Şimdi Ara

KAS GELİŞİMİ İÇİN BİR KAÇ SORU VE DEĞERLERİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ilk defa spora başlıyorum 3 ay önce 105 kg idim 3 ay sadece açık havada koşarak şuan 93 kg ya indim
    boyum 1.87
    şimdi havalarda soğuyunca salona yazıldım ilk defa salona gidiyorum hoca beden yağ kas vs ölçülerimi aldı sormak istediğim şu
    kaç kg kas alırsam şu tarz bir vücudum olur :) yağ oranım ne olmalı şuan yağ oranım % 17, kas 77kg

ve kas kaybı yaşamadan yağları eritirim bunla alakalı ideal bir spor hareketi varmı koşuya devammı etmeliyim
    tavuk bulgur ve sütlü yulaf ezmesi beyaz yumurta vs yemeye başlayacam düzenli olarak
    şuanki değerlerim bu spora yeni başladım onuda belirtiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELBAL -- 3 Kasım 2015; 7:50:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi 30 kilo kas alman lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım fotoda gördüğün şahıs muhtemelen 1.80 boyunda ise 82-83 kilo civarındadır. çok ciddi kas kütlesi olan bir insanı örnek almışsın. kimseye benzemeye çalışmayıp sana ait olan kas kütleni büyütmeye çalışmalısın. 5-6 ay içinde Allah ın izniyle şeklin şemalin kendine gelir . fotodaki arkadaş gibi olmak için muhtemelen 4-5 sene vermen gerekebilir. saygılar.
  • O adam steroid

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için teşekkür ettim
    bende 85 kg olsam herhalde hatlar belli olmaya başlayacak
    işin sırrı yağ yakarken kaslarıda arttırabilmek sanırım 5 ay düzenli gidicem bakalım ne olacak belirgin bi gelişme olursa before after resim eklerim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.