Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
264.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala bu lisans olaylarına takan varmı ya özellikle virüs programı kullanan varmı yıllar yıllar önce bırakmıştım bu virüs programı lanetini
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

hala bu lisans olaylarına takan varmı ya özellikle virüs programı kullanan varmı yıllar yıllar önce bırakmıştım bu virüs programı lanetini
    ben de senin gibiydim. ta ki 1 sene önce falan ofisimizdeki server pc ye ve geçen evdeki laptopuma crypto virüs bulaşana kadar. şimdi en ucuz yerden almaya çalışıyorum.
  • pisrabbit kullanıcısına yanıt
    server bilgisayarların güvenliği tamamen ayrı bir konu hocam bunu virüs programı ile koruyamazsınız zaten ben genel olarak MS server sevmiyorum kullanırsam linux kullanıyorum iki işletim sistemi içinde özel güvenlik ayarları yapılandırılmalı evdeki kişisel laptop için ise virüsü nasıl yediğinizi bilmiyorum ancak bir anlık dalgınlık basit bir güvenlik hatası olabilir hocam virüs programı olsa dahil bu başınıza gelebilir ben hala kullanmamaktan yanayım hatta windowsun kendi ürününü dahi kapatıyorum ben zaten kullanacağım dosyayı biliyorum güvenilir kaynaklar dışında bir şey indirip bakmıyorum çok riskliyse sanal makinalar üzerinden testlerimi yapıyorum. hiçbir zaman işletim sisteminin olduğu diske verilerimi koymuyorum kişisel bilgisayarımda şahsen 2TB+2TB hdd var onlarında özel veriler içereni sürekli offline modda biostan dahi kapalı hatta genelde riskli bi iş yapacaksam bağlantı kablolarını çıkarıyorum lazım olursa kullanıyorum diğeride internetten bulunabilecek oyun program vb işler için o virüs yese de olur temizlerik

edit : kişisel kullanım için her zaman kendi kullanıcım ve kendi ayarlarım vardır bilgisayarın yöneticisi her zaman ben olurum. MS yi genel olarak ta sevmem o yüzden linux mint kullanıyorum laptop ta mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 6 Ekim 2019; 15:13:16 >

• quote:

server bilgisayarların güvenliği tamamen ayrı bir konu hocam bunu virüs programı ile koruyamazsınız zaten ben genel olarak MS server sevmiyorum kullanırsam linux kullanıyorum iki işletim sistemi içinde özel güvenlik ayarları yapılandırılmalı evdeki kişisel laptop için ise virüsü nasıl yediğinizi bilmiyorum ancak bir anlık dalgınlık basit bir güvenlik hatası olabilir hocam virüs programı olsa dahil bu başınıza gelebilir ben hala kullanmamaktan yanayım hatta windowsun kendi ürününü dahi kapatıyorum ben zaten kullanacağım dosyayı biliyorum güvenilir kaynaklar dışında bir şey indirip bakmıyorum çok riskliyse sanal makinalar üzerinden testlerimi yapıyorum. hiçbir zaman işletim sisteminin olduğu diske verilerimi koymuyorum kişisel bilgisayarımda şahsen 2TB+2TB hdd var onlarında özel veriler içereni sürekli offline modda biostan dahi kapalı hatta genelde riskli bi iş yapacaksam bağlantı kablolarını çıkarıyorum lazım olursa kullanıyorum diğeride internetten bulunabilecek oyun program vb işler için o virüs yese de olur temizlerik

edit : kişisel kullanım için her zaman kendi kullanıcım ve kendi ayarlarım vardır bilgisayarın yöneticisi her zaman ben olurum. MS yi genel olarak ta sevmem o yüzden linux mint kullanıyorum laptop ta mesela
    MS ve diğer işletim sistemlerinin güvenlik olaylarının farklı olmadı konusunda hemfikiriz. İşimiz ve kullandığımız programlar dolayısıyla Windows kullanmak mecburiyetindeyiz. Hatta Windows 10 bile kullanamıyoruz hata ve hatta bazı işlemler için İnternet Explorer ve Java kullanmak zorundayız. Bilgisayarları kullanırken çok dikkatli olmamız lazım çünkü Windows güvenlik duvarı ya da modem güvenlik duvarı açık olduğu zaman programlar kararsız çalıştığı için kapalı. Bu güne kadar benim kullandığım ve benim himayemde olan bilgisayarlara hiçbir şey olmadı ama son bir senede ilginç şeyler olmaya başladı. Anladım ki artık ne kadar dikkat edersem edeyim birşeyler olabiliyor. Her ne kadar virüs programlarını kullanmaktan nefret etsem de önlem niteliğinde kullanmam lazım.
    Ben de yedekleme olarak Google drive kullanıyorum. oraya da crypto virüs bulaşmaz herhalde :)
    Senin yaptığın gibi fiziksel yedekleme depolama da düşünmüyor değilim ekstra güvenlik için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

fiziksel yedeklemeyi kesinlikle öneririm hocam ben google drive gibi servisleri maalesef ücretleri nedeni ile kullanmıyorum.
  • quote:

fiziksel yedeklemeyi kesinlikle öneririm hocam ben google drive gibi servisleri maalesef ücretleri nedeni ile kullanmıyorum.
    ücreti şuan için pek sorun etmiyorum. internetteki upload değerleri yükselse o zaman ofis ve ev için kendi bulut ağımı oluşturmayı düşünüyorum. onun için de 1-2 aydır Synology ürünlerini takip ediyourum.
  • 2 yıllık 3 pc ile alım yapacak arkadaşlara ortak olabilirim.

ben ftp sunucu kurdum eve ama 50 mbps download 4 mbps upload olan internet olduğu için karşı taraf en fazla 400 kb ile dosyayı indirebiliyor buda uygun değil benim için çok yavaş kalıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sitede şu an indirim var.
    Kaspersky internet security 3 cihaz 2 yıl ‘BargainToday’ koduyla 15 dolara geliyor. 61TL olarak banka çekti. Ben bulunsun diye aldim.

• Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Siz tek kendiniz cin aldiysaniz eger, diger hesaplarr fazlaysa ucretini odeyerek bir hesaba talip olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Sitede şu an indirim var.
    Kaspersky internet security 3 cihaz 2 yıl ‘BargainToday’ koduyla 15 dolara geliyor. 61TL olarak banka çekti. Ben bulunsun diye aldim.
    bende almak isterim şayet fazlaysa
    Internet security sadece internet tabani ic8nmi ben total security kullaniyorum bu kod gecmiyor lisasnsta

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Standart bir ev kullanıcısı iseniz muhtemelen aradaki 2-3 farklılık sizin işinize yarayacak fonksiyonlar değildir zaten, fiyat farkı vermeye değmez.
  • 2 yıl 3 cihaz almayı düşünüyorum arkadaşlar. 1 cihaz ben kullanacam. 2 kişi arıyorum. 15 dolarsa 5 er dolara alabiliriz.
    ilgilenen arkadaşlar pm atsınlar

• Ben 3 yıl 2 cihaz için 2 adet key aldım 15,3 dolar olunca. bunların son kullanma tarihi varmıdır acaba?
    Tane 61 tl ye geldi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 29 Ekim 2019; 14:44:15 >
  • Satan varsa alabilirim 1 adet

• Ben de almayı düşünüyorum varsa.

Haber verdiğin için çok teşekkür ederim. Aldım hemen 1 tane, kod da posta kutuma düşmüş bile
  • Walandyl kullanıcısına yanıt
    Aldiginiz site linki atarmisiniz ben sitede veeilen kod 3 urundede indirim saglamiyor

• Walandyl kullanıcısına yanıt
    Aldiginiz site linki atarmisiniz ben sitede veeilen kod 3 urundede indirim saglamiyor

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.