Şimdi Ara

KASKO'YA NE ÖDÜYORSUNUZ? (2011 vs 2012) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
7
Favori
29.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reko

bende sigortamı yenilicem acentamı aradım fiyat çıkarmışlar sigorta ve kasko için geçen yıla göre artış var..başka yerden fiyat alsam aldığım fiyatların altında alabilirmiyim..

TC kimlik , plaka , belge seri no pm atın bakayım bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: reko

bende sigortamı yenilicem acentamı aradım fiyat çıkarmışlar sigorta ve kasko için geçen yıla göre artış var..başka yerden fiyat alsam aldığım fiyatların altında alabilirmiyim..

TC kimlik , plaka , belge seri no pm atın bakayım bi

profiliniz kapalı mail adresinizi bana pm atın size yollayayım..
  • Bu nasıl bir düzendir arkadaş! Sinemaya, tiyatroya, sosyal aktivitelere, tatile harcamamız gereken cebimizdeki parayı kalkmış elin avucuna sayıp, akşam evde öyle oturup arabamız var diye övünüyoruz.

Başlarım böyle işin...
  • Ustadim haklısın ama derlerya gulu seven dikeninekatlanir diye :) ayni o durumda yiz suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

herkese merhabalar
    arac plakanizi tc kimlik numaranizi ve ruhsatta bulunan belge seri numarasini pm yada umaysigorta2@hotmail.com adresine yollayabilirseniz siz degerli forum uyelerine ozel trafik ve kasko sigortasi teklifleri hazirlayabilirim
    saygilarimla

yeni araç alıyorum. sivastayım. annemin üstüne olacak 56 yaş. banka personeliyim. indirimli çok güzel fiyat aldım . plaka farkı da çıkmıyor. iki sorum olacak.

1 58 yerine 34 plaka istiyorum. eski aracımız oyle idi. ikamet taşıtmadan oluyor mu ?

2. ikamet taşıtmak istenirse. sistemden hemen geçerli olur mu ? hiç kafam basmıyor bu konuları. tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Aracınız aynı ise 2011 ve 2012 yılları için kaskonuza ne kadar ödediğinizi yazabilir misiniz?

Kasko Priminiz ne kadar oldu? Azaldı mı? Arttı mı?

Aracı geçen yıl aldığımda 1186 TL ödemiştim. Bu yıl için 775 TL teklif aldım.

Araç malum.

Bu sene de 815 TL ödedim. Kasko primi düşeceğine yükseldi.
    İl: Kocaeli
    Araba : Kia Rio HB 2010
    Kaza durumu: Arka tampon pert
    Sigorta şirketi: Anadolu Sigorta
    Bedel: 1250
  • büyük konuşmayayim ama iki senelik de araç alsam kasko yapmam..

bu zamana kadar kasko yapmadık hiçbir eksikliğini görmedik.

bence kasko yapması gerekenler araçları 70-80 bin ve üstü araçlara sahip olanlar....
  • 425 liracık sizin trafik sigorta yaptırdığınız paraya ben kasko yaptırıyorum
  • yaş 38.
    2007 grande punto dinamik 1,3 mj.
    06 plaka.
    ikamet elazığ.
    2007 den bu yana en düşük kasko ücreti ödedim.
    ışık sigortada 440 tl 10 a böldü, inanılmaz memnunum. :)
  • yaş 29 2011 corolla axa 1100 fiyat çıkardı bu sene için henüz yaptırmadım.
    normalde iki yıl hasarsızlık indirimi almam gerekiyor yani % 40 oranında ama iki kaza var ikisinde de karşı taraf %yüz hatalı kasko delinmemiş buna rağmen axa hasarsılık indirimi vermiyor. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmı arkdaşlar. %40 indirim almam gerekirken ikini sene sonunda yine aynı fiyatı alıyorum ... İnsanları salak yerine koyuyorlar resmen lanet olsun deyip yaptırmayacağım sigorta firmalarının alayının ben....
  • 4500 2012 z4
  • 2 gün önce yaptırdık arabayı değiştirdiğimiz için. 2006 Zafira 1.6 Cosmo 1586 TL Anadolu Sigorta hart diye geldi.
  • Merhaba,

Ben de 10 gün kadar önce Antalya'dan aldım aracımı. 2012 Model Opel Astra 1,3CDti Enjoy Plus, araç 07 plaka, ben istanbulda ikamet ediyorum, yaşım 28, 10 yıllık ehliyetim var, aracımda hasar kaydı yok.

Genelde 2000Tl ve üzeriydi aldığım kasko teklifleri. Antalya'da Mapfre Sigorta'dan orjinal parça kullanımıyla kendi servislerinde yapılması vs bi uygulamaları varmış bu kaskoyu 1750TL'ye yaptırdım. Bugün başka teklifler için araştırdım ve en düşük teklifi Aksigortadan 1250TL olarak aldım, muafiyetsiz genişletilmiş kasko dediler. Sultangazi'de oturuyorum ve Aksigorta'nın Bayrampaşa Odak Opel yetkili servisiyle anlaşması da var.

Aksigorta hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. 500TL ciddi bir fark. Eğer iyi eleştiriler alırsam hemen kaskomu iptal ettirip aksigortadan yaptıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunistanbul -- 31 Mayıs 2013; 22:21:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

Merhaba,

Ben de 10 gün kadar önce Antalya'dan aldım aracımı. 2012 Model Opel Astra 1,3CDti Enjoy Plus, araç 07 plaka, ben istanbulda ikamet ediyorum, yaşım 28, 10 yıllık ehliyetim var, aracımda hasar kaydı yok.

Genelde 2000Tl ve üzeriydi aldığım kasko teklifleri. Antalya'da Mapfre Sigorta'dan orjinal parça kullanımıyla kendi servislerinde yapılması vs bi uygulamaları varmış bu kaskoyu 1750TL'ye yaptırdım. Bugün başka teklifler için araştırdım ve en düşük teklifi Aksigortadan 1250TL olarak aldım, muafiyetsiz genişletilmiş kasko dediler. Sultangazi'de oturuyorum ve Aksigorta'nın Bayrampaşa Odak Opel yetkili servisiyle anlaşması da var.

Aksigorta hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. 500TL ciddi bir fark. Eğer iyi eleştiriler alırsam hemen kaskomu iptal ettirip aksigortadan yaptıracağım.

İyi fiyat vermisler bende pazartesi fiyat alayim ak sigortadan axa 2 yildir hasarsizlik olmasina ragmen ayni fiyati veriyor keriz yerine koyuyorlar sistem degistide falanda filanda...

İl: İstanbul
    Araba : 2006 Chevrolet Kalos 1.2
    Kaza durumu: Kazasız
    Sigorta şirketi: 23 hazirandan itibaren Axa Sigorta (genişletilmiş mavi kasko)
    Bedel: 606TL - 12 taksit

Geçen yıl arabayı aldığımda anadolu sigortaya ödediğim bedel 1250TL
  • kasko + sigorta fiyat konusunda teklife ihtiyacım var. teklif verebilecek olanlar pm atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

kasko + sigorta fiyat konusunda teklife ihtiyacım var. teklif verebilecek olanlar pm atabilir mi?

trafik ve kasko fiyatı için bilgileri pm atın bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

kasko + sigorta fiyat konusunda teklife ihtiyacım var. teklif verebilecek olanlar pm atabilir mi?

trafik ve kasko fiyatı için bilgileri pm atın bakayım.

Pm attım

Araç:mazda 3 2012sıfır
    kasko avivasa 1990tl çıktı.kaç yere sordum daha azını bulamadım.
    İl gaziantep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrullahberat46 -- 7 Haziran 2013; 20:52:47 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.