Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaspersky Internet Security 730 günlük 1 kişilik yerim kaldı. Lisans ücreti 20 TL'dir. Özel mesaj atabilirsiniz.
  • Merhaba hocam lisans kaldı mı ?

edit:1 adet lisans alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0ZMİK -- 20 Kasım 2018; 19:12:44 >
  • 2 yıl iki kişi almak istiyoruz varmı şuan?
    Edit: Kıs olsa yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 20 Kasım 2018; 20:47:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde lisans olan varsa bana pm atabilir mi? Ciddi alıcıyım.
  • Lisans arayan varsa pm atsin son 1 adet kaldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Angelica" isimli arkadaştan bir adet lisans alındı. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar 4 arkadaş daha olursa 1 yıllık alacam. kişi başı 22 tl. Total security.
  • Arkadaşlar 98 tl ye Kaspersky Total Security buldum 1 yıl 5 pc. 4 ortak olacak olursa acil pm atsın alalım. Total security istememin sebebi kaspersky password manager. çok işimi görüyor.
  • Bu işlem hala geçerli mi?

• Kaspersky Total Security 2 Yıllık (731 Gün) 2 adet lisans boştadır. 157 TL ye mal olmuştur. Lisans adet fiyatı 52 TL dir. Almak isteyen PM ile irtibata geçebilir. Sayı tamamlanınca kod aktif edilecektir. Özellikleri için; https://www.kaspersky.com.tr/total-security
  • KIS'e ortak arayan ulaşsın, 2 yıllık. hemen göndereyim 20 tl'yi.
  • Kaspersky Total Security 2 Yıllık (731 Gün) 2 adet lisans boştadır. 157 TL ye mal olmuştur. Lisans adet fiyatı da artik 157/3 = 52 TL degildir. Kaça mal olduğunu burda açık bir şekilde yazdığım halde PM den birçok kişi kendince pazarlık yapmaya çalışıyordu. Al sat yapmiyoruz ki pazarlığı olsun. Fiyat 3 e bölünüyor. Güncel fiyat artik 65 TL olmustur. Almak isteyen PM ile irtibata geçebilir. Sayı tamamlanınca kod aktif edilecektir. (Eski lisansımin bitmesine 126 gün vardir. Acelem yoktur.)

Özellikleri için;https://www.kaspersky.com.tr/total-security

• Total security 4 ortak aranıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kişi başı 22 tl 1 yıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaspersky Internet Security 2 yıllık için ortak olmak isteyen pm atsın.

Key 27 Kasımda aktif edilecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaspersky internet security için 20 liradan satan varsa pm lütfen hemen alınacak

• Ortak arayan varsa yazsın arkadaşlar.
  • Arkadaşlar aradım bulamadım bari dedim kendim alayım 2 yıllık kis aldım kendim 20 liradan bulamadım ben 20 liradan 2 ortak arıyorum ilgilenenler ulaşsın yakın zamanda aktif edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Kaspersky Total Security 2 Yıllık (731 Gün) 2 adet lisans boştadır. 157 TL ye mal olmuştur. Lisans adet fiyatı da artik 157/3 = 52 TL degildir. Kaça mal olduğunu burda açık bir şekilde yazdığım halde PM den birçok kişi kendince pazarlık yapmaya çalışıyordu. Al sat yapmiyoruz ki pazarlığı olsun. Fiyat 3 e bölünüyor. Güncel fiyat artik 65 TL olmustur. Almak isteyen PM ile irtibata geçebilir. Sayı tamamlanınca kod aktif edilecektir. (Eski lisansımin bitmesine 126 gün vardir. Acelem yoktur.)

Özellikleri için;https://www.kaspersky.com.tr/total-security
    Son 1 kişilik yer kalmistir. En son fiyat 65 TL dir. 64.99 bile olmaz. Linkini yukarda vermiş olduğum Kaspersky Türkiye'nin sayfasında aynı lisansın fiyatı 1 Cihaz 2 Yıl= 324,99 TL dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 27 Kasım 2018; 20:6:19 >

• 466 gün total security Türkiye 1 kişilik yerim mevcut 30 tl
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.