Şimdi Ara

KASKO'YA NE ÖDÜYORSUNUZ? (2011 vs 2012) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
7
Favori
29.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrullahberat46

Araç:mazda 3 2012sıfır
    kasko avivasa 1990tl çıktı.kaç yere sordum daha azını bulamadım.
    İl gaziantep

tc kimlik no plaka belge seri no PM atın bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

İl gaziantep

Avivasa dan yaptırdım.çünkü aracı almak için mecburen yaptırmak gerekiyordu.siz yine de bir fikir olması açısından en azından seneye yaptirmak için tahmini bir fiyat verebilecekseniz bilgileri göndereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

İl gaziantep

Avivasa dan yaptırdım.çünkü aracı almak için mecburen yaptırmak gerekiyordu.siz yine de bir fikir olması açısından en azından seneye yaptirmak için tahmini bir fiyat verebilecekseniz bilgileri göndereyim.

o zaman gelecek sene biterken fiyat verelim daha doğru olur . siz tc kimlik plaka belge seri no pm atın ajandama yazayım.

• Geçen hafta arkaşa sıfır Fiorina combi aldık.Axa'dan 1000 liraya full kasko yaptırdık.Birçok firma 1400 lira ve üstü fiyat verdi.Axa'nın fiyatı en uygun olanıydı..
  • 2012 jazz kasım 15 de aldım 1370 e ak sigortadan yaptırdım
    çok şükür kaskoluk bi işim olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Geçen hafta arkaşa sıfır Fiorina combi aldık.Axa'dan 1000 liraya full kasko yaptırdık.Birçok firma 1400 lira ve üstü fiyat verdi.Axa'nın fiyatı en uygun olanıydı..

Doğrudur forumdan da bir arkadaşın kaskosunu yapmıştım Fiorino cobmi 1085 falan tutuyordu 910'a yapıp gönderdik.
  • quote:

quote:

Geçen hafta arkaşa sıfır Fiorina combi aldık.Axa'dan 1000 liraya full kasko yaptırdık.Birçok firma 1400 lira ve üstü fiyat verdi.Axa'nın fiyatı en uygun olanıydı..

Doğrudur forumdan da bir arkadaşın kaskosunu yapmıştım Fiorino cobmi 1085 falan tutuyordu 910'a yapıp gönderdik.

Ben sizden de fiyat aldım.Bana 1475 lira dediniz.
  • quote:

quote:

quote:

Ben sizden de fiyat aldım.Bana 1475 lira dediniz.

Farkettiyseniz size yaptığımı söylemedim başka bir arkadaşın bu dediğim. Bizim yapmamıza çok ısrarcı oldu biz de kesin yaptıracaksan şirketten indirim isteyelim dedik şirket de düştü.

• 2005 scenic privelege plus yaşım 34 il aksaray şimdiye kadar hiç kazam olmadı. Şubat ayında generalli sigortadan ful kaskoyu 610 liraya yaptırdım. Yüzde 60 hasarsızlık ve öğretmen indirimi var.
  • Arkadaşar haftaya sandero stepway 1.5 dizel teslim alıcaz sıfır ..axa oyak 942 lira kasko için teklif yapmış sizce nasıl fiyat..

• geçen yıl 307 için kasko fiyat araştırması yaparken yapı kredi 780tl fiyat vermişti ki en yakın fiyat veren 1300tl ile güneş sigortaydı. yer kocaeli.
  • Arkadaşlar Dacia Sandero Stepway 0.9 Turbo ortalama kaskosu ne kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perosma -- 30 Haziran 2013; 19:31:16 >
  • Opel astra J 850 lira
  • bu adresten ücretsiz kasko sorgulaması yapabilirsiniz.

http://kaskodegersorgulama.blogspot.com

aracın ruhsatı yanınıza almanız faydalı olur.
  • bu sene citroen c5 e yaptırdım...

yaş 35

zürich sigorta

ömrü hayatında hiç kazası yok...

800tl

1 kereye mahsus hasarsızlık bozulmuyor...

benim aracınki de 800 yanlız bu ay son... agustos yeniliyecegim...

ilk aldıgım sene kazam vardı( tanıdıga verdim duvara çaktı = ) bu 3 cu senem olcak...

yaş 29
  • arkadaşlar kaskoya her yıl para ödeniyormu acemiyim bilmiyorum.mesela 1000tl ise her yıl ödüyoruz bunu dimi ?

2007model megane aracın ne kadardır sizce kasko fiyatı yaş 22
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysmtnc

arkadaşlar kaskoya her yıl para ödeniyormu acemiyim bilmiyorum.mesela 1000tl ise her yıl ödüyoruz bunu dimi ?

İmzandan TRABZONLU olduğun belli oluyor yanılıyorsam afedersin
    Ya hemşerim madem 22 yaşındasın neden arabayı üstüne yaparsın kaskoyu yıllık ödersin ilk yıl hasarın olmaz ise % 30 indirim alırsın bir sonraki yıl kasko sana en az 2000 tl çıkacaktır yaşın küçük plakan 61 ise b,raz daha düşük çıkar yanlız ilk yıl hasarın olursa hem trafik hem kasko için bir sonraki yıl sigorta canını çok yakar bilesin
    Araban hayırlı olsun

NOT : Bu dediklerim araba senin üstüne farzederek yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

quote:

arkadaşlar kaskoya her yıl para ödeniyormu acemiyim bilmiyorum.mesela 1000tl ise her yıl ödüyoruz bunu dimi ?

Ya hemşerim madem 22 yaşındasın neden arabayı üstüne yaparsın kaskoyu yıllık ödersin ilk yıl hasarın olmaz ise % 30 indirim alırsın bir sonraki yıl kasko sana en az 2000 tl çıkacaktır yaşın küçük plakan 61 ise b,raz daha düşük çıkar yanlız ilk yıl hasarın olursa hem trafik hem kasko için bir sonraki yıl sigorta canını çok yakar bilesin
    Araban hayırlı olsun

Babamin üstüne yapsak yas 47 nekdr oderiz.yada kaskosuz kullansam olrmu önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysmtnc -- 4 Eylül 2013; 0:26:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

quote:

Araban hayırlı olsun

Babamin üstüne yapsak yas 47 nekdr oderiz.yada kaskosuz kullansam olrmu önerir misiniz?

Kardeş babanin üstüne olması menfaatine olur diye düşünmekteyim yinede bir sigortacıdan fikir al derim

• Babamın üzerindeki opel astra 1.3 cdti enjoy 2008 model araca avivasa dan
    2012 de 800 tl ödemiştik.
    2013 yılında ise en iyi teklif hasarsızlık vs... ile birlikte 1100 TL cıktı bizde yaptırmadık.

Şimdi kendime 2011 model citroen c5 1.6 e-hdi dynamique almayı düşünüyorum. aldığım kasko teklifleri 2600 ile 4000 arasında değişiyo. iyi kötü lastikleri de değiştirsek 5 bin tl kafadan gidicek demek onun yerine sıfır arac alırım daha iyi diye düşünüyorum suan için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENfER -- 9 Kasım 2013; 22:54:41 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.