Şimdi Ara

Kasa kapağını açınca 10 derece fark ediyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kasanın kapagını açınca ısı 10 derece düştü oyunlarda kasa fanlarının konumu doğru sorun ne olabilir?

• Şimdi ortamı havalandırmak gibi birşey nasıl sadece camı araladığımızda az kapıyı açtığımızıda hızla havalanıyorsa bunuda böyle düşünebilirsin.

Lakin fan dışarı mı içer mi üflüyor ?
  • açık kullan o zaman kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carso

Şimdi ortamı havalandırmak gibi birşey nasıl sadece camı araladığımızda az kapıyı açtığımızıda hızla havalanıyorsa bunuda böyle düşünebilirsin.

Lakin fan dışarı mı içer mi üflüyor ?

yandaki fanlar içeri, alttaki fan üste yani içeri, üstteki fanlar dışarı üflüyor hocam. seidon 120v 2li fanlar var sıvı soğutma. acaba ekran kartı mı kasayı ısıtıyor diye düşündüm o da maximum 70 derece oluyor ama bilmiyorum.
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    Sıvı soğutmalı ise açılışta hata mesajı veriyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sıvı soğutmalı ise açılışta hata mesajı veriyor mu?

vermiyor hocam daha önce verdiği oldu o zaman ısı 100 dereceye çıkıyor boşta. yani pompa çalışmadığında. ama şuan çalışıyor boşta 39 derece falan oluyor. kasayı açınca yükte 60, kapatınca 70 derece civarı.

bir ara işlemci pinlerinden şüphelendim. onları yaptırdım yamuklar vardı.40 lira verdim. orada da sorun yok ama bilmiyorum
  • işlemci testi yapın pinlerden biri kırıldı ise çekirdeklerden biri işlemiyo fazla ısınıyor olabilir ama üzerindeki soğutma bi kere sorunlu çalışmamış daha önce diyosun ondada var olabilir sıkıntı bakılması gerek
  • quote:

işlemci testi yapın pinlerden biri kırıldı ise çekirdeklerden biri işlemiyo fazla ısınıyor olabilir ama üzerindeki soğutma bi kere sorunlu çalışmamış daha önce diyosun ondada var olabilir sıkıntı bakılması gerek

pinlere baktırdım pinlerde kırık yok sadece yamulmuş düzelttiler hocam. çekirdekler aktif msi afterburner ile bakıyorum. üzerindeki soğutma 3 aylık sadece 1 kere tutukluk yaptı evet ama çalışıyor. neyse bakıcaz çaresine teşekkür ederim cevap için hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.