Şimdi Ara

Kartımdaki Para hiç eksilmiyor!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
10
Favori
14.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salvatore1709

Provizyon...

ATM kartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı bankada degil oyun sitesinde bence. Bankadan aldigim herhangi bir sey icin bana direk mail ve sms olarak haber geliyor ve cogu islemde cep telefonuma gelen kodu ekrana girerek islemi onayliyorum. Muhtemelen oyun sitesinde bir açık yakaladin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Provizyon...

ATM kartı

Yabanci para birimi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Paako

quote:

Orijinalden alıntı: thequick

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Çoğu kişinin banka ile işi yok, gelmiş burada laf söylüyor. Banka kartı demek ne yatırırsan onu harcarsın demek. Yani cebinde ne kadar gidip banka hesabına yatırırsın ve cebindeki para değişmez. Sende ne kadar varsa o kadar harcarsın demektir. + ya da - diye bir olay yok. Bu yüzden sorun oyunu aldığın yerden kaynaklanıyor gibi gözüküyor.

Banka kartından para cekemezler yoksa ancak bloke koyarlar ve gayet de -15 olur. Benim avansa falan kapalı aylık hesabıma 2 ay önce 610 lira bloke koyuldu ve para yattıkça bankaya gidiyordu kullanamıyordum.

senin dediğin maaş kartında olur birtek.

Maaş kartı dediğim çalışmıyorum yetim aylığı alıyorum onda öyle bir olay yok.

Yetim aylığını nasıl alıyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Provizyon...

ATM kartı

Yabanci para birimi...

Tl de sonuç aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

quote:

quote:

quote:

quote:

Çoğu kişinin banka ile işi yok, gelmiş burada laf söylüyor. Banka kartı demek ne yatırırsan onu harcarsın demek. Yani cebinde ne kadar gidip banka hesabına yatırırsın ve cebindeki para değişmez. Sende ne kadar varsa o kadar harcarsın demektir. + ya da - diye bir olay yok. Bu yüzden sorun oyunu aldığın yerden kaynaklanıyor gibi gözüküyor.

Banka kartından para cekemezler yoksa ancak bloke koyarlar ve gayet de -15 olur. Benim avansa falan kapalı aylık hesabıma 2 ay önce 610 lira bloke koyuldu ve para yattıkça bankaya gidiyordu kullanamıyordum.

Babamin emekli maasi anneme devredildi (sanirim, ben oyle biliyorum en azindan) belli bir orani da 25 yasima kadar benim hesabima aktariliyor

• sonra seni kırmızı bültenle aramasınlar ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

quote:

quote:

quote:

quote:

Babamin emekli maasi anneme devredildi (sanirim, ben oyle biliyorum en azindan) belli bir orani da 25 yasima kadar benim hesabima aktariliyor

Eyvallah

• bence bankada sorun yok, sorun almış olduğun siteden kaynaklanıyor sen ödemeyi yapıyorsun onlar da hesaptan para kesme işlemini yapamıyorlar bence sistemlerin de bi sıkıntı olabilir tıpkı Dominos pizza Gntrkcll olayı gibi bişey var. karşı sitenin sistemi ödeme alamıyor buna rağmen oyunları veriyor bug var bence sitede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah1923 -- 15 Eylül 2014; 23:32:41 >
  • Hayatımın en bereketli 35 lirası
     Kartımdaki Para hiç eksilmiyor!!!

• Bekleyen provizyonlara atıyor hesap kesimi geçsin aktif olacak. Aynı şeyi ben de yaşadım kuveyt turk'te
    ancak bendeki kredi kartıydı ve hesap hareketlerinde görünmemişti yani borçlara yazılmamıştı. Ama ay sonu eklendi. Eğer internet şubesini açtıysan
    bekleyen provizyonlara bir bak derim. Yanma sonra yazık

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site para çekmiyo olabilir mi yada farklı bir kart girmiş olabilir misin?

• hocam noldu son durum?
  • Eğer dediğin doğru ise çağrı merkezinden bugu keşfettiğin için harcadıklarının firmanın şükranı olarak kabul görmesini talep et

• Provizyonlar hesaba yansımamış, yansıdığı an eksiye bile düşer merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Provizyonlar hesaba yansımamış, yansıdığı an eksiye bile düşer merak etme.

Anlatamıyorum heralde ATM kartı provizyon yok eksi yok. Aradığımda Bloke durumu bile yok deniyor. Bugün arayacağım bakalım ne yaptılar

• Sömür, yarasın tosunuma
  • Nakit avans falan oluyor, ordan gitmesin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Nakit avans falan oluyor, ordan gitmesin?

Avans yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.