Şimdi Ara

Kasa içi modlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım, gerçi led ve sleeved kabloları hazır aldım ama şimdilik durum bu. Yorumlarınızı bekliyorum, daha neler yapılabilir vs,

Kasa içi modlama Kasa içi modlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 13 Haziran 2015; 23:09:59 >

• Eline sağlık hocam güzel olmuş.Ledleri biraz daha güzel yapıştırabilrsen dahada güzelleşir yamuk duruyorlar sanki.Simetri manyağıyımdırda yada fotoğraf yüzünden yamuk geldi bana bilemedim ama yinede eline sağlık
  • Doğru biraz yamuk ama mecburiyetten yapıştıracak düz alan kısıtlı olduğu için kasa içinde dolandırmak biraz zor oldu.
  • ledleri nereden aldınız?
  • modifiyemalzemecisi.com sitesinden temin ettim. Kendisiyle görüşürseniz direk olarak molex bağlayıp gönderiyor.
  • Emrah abi forumdada var @modifiyemalzemecisi
  • zipcikti88 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşların dediği gibi ledler biraz daha düzenli oturtulabilir içeriye ilk etapta.

Zaten fan kontrolcünün ledleri ve kasa fanlarının ledleri ile tam bir uyum yakalanmış durumda. İleride belki fanlar da direkt olarak ledli fanlara falan dönüştürülebilir ama şu an için yeterli bence böyle.
  • Bendede aynı kasadan var az para olsa bende yapcam böyle bişey bide bilgisayarı açma kapama yerinde bende ışık yanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ledleri yanlış takmışsın. Ledi direk görmemen lazım yoksa gözünü alır. Ledden yansıyan ışığı görmen gerekiyor. Bunun için kasanın üst tarafına, baktığında görmeyecek şekilde gizleyebilirsin.
  • Harika olmuş. Tabi LED'leri gizlerseniz gözleri yormaz. Düşünüyorum led yapmayı maliyeti ne oldu. Bağlantısını nasıl yaptınız?

• Teşekkürler. :)
    Bu kasadan eser kalmadı bir çok şeyi değiştirdim. :)

Ledlerin maliyetı 30-40 TL birşey olmuştu. Hazır aldım ben ve molex ile bağlantı yaptım.

www.modifiyemalzemecisi.com sitesinden temin ettim. :) Girin bir bakın Emrah abi yardımcı olacaktır. :)
  • Kasanın arka kısmına veya alt zemine led düşünülebilir mi?

• Yaw benim aklimda bi soru varda led ile modlama yapıldığından dolayı buraya sorayim dedim

Yakın zamanda bende kasanın içine led döşemesi düşünüyorum fakat bazı yerlerde bu ledler en az 2,5 metre satılıyor.Ben bu ledler alıp evde kendim kisaltabilirmiyim kasaya uygun olacak şekilde ?

Son olarak nasıl kisaltacagimida anlatabilirsiniz sevinirim :)

• İstediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ledin üzerinde bazı noktalar da kesebilmeniz için yerler var zaten. Tam o kısımda bir çizgi olur ve genelde makas işareti vardır. :)
  • güzel olmuş
  • eksoz fanında bilezilkli af 120 al kırmızı halkayı tak daha güzel olur
  • Benim o kasadan eser dahi kalmadı. :)
    Şu an ki kasam bu. :)

1 hafta oldu sıvı soğutmayı bitireli. Bir iki eksik daha var onları bitirince bir konu açacağım. :)
     Kasa içi modlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

Benim o kasadan eser dahi kalmadı. :)
    Şu an ki kasam bu. :)

1 hafta oldu sıvı soğutmayı bitireli. Bir iki eksik daha var onları bitirince bir konu açacağım. :)
     Kasa içi modlama

Çok tatlı olmuş hocam. Derli, toplu, tertemiz, mis :)
    Emeğinize sağlık.

• Çok teşekkür ederim. :)
    Kasanın şu an ki son hali de bu. Komple bilgisayar gerçi. :)
    Sabit kalmıyor ki sürekli bir şeyleri değiştirip duruyorum. :D

Kasa içi modlama Kasa içi modlama Kasa içi modlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 29 Nisan 2016; 15:14:07 >

• zipcikti88 kullanıcısına yanıt
    Hayrını görün kasanızın.
    insanın aklını çeliyor. :)
    Yalnız kasa içi aydınlatmanın şiddeti ayarlanabiliyor mu, gece göz yormaz mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.