Şimdi Ara

Kasımdaki update (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
0
Favori
29.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: silex

Update 26 Ekim'de geliyor.

kaynak:http://free-pc-guides.com/news/new-xbox-live-dashboard-release-date-26-october-05470

Banlanacak olan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum en kısa zamanda live'a geri bekliyorum. Bakalım aralarından şansı yaver giden olacak mı.

hocam bir şey soracam eğer ban yersek bu banı( hard disk daha doğrusu) nasıl açıyorduk, bi ara bi sürüm falan vardı onu yükleyince düzeliyor falandı şu an durum nedir bi bilginiz var mı ?

• Artık hdd'e bir şey yapmıyorlar.
  • PİNKY_DEMON BİŞİ SORUCAKTIM 26 EKİM BAN DALGASI OLURMU OLURSA 1 AY DAHA NASI DAYANACAM
  • quote:

Artık hdd'e bir şey yapmıyorlar.

Hddye birşey yapmıyorlar derken neyden bahsediyorsunuz biraz açıklayabilirmisiniz?
  • Yani artık HDD ban yok
  • Bence bu sene ban yemiyeceğiz
  • ya bu konunun aynısından 2 tane var ilk konuyu ben açmıştım nolduya
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

Bence bu sene ban yemiyeceğiz

Umarım
  • Bir de Microsoft bu sene isi iyice ilerletip Korsan Single oyun dahi oynanmasina izin vermiyor mu,eglenceye bak sen o zaman
  • quote:

Artık hdd'e bir şey yapmıyorlar.

evet önce Live dan Ban,sonra HDD den Ban,şimdi den komple konsol a Ban yürü Microsoft kim tutar seni.
  • şimdi bu update in fwlilere oyun oynattırmıyo diye bir olayı yok dimi arkadaşlar?
  • update ile gelen kötü sonu bir yana bırakın da tam bir çıkış tarihi ne zaman yav? saat kaçta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

şimdi bu update in fwlilere oyun oynattırmıyo diye bir olayı yok dimi arkadaşlar?

Sadece Fable 3 ü Oynatmıyo Onuda Beğenmedim Gameplay İzledimde
  • büyük ihtimalle tüm Kinect destekli oyunları engelliyor,ama çözümünün olacağını düşünüyorum.
  • Peki Kİnect Destekli Oyun varmı Multiplatformlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michelangello

büyük ihtimalle tüm Kinect destekli oyunları engelliyor,ama çözümünün olacağını düşünüyorum.

bu bilgiyi sağlam kaynaklardan mı edindin yoksa kendi fikrin mi?
  • Doğru Olabilir Bu Dediği Çünkü Dashboard Kinect Dashboard Ayrıca FAble 3 de Kinect Destekli
  • arkadaşlar ben yeni dashboardun beta testindeyim,fw li cihazımda yeni dashboard yuklu,ve livea bağlıyım,az önce fable3 dvd ye yazdım ve denedim,aynı hatayı bende aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 26 Ekim 2010; 21:39:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Michelangello

büyük ihtimalle tüm Kinect destekli oyunları engelliyor,ama çözümünün olacağını düşünüyorum.

bu bilgiyi sağlam kaynaklardan mı edindin yoksa kendi fikrin mi?

sağlam kaynak derken?:)Microsoftta çalışmadığınız sürece kesin bir bilgiye sahip olamazsınız zaten,sadece fikrimi söyledim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.