Şimdi Ara

Kaspersky 1 Bilgisayar için 1 yil Lisans 15.88 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
17
Favori
5.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teskler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler, 1 yıl aldık bakalım.

• Normalde virüs proğramı kullanmam bilinçli kullanıcıyım ama ucuz bir şey görmeyelim. Teşekkür ederim paylaşan arkadaşa.
  • Aynı keyi 2 pc kullanmak mümkün mü

• Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Mevcut lisans süresine ek yapıyor mu? Olmuyorsa alıp MyKaspersky sitesinde keyi kaydedp saklasak veya kaydetmeden alıp saklasak 1 sene sonra aktifleştirme mümkün olur mu acaba?

Bu arada son ödeme bilgileri giriş ekranında Sipariş Ücreti açıklaması ile 2,33TL ekliyor 15,88TL oluyor.
    Bir kişi de şuna cevap verse..
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    Ben once 30 gunluk deneme süresini baslattim. Daha sonra Key i aktiflestirdim. Süre daha uzun olsun diye ama olmadı direkt 365 gün olarak değiştirdi. Ben 395 olsun istemiştim. Sizin mevcut üyeliğe ekler mi tam emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cchacalls

Ben once 30 gunluk deneme süresini baslattim. Daha sonra Key i aktiflestirdim. Süre daha uzun olsun diye ama olmadı direkt 365 gün olarak değiştirdi. Ben 395 olsun istemiştim. Sizin mevcut üyeliğe ekler mi tam emin değilim.
    Teşekkür ederim. Mevcut 546 gün lisanslı hesabımın bitiminden sonra aktive edilecek şekilde 366 gün ilave etti. Ölmez sağ kalırsak bu keyin işe yarayıp yaramadığını 546 gün sonra görmüş oluruz

Kaspersky 1 Bilgisayar için 1 yil Lisans 15.88 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 4 Ocak 2020; 17:3:8 >

• Arkadaşlar böyle güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
    Lisansı satın aldım. Kaspersky'i yükledim ve Key aktifleştirmek için Kaspersky'i çalıştırdığımda "microsoft .net framework 4.0 veya daha yeni bir sürümü başlatılamadı. Lütfen bunu yeniden yüklemeyi deneyin." hatası alıyorum. Sona pencere otomatik olarak kapanıyor.
    Nasıl çalıştırabileceğim hakkında yardımlarınızı rica ederim.

• Key birden fazla kullaniliyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akustika

Arkadaşlar böyle güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
    Lisansı satın aldım. Kaspersky'i yükledim ve Key aktifleştirmek için Kaspersky'i çalıştırdığımda "microsoft .net framework 4.0 veya daha yeni bir sürümü başlatılamadı. Lütfen bunu yeniden yüklemeyi deneyin." hatası alıyorum. Sona pencere otomatik olarak kapanıyor.
    Nasıl çalıştırabileceğim hakkında yardımlarınızı rica ederim.
    Bilgisayarinizda framework yok sanirim.

https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=17851

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    Birden çok key alsak, ilkinden sonrakileri bu şekilde sonradan aktif olacak şekilde ekler mi acaba.

• Arkadaşlar bu vpnli kaspersky keyi yeni birşey değil. Ben 2 yıldır bu şekilde kullanıyorum. Bir konu daha var kaspersky key konusunda onada bakın. Fazla key almanıza çokya gwrek yok.

• ccsn C kullanıcısına yanıt
    Ekler diye tahmin ediyorum. Benim mevcut hesaba ekledi

• MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş için çok teşekkür ederim. .net 3.5 sürümü varmış. 4.8 yükledim sorun çözüldü.

• Site üzerinden hesap açık aktif edebilirsiniz keyi vpn filan gerektirmez aktif oluyor direk. 2 tane key aldım ekledim hesabıma ana pc ye uygulamayı indirmedim o yüzden aktif değilr. Büyük ihtimalle indirdikten sonra hesabımı tanıttırırsam aktif olacaklar
    Kaspersky 1 Bilgisayar için 1 yil Lisans 15.88 TL

• Ucuza alıp diğer sitelerde 30-40 tl ye okuturum iyi oldu .
  • There is a problem with the network you're connected to. Click here for more info on how to fix this issue.

bu hatayı veriyor, alamadım bir türlü.
  • Tam Bitdefender lisansımın bittiği anda bu fiyat Kaspersky güzel oldu. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.