Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kodu aldığım gibi eft yapar dekont paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Valla ben varım hocam,
    Kodu aldığım gibi eft yapar dekont paylaşırım.
    üçüncü kişi varsa alalım kim ortak olmak ister mesaj yazarmısınız arkadaşlar bu cevabımıza ?
  • Ortak olurum ben.
  • Mac sürümü varsa ben de ortak olurum. Kodu alır eft yaparım
  • ortak arayan var mı
  • Ben olurum
  • Ortak arayan varsa ortak olurum
  • Bende ortak olurum. 1 adet alabilirim. pm aymanız yeterli
  • Ben de KIS arıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar KIS almak istiyorum 2 yıldır kullanıyorum bitti. Yenilemek isteyen varsa lütfen özel mesaj atsın. 2 yıllık 3 bilgisayar olandan alalım 25$ gibi bir rakama denk geliyor. 3 kişi aramızda bölüşelim... Bulamazsam 2 yıllık isteyen 1 yıllığada razıyım. 15 dolarmış oda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 30 Eylül 2019; 20:55:32 >
  • KIS severdim ama en son 6 yıl önce kullandım sanırım. 6 yıldır hiçbir ek güvenlik önlemi almadan Windows kullanıyorum.
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    oda bir yere kadar idare ediyor ya hocam ben banka işlemlerim için sürekli kullanıyorum güvenilir geliyor
  • Genelde bankacılık işlemlerini telefondan yapsam da nadiren web sayfalarını kullanarak bilgisayar üzerinden internet bankacılığını kullanıyorum. Bu rahatlık ve güven çok mu cesurca emin değilim ama ben kafama takmıyorum. (sanki güvenlik zafiyeti yok gibi geliyor bu haliyle Windows kullanmanın da)
  • 2 kişi olduk alım yapacak 3. Kişiyi bekliyorum. Ardından hemen alımı yapabilirim. 2 yıllık olan önceliğimdir.
  • 2 yıllık 3 bilgisayar lisansı satın alınmıştır. 25.50 avusturya dolarına geldi toplamda / 97 lira : 3 = 32,33 gibi bir rakama geliyor 2 kişiyiz 3. ortağımızı arıyorum

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 1 Ekim 2019; 8:51:34 >
  • Ben alabilirim
  • 2 arkadaşla birlikte 3 kullanıcı 2 yıllık paket alınmıştır. Kişi başı 33,20 TL gibi bir rakama geldi.
  • Arkadaşlar ben de dahil olabilirim yer var ise
  • Arkadaşlar KIS serial sürem doldu. Ortak olabilirim
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.