zaten aldığımız günden beri benden başka kullanan olmadı, annem elini bile sürmemiştir
  • philips bır kere alırsın ustune tanımam on numerooo
  • arkadaşlar reklam yapmak gibi olmasın ama dün adana optimumda karaca outlet var orda gezerken philips ürünlerinde %45 indirim vardı bende hemen philips hr 1866 modelini sordum ama ellerinde kalmamıştı.fiyatı 239 a düşmüş 15 adet satmışlar daha sonra yeni ürünler gelmiş ama fiyatı 299 tl.homend markası da vardı 2701 modeli 199 tl ,2703 tü sanırım 179 tl ama homend e güvenemiyorum.yoksa alırdım 1 tane
  • Homend 2703 modelini kullaniyoruz dartyden aldik 3ay kadar once,ilk basta bizde onyargiyla aldik ama gelip denedikten sonra cok memnun kaldik herseyin sikip suyunu cikartabiliyor bizim isimizi fazlasiyla goruyor tavsiyede ederim
  • hr1866 yı buradaki yorumları okuduktan sonra 202 tl ye aldım gayet güzel bi makine memnunum.
  • nerden aldın 202 tlye
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

nerden aldın 202 tlye

teknopazaravm havale 4 gün önce
  • sinbodan uzaaaaak durun arkadaşlar
  • merhaba arkadaşlar.. 6 aylık bir bebeğimiz var daha çok onun için kullanmak üzere ara sırada tabi kendimiz için katı meyve sıkacağı almak istiyorum..

aklımdaki modeller...

Philips Hr 1861 Alu Katı Meyve Sıkacağı

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-hr-1861-alu-kati-meyve-sikacagi/productDetails.aspx?productId=mtphhr1861&categoryId=22020

Homend Projuicer 2702 Combo 900W Katı Meyve Sıkacağı

http://www.sefasepeti.com/Homend-Projuicer-2702-Combo-900W-Kati-Meyve-Sikacagi_51627.html?ref=akakce&v=1.42.8#0

Arzum AR-164 Mela Plus 1000 Watt Meyve Sıkacağı

http://www.hepsiburada.com/Liste/arzum-ar-164-mela-plus-1000-watt-meyve-sikacagi/productDetails.aspx?productId=mtarzumar164&categoryId=22020

bunlardan biri yada önereceğiniz başka model varsa tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

• up
  • bende almak istiyorum
  • homend projuicer 2701 iyi bir ürün. tavsiye edebilirim. köpük ayırma aparatı da var.

burda güzel bir kampanyası var. http://www.evimister.com/catalog/tum-urunler/?q=Meyve%20S%C4%B1kaca%C4%9F%C4%B1&page=2
  • benim için paslanmaz çelik gövde ve bıçaklara sahip olması, süzgeçinin hemen tıkanmaması( 1 elma sıkıp suzgec temizletmesin) ve kolay temizlenmesi onemli. önerebileceginiz bir model var mı? teşekkür ederim.
  • bende katı mevye sıcağı aldım en fazla 2 kez kullandım arkadaşıma hediye ettim ,sonra büfelerde kullanılan meyve sıkacağı aldım nar ve portakal sıkıyorum benim için ideal olan tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar ben yarın Philips 1871 model meyve sıkacağı almak istiyorum. İstanbul'dan nereden gidip alabilirim? Media Markt'ta var mıdır uygun fiyata?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.