Şimdi Ara

Kasa içi SSD RGB cover denemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lazer kesim ve cnc işi ile uğraşıyorum az çokta elimden lehim vs gelir.Kasa içerisinde ssd lerin olduğu bölüm çok boş duruyodu geçenlerde aklıma böyle birşey geldi :) ayriyetten psu gizleme kapağının yanına da rgb şerit geçtim ve bunların hepsi anakart ile uyumlu.anakart üzerinden program ile tüm renklere geçiş yapabiliyorum.yapmak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum :)

ilk fotografta ssd cover olmadanki hali

Kasa içi SSD RGB cover denemesiKasa içi SSD RGB cover denemesiKasa içi SSD RGB cover denemesiKasa içi SSD RGB cover denemesiKasa içi SSD RGB cover denemesiKasa içi SSD RGB cover denemesi

sistemim:

CPU:Amd Ryzen 3700x | GPU:Asus Rog Strix RX 5700 xt oc | RAM:Corsair Vengeance lpx 2x8gb 3000mhz | Anakart:Asus Tuf Gaming x570 plus wi-fi | M.2SSD:Corsair MP510 480GB | HDD:Seagate Barracuda 2TB | Kasa:Asus Tuf Gaming gt501 rgb | Monitör:Asus VG278QR | Vesa:Dark VM14 | Klavye:Logitech G513 Carbon Linear | Klavye:Razer Tartarus V2 |Mouse:Logitech G502 Lightspeed | Kulaklık:Logitech g935 wireless | Mousepad:Steelseries QcK Edge XL | Gameped:Microsoft xbox one gamepad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btrlpksrgl -- 21 Ağustos 2020; 2:13:15 >

• Gayet başarılı eline sağlık 🙂
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.