Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
264.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaptanfilig

Bir bilgisayar 18 TL ama ortak olmak istiyorum diyoruz, 30 TL fiyat veriliyor özelden. Kaçırdığım veya atladığım bir nokta mı var?
    kaçırdığın çok şey var 18 tl olduğu zaman 18 Aralık 2015 yani hemen hemen 3 sene önceki dolar fiyatına göreydi. başlık güncellenmediği için hala 18 tl sananlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Kacirdiginiz bir nokta yok. Firsatci bir sahis ve sozunu gecirebildigi bir yonetici var. Mesajiniz silinecek.

Bu buraya 3.mesaj yazisim.

Avustralya dolari ile alip amerikan dolari ile itelemeye calisan firsatci var.
    kar koyarak satıyorum satıştan para kazanıyordum diyorsa sorun yok amma velakin ben bu fiyattan aldım aldığım fiyattan satıyorum diyorsa o fırsatçılığa girmiyor haysiyetsizlik, karaktersizlik ve dahi şerefsizliğin krallığına giriyor.
  • Merhaba,

İki yıl önce 10 pc için Norton Security almıştım , 189 TL. Arkadaşlardan isteyenlere de aynı fiyattan üyelik vermiştim. İki yıllık süre doluyor, şimdi yenilemeye kalktığımda 2 yıl 10 cihaz için 310 TL fiyat veriyor. Bakarsan yine de iyi ama eski fiyata göre ciddi zam var.

sağlıcakla
  • theunforgettable kullanıcısına yanıt
    Kim diyor 35 tl diye ?

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-2018-3-pc-2-years-email-key 14,50 Avustralya doları

Bknz : 14,50 avustralya doları 57 TL ----> https://bit.ly/2DpOxpO ÷ 3 = 19 TL yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 6 Kasım 2018; 18:38:24 >
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Başlığın güncellenmesine gerek yok şu an bile kişi başı 19 tl ye geliyor.

Amerikan doları olarak hesaplamayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenfat10

Tek bir bilgisayarım olduğu halde 2 yıl 3 PC için KIS aldım.Yaklaşık 10 Abd doları çekti sanırsam karttan.Yıllarca Esed internet security kullandım ucuz lisans bulamayınca KIS denedim başarılı buldum.
    Bende almayı düşünüyorum. Kaspersky 'da belirli süre korumayı devre dışı bırakabiliyor muyuz? İkinci durum ise çok kaynak kullanıyor mu?
  • ortak arayan varsa ulaşırsa sevnirim.
  • Kaspersky Total Security 2 Yıllık (731 Gün) 2 adet lisans boştadır. 157 TL ye mal olmuştur. Lisans adet fiyatı 52 TL dir. Almak isteyen PM ile irtibata geçebilir. Sayı tamamlanınca kod aktif edilecektir. Özellikleri için;https://www.kaspersky.com.tr/total-security
    Not:52 küsür ediyor ama küsürleri almıyorum. Başkaları gibi üzerine kar koymuyorum hatta benden gidiyor kuruş da olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 13 Kasım 2018; 16:8:10 >

• KIS 2019 için ortak arıyoruz, bir kişi daha kaldı.
  • quote:

KIS 2019 için ortak arıyoruz, bir kişi daha kaldı.
    hocam ücret ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix71

hocam ücret ne kadar

Alıntıları Göster
    Merhaba

Şuan sitede 14,5 dolar (avusturalya doları) gösteriyor. Hemen hemen 60 Tl'ye denk geliyor sanırım. Siteden satın alma işlemini @fatihgh3 nickli üye yapacak. Sonrasında biz onun hesabına para yatıracağız. Kendisine özelden de mesaj atın ulaşın. Şeffaflık adına konu üzerinden bilgi verdim.
  • quote:

Merhaba

Şuan sitede 14,5 dolar (avusturalya doları) gösteriyor. Hemen hemen 60 Tl'ye denk geliyor sanırım. Siteden satın alma işlemini @fatihgh3 nickli üye yapacak. Sonrasında biz onun hesabına para yatıracağız. Kendisine özelden de mesaj atın ulaşın. Şeffaflık adına konu üzerinden bilgi verdim.

Alıntıları Göster
    arkadaşa özel mesajdan dan gönderdim. bende alacağım....
  • kaptanfilig kullanıcısına yanıt
    Bırakabiliyorsunuz.Çok kaynak tüketmiyor.Core i7 8Gb varlığı belirsizŞu an açtım CPU 0,1 RAM 163 mb kullanıyor.Programı kaptırsanız restartta otomatik açılmadı o dikkatimi çekti.Sanırım ayarlarda vardır çözümü
  • Hiç düşünmeden alın. Kis 2 yıllık 60 tl ye mi ne geliyor. Ben 10 tane falan almışımdır. Hiç birinde sorun yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Bu mesaj silindi.
    Detaylar pm lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

ortak arayan varsa ulaşırsa sevnirim.
    @fatihgh3 aracılığıyla bende satın almış oldum. Tereddüt eden üyeler var ise lisanslama kısmında sorun yaşamadım.
  • Ortak arayan varsa biz key aldik 1 kisiye verebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ortak arayanlar fiyatlarıda yazsa keşke.
  • Fiyat nedir acaba?
  • 2 yıllık KIS için alım yapacağım. Almak isteyen 2 arkadaş pm atabilir. Fiyat 3 e bölünecek.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.