Şimdi Ara

Kasko Zeyil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

subat 2008 başlayan ankara sigortadan kaskomuz vardır, geçen hafta aracı sıfır colt alarak değiştirdik. benim acenta yeni araca kasko zeyil yaptı dolayısyla mevcut kasko subat 2009 a kadar devam edecek (99 ytl gibi fark odedim). Daha onceki aracım 2004 Mitsu Lancer dı 16000 civarı kasko bedeli vardı, şimdiki arac 2009 mitsu colt ve yaklaşık 30000 ytl gibi kasko bedeli var.
    benim sorum böyle kasko zeyillerinde problem çıkmaz değil mi herhangi bir hasar oldugunda ynai normal bir işlem?
    (kaskoyu iptal edip yeni kasko yaptırmak istemedim cunku şubat 2009 da kasko bitip yenileyince hasarsızlık indirimi alacağım)

• hiç bir problem çıkmaz. Yasal olarak zaten buşekilde olması gerekiyor.
  • Plaka ve araç zeyilleri ayrı ayrı mı ücretlendirilir. Plaka zeyili adı altında 55tl fark istenmektedir. Bilgilendiriseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Plaka ve araç zeyilleri ayrı ayrı mı ücretlendirilir. Plaka zeyili adı altında 55tl fark istenmektedir. Bilgilendiriseniz sevinirim.

Doğrudur,

Plaka zeyili farklıdır, araç bilgi değişikliği zeyili farklıdır. Ayrı ayrı ücretlendirilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Plaka ve araç zeyilleri ayrı ayrı mı ücretlendirilir. Plaka zeyili adı altında 55tl fark istenmektedir. Bilgilendiriseniz sevinirim.

Doğrudur,

Plaka zeyili farklıdır, araç bilgi değişikliği zeyili farklıdır. Ayrı ayrı ücretlendirilir.

Boşuna tartıştık yani ama ilk gün üstüne basa basa sordum sonra yeni ücret çıkarmayın diye
  • pekı daha sonra kaskon bitince yıne aynı fiyat üzerindenmı kaskolanır arac yoksa fiyatı artarmı malum arabanın kasko değeri yükseldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.