Şimdi Ara

KASKO'YA NE ÖDÜYORSUNUZ? (2011 vs 2012) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
7
Favori
29.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaş : 28 dacia sandero 2009 araba, 34 plaka, en ucuz liberty 1400 verdi. sadece bir acenteya sordum. haftaya yaptıracağım. ehliyet 5 senelik, hiç kazam yok çok şükür. anadolu sigorta 1800 verdi.
    plaka :06
    2011 symbol 1.5dci
    %40 hasarsızlık
    %10 devlet memuru indirimi
    Allianz sigorta 795TL

Geçen yıl Aksigortada idi aynı şartlarla 550 TL ye yaptırmıştım kaskoyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broadcast33 -- 9 Ocak 2013; 19:57:26 >
    araç: Kangoo Privilégé 2012
    plaka: 06
    Güneş sigorta full kasko :1250TL. (1125TL teklifide gelmişti )
  • herkese merhabalar
    arac plakanizi tc kimlik numaranizi ve ruhsatta bulunan belge seri numarasini pm yada umaysigorta2@hotmail.com adresine yollayabilirseniz siz degerli forum uyelerine ozel trafik ve kasko sigortasi teklifleri hazirlayabilirim
    saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda civic 2008 kasko 1700 tl
  • jazz 2012 kasko ak sigorta 1400
  • Rekor bende heralde 2010 Fiesta Tdci geçen sene 1300 TL Anadolu'dan. Bu sene ağızlarını 3000 TL den açtılar bakalım napıcaz; neymiş hasar gözüküyomuş, gözüken hasar toplamı 2000 tl kaskodan geçirmece yaklaşık yine 2000 TL nası iş çözemedik gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawe -- 2 Nisan 2013; 0:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagri37

Honda civic 2008 kasko 1700 tl

Hocam hasar kaydiniz var sanirim fiyatiniz yuksek geldi bana. 2007 elegance var 1200tlye yaptirdi babam yanls hatirlamiyorsam. Yaşinda etkisi var tabi plaka 34 yas 54(babamin)

• Arkadaşlar ikinci el bir golf alıcam 2011 model yalnız aracın hasar kaydı var sol arka kapı ve çamurluk değişmiş şimdi ben bu arabayı alsam kaskom yüksek olurmu

• Poliçe tarihi:ağustos 2012
    2011 hyundai era 1,4 mode
    indirim:%20
    aksigorta 540 tl
    bakalım bu yıla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mars02 -- 2 Nisan 2013; 9:41:45 >
  • c4 2008 mcp hdi 1,6
    gecen sene 1200 ödedim anadoluya
    bu sene % 40 hasarsızlık indirimiyle yine 1200 küsür istiyorlar bu nasıl iştir anlamadım
    yaptırıp yaptırmamakta kararsızım düzen soygun düzeni maalesef hasarsızlık indirimi felan hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

c4 2008 mcp hdi 1,6
    bu sene % 40 hasarsızlık indirimiyle yine 1200 küsür istiyorlar bu nasıl iştir anlamadım
    yaptırıp yaptırmamakta kararsızım düzen soygun düzeni maalesef hasarsızlık indirimi felan hikaye

merhaba, ben de anadolu'dan kasko yenileme fiyatı aldığımda 1. yıl hasarsızlıkla 200 tl kadar fazla çıktı tutar. geçen yıl seçmemdeki en önemli sebep imm si kombine tek limit olarak sınırsız yapmıştım 12-13 tl fark ile, siz de sınırsız teminat yaptırmış mıydınız ya da artan mali sorumluluk klozunuz var mıydı? poliçedeki şu açıklama beni rahatsız ediyor açıkçası bu yılki poliçede ne olacak bilmiyorum tabii, geçen yıl :

• Artan Mali Sorumluluk Sınırsız Teminatı (Artan Mali Sorumluluk)
    Sınırsız Artan Mali Sorumluluk teminatı; petrol, dogalgaz, diger hidrokarbon ve her tür yakıt depolama tesisleri, yakıt pompalama
    istasyonları, rafineriler, enerji santralleri, elektrik dagıtım merkezleri, trafolar, kimyevi madde depolama tesisleri, patlayıcı ve parlayıcı madde imalathaneleri ve depolama tesisleri, cephanelikler, silah ve mühimmat imalathaneleri ve benzeri patlayıcı ve
    parlayıcı maddelerin depolandıgı, üretildigi veya yüksek miktarda kullanıldıgı tesislerin dıs sınırlarından itibaren tüm arazileri ile
    havaalanları, hava limanları, limanlar ve tren garları gibi ulasım tesislerinin tüm ziyaretçilere ve yolculara ait araç trafigine açık
    kısımları haricindeki kısımlarında ve sayılan tesislerin baska tesislerle aynı mahalde ortak giris bulunacak sekilde bir arada bulunması
    halinde tesisler bütününün tamamında
    olay basına teminat limiti, tüm teminat türleri için toplam 2.500.000 TL ile sınırlanmıstır. Bu
    sınırlama, sözü edilen alanlara girildigine dair uyarı isaretleri olup olmamasına bakılmaksızın uygulanacaktır. Manevi tazminat
    talepleri 2.500.000 TL ile sınırlı olmak üzere teminat kapsamındadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

Konuyu yakalamışken size daışayım. yeni araç aldım 2006 tdci fiesta. kasko değeri 20.000 tl. Yaşım 23 ve ilk aracım olduğu için kasko şirketlerinden 2500-3000 tl arası teklif aldım. bu şartlarda kasko yaptırmam. Ancak Halk sigorta kaskoyu tc kimlik noya göre yapmadığı için 1000 tl fiyat verdi. Biraz araştırdım Halk sigortanın çok mağduru var. kötü kasko hiç yoktan iyimidir? birde bunlar tc kimlik noya göre yapmıyor. şimdi ben yaptırsam kaza olmadan seneye başka firmaya geçsem hasarsızlık indirimi olur mu bana?

Merhaba TC kimlik , Plaka , Belge seri no PM atın bakayım bi kasko ve trafiğe
  • Anadolu sigorta 1200 lira fiyat çıkarttı,
    yapı kredi sigorta 780 tl dedi direk orda yaptırıcam bu ne ya
  • 2011 i20
    2011 yili 730 tl ve hasar 12500 tl odediler
    2012 yili 737 tl
    2013 yili 645 tl teklif aldim gerci bir sorun var gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: fremdsprache

quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

c4 2008 mcp hdi 1,6

merhaba, ben de anadolu'dan kasko yenileme fiyatı aldığımda 1. yıl hasarsızlıkla 200 tl kadar fazla çıktı tutar. geçen yıl seçmemdeki en önemli sebep imm si kombine tek limit olarak sınırsız yapmıştım 12-13 tl fark ile, siz de sınırsız teminat yaptırmış mıydınız ya da artan mali sorumluluk klozunuz var mıydı? poliçedeki şu açıklama beni rahatsız ediyor açıkçası bu yılki poliçede ne olacak bilmiyorum tabii, geçen yıl :

• Artan Mali Sorumluluk Sınırsız Teminatı (Artan Mali Sorumluluk)
    Sınırsız Artan Mali Sorumluluk teminatı; petrol, dogalgaz, diger hidrokarbon ve her tür yakıt depolama tesisleri, yakıt pompalama
    istasyonları, rafineriler, enerji santralleri, elektrik dagıtım merkezleri, trafolar, kimyevi madde depolama tesisleri, patlayıcı ve parlayıcı madde imalathaneleri ve depolama tesisleri, cephanelikler, silah ve mühimmat imalathaneleri ve benzeri patlayıcı ve
    parlayıcı maddelerin depolandıgı, üretildigi veya yüksek miktarda kullanıldıgı tesislerin dıs sınırlarından itibaren tüm arazileri ile
    havaalanları, hava limanları, limanlar ve tren garları gibi ulasım tesislerinin tüm ziyaretçilere ve yolculara ait araç trafigine açık
    kısımları haricindeki kısımlarında ve sayılan tesislerin baska tesislerle aynı mahalde ortak giris bulunacak sekilde bir arada bulunması
    halinde tesisler bütününün tamamında
    olay basına teminat limiti, tüm teminat türleri için toplam 2.500.000 TL ile sınırlanmıstır. Bu
    sınırlama, sözü edilen alanlara girildigine dair uyarı isaretleri olup olmamasına bakılmaksızın uygulanacaktır. Manevi tazminat
    talepleri 2.500.000 TL ile sınırlı olmak üzere teminat kapsamındadır.

hayır benim teminat 100.000 8kombine tek limit)
    artan mali sorumluluk manevi tazminat klozu diye bir madde var nedir bilmiyorum 75,06 onun için prim almışlar

• 2012'de yaptım astraya 1780 tuttu , yenileme zamanıda böyle tutarsa yaptırmicam kasko
  • Gereksiz oldugunu dusunuyorum. Artik kaskoyla alakam yok.

• 2011 Aviva 678
    2012 Groupama 709 (Aviva 900 civarında fiyat verdiğinden şirket değiştirdim)
  • bende sigortamı yenilicem acentamı aradım fiyat çıkarmışlar sigorta ve kasko için geçen yıla göre artış var..başka yerden fiyat alsam aldığım fiyatların altında alabilirmiyim..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.