Şimdi Ara

Katalitik Konvertör Tamiri Hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın katalitik konvertörünü tamir ettirmeyi düşünüyorum. İçindeki sadece seramik kısım süzgeç kısmı değiştiriyorlarmış.

Araç Cruze. Araçta manifoldla katalizör birleşik. Araştırdım yan sanayileri var sadece orijinal anca serviste olur sanırım ki çok pahalı diye biliyorum.

Merak ettiğim konu bu tamir olayı randıman veriyor mu? Yaptıran var mı? Netten veya sanayiden yan sanayi manifoldla beraber konvertör almak yerine araçtaki manifoldun katalizörünü söküp yenisini takmak daha mantıklı gibi hem orijinal manifold durur arabada? Ki daha uygun mal oluyor böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PetrovaFire -- 25 Mayıs 2020; 14:20:48 >

• Tamirinin dikiş tutacigini sanmıyorum.
    Yan sanayii bile alıp takdaniz daha iyi olur.
    Orijinal takarsanız ömrü uzun olur, uyum v.s. sorunu yaşamazsınız.
  • Universal katalizörler var onlardan alın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

Tamirinin dikiş tutacigini sanmıyorum.
    Yan sanayii bile alıp takdaniz daha iyi olur.
    Orijinal takarsanız ömrü uzun olur, uyum v.s. sorunu yaşamazsınız.
    Anladım hocam. Geçen sanayide bir egzozcuya gittim abi biz de bozuk katalizörü alıyoruz içini yeniliyoruz vitrine koyuyoruz dedi. Kendi aracımınkinden (manifoldlu) elime aldım baktım bir sorunu yok gibi geldi.

Orijinal almak isterdim hocam da bulamadım hiçbir yerde. Sanırım bir tek opel yetkili servisinde bulurum o da tuzlu olur gibi. Ona vereceğim paraya arabaya başka bakımlar yaparım diye düşünmüştüm.

Olmadı yan sanayi alıcam bir tane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.