Şimdi Ara

¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º° KASA BOYAMA REHBERi °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
13
Favori
39.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç cevap vercek yokmu mat boya nasıl uygulanmalıyız?
  • Anlatım çok güzel olmuş emeğinize sağlık
  • Güzel :D,,
  • SaoL dostum. Bayaa bişi öğrendim.
  • Bahsedilen yöntemlerden biraz daha özen göstererek şuan laptop'umu boyama başladım. aşama aşama fotoğraflayıp iş bitiminde anlatımı yine bu başlıkta yapacağım. şuan astar atılmış durumda muhtemelen yarın sabah zımparasını yapıp asıl rengine boyuyor olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 18 Kasım 2008; 9:05:18 >
  • Paylaşım çok isabet oldu bende benm kasanın renginden sıkılmaya başladım 2 3 gün sonra boyamayı düşünüyodum :D
  • Bak bunları öğrendiğim iyi oldu.Bende yapcam.
  • Manyak olmuş güzel bir düşünce ve başarı ...

Tavsiyelerin için teşekkürler
  • ilk kat boyandı, zımparalandı.

¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º° KASA BOYAMA REHBERi °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤

2. kat boyandı ve zımparalandı... aşağıdaki resim

3. kat boyandı ve son durum artık kendi hazırladığım özel sticker ı orta kısmına yapıştırıp vernikliycem ve pasta cila olayına girişecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 2 Aralık 2008; 21:02:31 >

• Bende kasamın içini boyayacağım fakat sorduğum yerlerde sprey astar boya yoktu hatta bir adam astarın spreyi mi olur dedi. Sprey boya bulurum ama merakımdan soruyorum normal astar boya atılabilir mi?
  • atılabilir tabiki normal astar ama boya makinesi nerden bulacaksınız? varsa imkanınız daha güzel olur makine ile atmanız
  • Kullandığın ürünlerin markasını söyleyebilir misin ? ya da bu ürünlerin heryerde bulabilecegimiz marka nedir bilen arkadaşlar varsa pm atarsa sevinirim acilll
  • Süper
  • kasanın içini boyamayı dusuyorum bende boyamadan oncealumınyum yuzeyı once zımparalayıp sonra astarmı atmam lazım astar tek bi katmı atılıyor yoksa 2ye 3 e gerek varmıı?
  • hocam eline koluna sağlık valla ayna agbi olmuş .bende yakın zamanda kasa içini siyaha boyamayı düşünüyorum çok sık duruyo
  • zahmetli iş ama gerçekden güzel görüküyor
  • armor+ kasanın içini siyaha boyamıştım. bunu yaparken zımparadan sonra astarsız direkt boyama işine geçmiştim. astar gerekmez vs. deniliyordu. şimdi ise boyanın dökülmesi nedeniyle kasayı tekrar boyamak istiyorum. bunun için önceki boyayı en kısa ve zahmetsiz nasıl çıkartırım. zımpara ile hayatta bitmez, uğraşılmaz da.
  • Ben de kasamın içini siyaha boyamayı düşünüyorum eğer kasa içi aydınlatma yaparsam.
  • Güzel olmuş teşekkürler
  • tebrikle mükemmel anlatmışsın çok teşekkür ederim aynısını bende yapacağım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.