Şimdi Ara

Kasa Watt Arttırma Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim kasam 350w ben bu kasayı 700w yapmayı düşünüyorum.700w yaptığımda herhangi bir artısı veya eksisi olurmu detaylı bir sekilde yazarsanız sevinirim. lütfen acil

• Clisto C kullanıcısına yanıt
    Sistem bılesenlerın nedır neden 700 watt yapıyorsunuz?
  • Headbanger_Kerry kullanıcısına yanıt
    8 gb ram 1600 mhz
    500 gb hdd 7200 rpm sata 3 16mb
    intel i5 1155p
    nvidia 4gb 256bit gt630 ekran kartı
    işlemci 1155p

watt arttırmanın faydası olurmu lütfen acılarmısınız sistem hakkında ancak bu kadar bilgi biliyorum
    İşlemcini 3570 yada 3570k oldugunu tahmın ederekten suanki halıyle pek bısey degısmez ama ekran kartın cok kotu ılerde degıstırme planın varsa tabıkıde ıs gorecektır.Ama 700 watt fazla.600 watt kaliteli psu yeterlı olacaktır.Ayrıca gt 630 256 bit degıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 27 Temmuz 2013; 20:23:48 >
    normalde 128 bit ama ama 256 bitleride var herneyse

önemli olan soru su watt değerini arttırmak ekstra kazanç ve zarar sağlarmı lütfen bu soruyu cevaplayın
    Sorunuzun cevabını verdıgımı dusunuyorum.Suankı parcalara psunuz yeterlı.Psu takvıyesı yaparsanız ilerde gzl bir ekran kartı takabılırsınız.Ayrıca bana 256 bit gt 630 gosterırmısınız daha once ne duydum ne gordum.
    bence soruma yeterli cevabı vericek kadar bilginiz yok kanaatine vardım niye diceksiniz söyle diyim ben psu arttırmak yararı veya zararı olurmu diyorum siz sisteme göre su iyi diyosunuz.
    Bende size ileri ye donuk yararı olur diyorum.Ve bişeyler öneriyorum.Suanki sistemın psu marka ve modelını bılmıyorum.Ama kalitelı bir psu degılse, kalıtelı bır psu almanız sistemı daha fazla koruyacaktır.Ayrıca yuksek guclu psu almak size ses olarak avatntaj sağlayabilir.Psu zorlanmadıgı ıcın fanı daha yavas donecektır ve daha sessız calısacaktır.Yeterlı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 27 Temmuz 2013; 20:36:44 >
    öncelikle çok tşkler iyi bir haber ben pc toplıcayagım için , 90 usd güzel bir ekran kartı tavsiyeniz varmı başka sitelerden olmasın toptancıdan alıyor galiba , birde 256 bit olursa sevinirim çünkü 256 bit ekran kartları 4 veya 8 gb göre daha iyi diyorlar.
    Anladıgım kadarıyla elınızde hıc alınmıs bırsey yok.Butce belırterek sıstem tavsıyesı istersenız yardımcı oluruz.İşlemcı,toplam butce,psu vs bellı olmadan ekran kartı secılmez.
    evet elimde yok ama pazartesi günü alıcaktım kesin olarak siz deyince vazgeçtim gibi şimdi değişik sitelere göre fiyatlar yazmayın çünkü bilgisayarcılar genel olarak toptancıdan sipariş edince fiyat artıyo en kuracagım sistem 1500 tl idi ama siz sadece 90 usd lik bir ekran kartı söyleyin sadece onu değiştireceğim diğerleri o kadar kötü değil
    1500 tlık sisteme i5 olmaz ayrıca 1500 tl lik siteme 170 tllık ekran kartıda olmaz.Oyun amclı ise amd toplayın cok daha ıyı bır sıstem olacaktır.
    dostum ben sadece ekran kartı tavsiyesi istiyorum 90 usd - 170 tl filan ekran kartı nasıl olmazmıs zaten en iyileri 300 tl mecvut 7 k nın son sürümleri sen ne içiyon hakket

intel daha iyi ayrıca amd ısınma sorunları daha engellemiş değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clisto -- 27 Temmuz 2013; 21:13:09 >
    Zaten pc toplama hakkında bılgı sahıbı olmadıgınız bellı bıde benı asalıyorsunuz.Neymıs en ıyı ekran kartı 300 tl ımıs.Anca bos konusuyorsun.Git gt 630 al.

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-kartlari?prcmin=500&prcmax=999

Bunlara bak bakalım.Millet zaten 950 1000 tllık kartları bosuna alıyor.
    Ayrıca amd nin ısınma sorunu 10 sene onceydı.Suan intelde ısınma sorunu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 27 Temmuz 2013; 21:21:36 >
    dostum belki senin kadar bilmiyor olabilirim ama 1000 tl bi ekran kartına verilmez ancak iş yapanlar verebilir 3d modelleme vb için 150-200 tl arası bile hd 7750 alsan bile kral
    Profesyonel ıs yapanlar bunları alıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-kartlari?prcmin=5000&prcmax=9999

Size sadece son bırsey soyleyecegım full hd de oyun oynamak istıyorsanız 7850 nin altına bakmayın bile.7750 ile anca low oynarsınız.Belki zorlasa medıum acar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 27 Temmuz 2013; 21:28:28 >
    dostum max ayarda değil gözüm çok en fazla 200 tl veya biraz daha 200 tl + cüzi bir rakama bir ekran kartı arıyorum mesela crysis 3 orta ayarda açsın en az ve crysis 4 çıktıgındada orta ayarda olmasada biraz aşagı bir ayarda oynayabilecek bir ekran kartı arıyorum @Headbanger_Kerry
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.