Şimdi Ara

Kask aldım büyük geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben yeni sürücüyüm motorumu almadan önce ekipman aldım kaskım agv k3 -sv modeli xl. Şimdi bu kaskı denedim ben iyi oturdu m denedim sıkıyordu l modeli olmadıgından aldım arkadaslarım kaskın büyük felan dediler bir kaç hareket yapıp sonuç olarak kask bana büyükmüş indirimde oldugu için fatura felan kesilmedi alalı 4 gün oluyor götürsem değişir mi iade alırmı bilmiyorum ne yapmam lazım şimdi kaskın 0 fiyatı nette 1150 lira civarı magazadan 550e aldım ben ilerde de genişliyormuş kask moralim bozuldu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence direk iade et başka bir kask al ls2nin fiber modelini al o kask termoplastiktir seni 80 km üstü süratte koruyamaz. pekmezin aktığında pişman olmazsın çünkü fırsatın olmaz kararını ver..
  • Hocam fatura felan yok cumartesi aldım ben iade alırlarmı

• Hocam fatura felan yok cumartesi aldım ben iade alırlarmı

• Biz nerden bilelim hocam ara görüş satın aldığın yerle durumu anlat kullanmadıysan kaskı iade alırlar. Almazlarsa da değişim yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haisesasaki

Hocam fatura felan yok cumartesi aldım ben iade alırlarmı

Buradan alırlar mı diye sormanın kime faydası var?

O dükkandan alışveriş yaptığınızı kanıtlayacak elinizde fatura yok sonra alırlar mı ?
    Ayrıca neden fatura almazsınız ki ?
  • Denemeden kask alınır mı? Aldığın fiyata verirsen iyi . 1150TL lık kaskı 550TL ya neden satmış acaba ya üretim tarihi eskidir ya da teşhir ürünü falan olsa gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.