Şimdi Ara

kasa topladım olmus mu? (933TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaslar sistem bu. nasıl olmus mu. parcalarda sıkıntı var mı.

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-260x-oc-gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#genel-bakis

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-260x--gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

bu ikisi arasındaki 20tl farka deger mi. degerse powercolor r7 260x Turboduo OC alıcam.

bi de bu sistemin yanına mouse klavye tavsiyesi yapabilirseniz cok makbule geçer. yardımlarınızı bekliyorum

şimdiden hepinize tesekkurler.

• mangalyurekli kullanıcısına yanıt
    Power color 260x in sogutması daha iyi onu al
    Klavye : G103 GAMING KEYBOARD - TR LAYOUT
    Fare: BLOODY V7 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE
  • tsekkurler yardım icin.
  • kasa iyi olmus powercolor almalisin ve gaming klavye mouse takintin yoksa a4tech tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • power colorunkini al geri kalanı iyi olmuş .
  • Gayet iyi olmuş, arkadaşların dediği gibi turboduo modeli alsan iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood Money -- 12 Ağustos 2014; 17:19:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kasayı thermaltake versa II al. 12 v kanalı 432w veriyor. Aldığın kasa 360w.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemcini amd fx x6 6300 ile değiştirirsen ve anakartını da buna uygun am3+ işlemci soketli alırsan keyfine bakarsın fikrimce. kasa olarak da zalman z3 plus mid tower fiyatına göre en iyisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: One_Shot

Kasayı thermaltake versa II al. 12 v kanalı 432w veriyor. Aldığın kasa 360w.
    cok saol bu bilgi icin. bilmiyordum kasaların bu yonlerini. kaç Watt yazıyosa o kadar veriyor sanıyordum hepsi :)

bi de vatandan alıcam butun parçaları. onlar motajını yapıp yazılımları yukleyip mi yolluyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangalyurekli -- 12 Ağustos 2014; 18:14:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.