Şimdi Ara

Kasa içi modlama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailsss

Hayrını görün kasanızın.
    insanın aklını çeliyor. :)
    Yalnız kasa içi aydınlatmanın şiddeti ayarlanabiliyor mu, gece göz yormaz mı?

Teşekkür ederim. :)
    Evet ayarlanabiliyor. Tamamen kapatabiliyorum veya kısabiliyorum. :)
  • Hocam kasanızı güle güle kullanın. Çok güzel bir kasa olmuş. Fakat bu kasaları yaparken daha detaylı bir konu açsanız daha güzel olmazmıydı sizce.
  • Teşekkür ederim. Aslında açacaktım fakat sonradan bir üşengeçlik vs derken kaldı böyle. :)
  • Kasa çok şık ve güzel duruyor, anakart tablasında karbon kaplama mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesin09

Kasa çok şık ve güzel duruyor, anakart tablasında karbon kaplama mı var acaba?

Çok teşekkür ederim. Evete karbon kaplama yaptım. :) Kasanın dışında da var ayrıca.
  • kasanın zaten kendi tasarımıda çok hoş
  • Offf şittt çok güzel, Yerim ben böyle kasayı
    Keşke benim olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

Merhabalar arkadaşlar,

Elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım, gerçi led ve sleeved kabloları hazır aldım ama şimdilik durum bu. Yorumlarınızı bekliyorum, daha neler yapılabilir vs,

Kasa içi modlama Kasa içi modlama

Kasanız cayır cayır yanıyor maşallah,kasa dışına da biraz görsellik ekleyin yine güzel ve şık duruyor güle güle kullanın bende corsair 760t ufaktan ufaktan modluyorum ilan açtım bakabilirsiniz saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

Çok teşekkür ederim. :)
    Kasanın şu an ki son hali de bu. Komple bilgisayar gerçi. :)
    Sabit kalmıyor ki sürekli bir şeyleri değiştirip duruyorum. :D

Kasa içi modlama Kasa içi modlama Kasa içi modlama

Hocam çok süper olmuş bende de 760t var beyaz elinize sağlık bu arada masayı nerden aldınız çok güzel bende almayı düşünyorum saygılar.

• Çok teşekkür ederim herkese. :)

Masayı İkea'dan aldım. Buyrun linki:
    http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/99932173/linnmonadils-calisma-masasi.aspx

Burada Venge-Lame olanı var. Direk beyaz olanı yok. Beyaz tabla ve ayakları ayrı ayrı sepete atmanız kafi. :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.