Şimdi Ara

kasiyer kıza aşık oldum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

kanka de iste numaradan bizde buraya yeni tasindik etraf nasil nerelere gidilir filan de veya ne biliyim ya ben hep bu bakkala gelirdim sen ne zaman basladin filan o an yardiricaksin kafandan biseyler normal sohbet tadinda duzgun bisey soylersen terslemez seni bide bak bos oldugu zaman git pesinde millet olursa konusamazsn

doğru düzgün cümle kuramıyorum kelimeler yanlış çıkıyor bazen sesimde anlaşılır değil az çıkıyor bi şeyi 2 3 kere tekrarlamak zorunda kalıyorum anlaşılması için otobüs dolmuş işkence benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

quote:

Orijinalden alıntı: UquR2

dostum benim hayatımı özetlemissin resmen bende asosyal biriyim kızlar tipe bakmıyor ağzın laf yapmıyosa istersen brad pit ol işe yaramıyor önemli olan asosyallikten kurtulmak arkadaş edinmek güzel bi çevren olsun üstüne başına saçına sakalına çeki düzen ver gerisi teferruat

bu aralar güzel giyinmeye başladım ama hala bi etkisini görmedim brad pitt olsanda çene lazım diyosunda haklısın bizim teyze oğlu var uzun boylu tipide var aynı üniversitedeyiz kızlar sürekli onu keser ama oda biraz çekingen kekemelikte var biraz ama istese tavlar yani bizde hiç bişey yok mesela geçensene okulun en güzel kızların biriyle çıkmış arkadaşları sen ayarlayamazsın demiş oda inat ayarlamış hhemde düdüklemiş yaşım 20 oldu daha milli olamadık

20 yaşına kadar kız düdüklemenin büyük başarı olduğunu mu sanıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Trevor Reznik

quote:

quote:

dostum benim hayatımı özetlemissin resmen bende asosyal biriyim kızlar tipe bakmıyor ağzın laf yapmıyosa istersen brad pit ol işe yaramıyor önemli olan asosyallikten kurtulmak arkadaş edinmek güzel bi çevren olsun üstüne başına saçına sakalına çeki düzen ver gerisi teferruat

bu aralar güzel giyinmeye başladım ama hala bi etkisini görmedim brad pitt olsanda çene lazım diyosunda haklısın bizim teyze oğlu var uzun boylu tipide var aynı üniversitedeyiz kızlar sürekli onu keser ama oda biraz çekingen kekemelikte var biraz ama istese tavlar yani bizde hiç bişey yok mesela geçensene okulun en güzel kızların biriyle çıkmış arkadaşları sen ayarlayamazsın demiş oda inat ayarlamış hhemde düdüklemiş yaşım 20 oldu daha milli olamadık

tamam başarı değilde insan özeniyo kendisi hiç yapamayınca

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trevor Reznik

quote:

quote:

tamam başarı değilde insan özeniyo kendisi hiç yapamayınca

fotoğrafı gördüm kardeşim çok yakışıklısın , fotoyu gördükten sonra şöyle düşündüm. : Bence sen ego basmak için kendine tipsiz diyorsun, sonra biz sana yakışıklısın diyince kendine güvenin artıyor. Eğer düşündüğüm gibi değilse gerçekten tipsiz görüyosan kendini , benim yaş 19 hiç sevgilim olmadı ve kız düdüklemedim bu forumdada 30-35 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış abiler var. Bence kendine haksızlık etme , git konuş....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

kanka de iste numaradan bizde buraya yeni tasindik etraf nasil nerelere gidilir filan de veya ne biliyim ya ben hep bu bakkala gelirdim sen ne zaman basladin filan o an yardiricaksin kafandan biseyler normal sohbet tadinda duzgun bisey soylersen terslemez seni bide bak bos oldugu zaman git pesinde millet olursa konusamazsn

doğru düzgün cümle kuramıyorum kelimeler yanlış çıkıyor bazen sesimde anlaşılır değil az çıkıyor bi şeyi 2 3 kere tekrarlamak zorunda kalıyorum anlaşılması için otobüs dolmuş işkence benim için

valla bisey diyemiycem ozaman ben ilk defa bu tarz olaylari burda goruyorum yani hic cevremde bu tarz insan yok malesef oyuzden hic onerebilecegim biseyde yok

• tipsiz olmadığını sende bizde biliyoruz ama özgüvenin yok ve yukarıda arkadaşın dediği gibi özgüven pompalamak istiyorsun ama burada özgüven pompalayarak olmaz marketin çıkışında bekle
  • kendimi hiç beğenmiyorum sorun bendede olabilir ama bilemiyorum işte evet ciguliye göre iyi sayılırm ama bi tom cruze gibide değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |SteeL| -- 26 Ocak 2014; 12:16:00 >
  • quote:

kasiyer kıza aşık oldum
    asosyallik çok boktan boyle birine o kizin bakmasi imkansiz ben boyle dunyanin

Cebinde para olsa bu tip her türlü işler.Para bul biyerden git mekana falan ne bileyim.
  • çok güzel diye kıza bakıyorsan vs malesef bir kanun vardır dişe diş kana kan ..

fiziksel olarak olayları gereksiz buluyorum bana mantıklı gelmiyor birçok kişiden farklı düşünüyorum bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

çok güzel diye kıza bakıyorsan vs malesef bir kanun vardır dişe diş kana kan ..

fiziksel olarak olayları gereksiz buluyorum bana mantıklı gelmiyor birçok kişiden farklı düşünüyorum bu konuda

davul bile dengi dengine güzel bi kızı haketmiyorum
  • quote:

quote:

hayata bakışına bağlı

bir laf vardır işte "kısassa kısas" sen onu güzelliği için seviyorsun o zaman onunda seni yakışıklılığı için sevmesi lazım..

mesela bana her zaman ters yok güzelmiş yok çirkinmiş yok dışarıda başkası ne düşünür felan bananeki başkasından, seni sen olduğun için sevecek kişi bakıpta değil benim düşüncem bu.

ayrıca fotonu gördüm hiç bir sorun yok gayet iyisin bunu içini rahatlatmak için değil gerçek olarak söylüyorum gayet iyi..

• quote:

quote:

quote:

hayata bakışına bağlı

bir laf vardır işte "kısassa kısas" sen onu güzelliği için seviyorsun o zaman onunda seni yakışıklılığı için sevmesi lazım..

mesela bana her zaman ters yok güzelmiş yok çirkinmiş yok dışarıda başkası ne düşünür felan bananeki başkasından, seni sen olduğun için sevecek kişi bakıpta değil benim düşüncem bu.

ayrıca fotonu gördüm hiç bir sorun yok gayet iyisin bunu içini rahatlatmak için değil gerçek olarak söylüyorum gayet iyi..

teşekkürler hocam ama galiba kızlar öyle düşünmüyor çevremdeki herkesin sevgilisi oldu ama bi tek ben yanlızım kızlar hoşlandıklarında belli ederler hep ama bana hiç kimse belli etmedi benden hoşlanmıyorlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayata bakışına bağlı

teşekkürler hocam ama galiba kızlar öyle düşünmüyor çevremdeki herkesin sevgilisi oldu ama bi tek ben yanlızım kızlar hoşlandıklarında belli ederler hep ama bana hiç kimse belli etmedi benden hoşlanmıyorlar

kızlar hiçbirşey belli etmezler kardeşim kızlar ne istediklerini bilmez, birgün severler birgün silerler,
    herkesi boşver, ben gerçekçi adamım sakın triplere girme görüntün gayet iyi, sevgili olayı farklı bu çağda birçok arkadaşım 2-3 kızı bir idare ediyor sonra millette ortalıkta sevgilisi olmayan kız yok diye söyleniyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.