Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kaspersky antivirüs prog.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Kaspersky antivirüs prog.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    14630 Mesaj

birde bunun TÜRK çe yaması varmı ki (kurulu olan kav5.0.156Personal 9.71 MB.) bumu daha iyi yoksa Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0 (26.09 Mb.) bumu iyi kullanan arkadaşların öneri ve yardımlarını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginer804 -- 19 Şubat 2005, 15:55:50 >

|
    |
    |
    |
    ben de zaten kav 5.0 kurdum ama yazımı iyi okursan orada personel ile personel pro arasındaki farkı sordum ilgine teşekkür ben bir üniversite linkinden komple indirdim zaten cracke gerek kalmadı 1 yıl süreli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginer804 -- 15 Şubat 2005, 11:33:31 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: enginer804

ben de zaten kav 5.0 kurdum ama yazımı iyi okursan orada personel ile personel pro arasındaki farkı sordum ilgine teşekkür ben bir üniversite linkinden komple indirdim zaten cracke gerek kalmadı 1 yıl süreli

trial kullanıosundur die ben söledim!
    |
    |
    kaspersky tartismaya luzüm kalmadan #1 dır... hergün basesini 3-4 kez güncelleyen pek fazla bilmiom ben ayrıca çok sinsi....
    |
    |
  • Yarbay
    14630 Mesaj
    kelepçe teşekkürler bide türk ce yamasını bulsak iyi olacak
    ayrıca sametb güncelleme olayını istersen bir haftaya kadar uzatabiliyorsun o senin elinde ayarlardan yapılıyor ben haftalık yaptım
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

birde bunun TÜRK çe yaması varmı ki (kurulu olan kav5.0.156Personal 9.71 MB.) bumu daha iyi yoksa Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0 (26.09 Mb.) bumu iyi kullanan arkadaşların öneri ve yardımlarını bekliyorum

|
    |
    1-update
    2-scan my computer
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

kaspersky kullanmak icin ingilice bilmeye ne gerek var kullanacağın 2 buton var
    1-update
    2-scan my computer

gerçi senin dediğide doğru
    ama neden bizler herşeye atlarızki (ithalatçılar için söylüyom) ya kardeşim bi ürün getiriyorsunuz ve TÜRKİYDE TÜRKLERE SATIYORSUN ADAMLARA ŞART KOŞSALAR YA BU ÜRÜNE TÜRKÇE DİL DESTEĞİDE VERİN DİYE
    bu adamlar ın bazısı hizmet değil para kazanma hırsı ile iş yapıyorlar bu iş galiba
    para kazanmak için hizmet vermek alt yapı hazırlamak ve müşteri memnuniyeti önemli değilmi sizce
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.