Şimdi Ara

Kartımdaki Para hiç eksilmiyor!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
146
Cevap
10
Favori
14.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Provizyon olarak duruyordur hesaba yansıtmamışlardır, haftasonu bazen öyle oluyor.
  • arada geliriz ziyaretine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

Ben Kuveyt Türk Katılım Bankası müşteri hizmetlerinden Ahmet. Buraya bu konuyu açmanız çok iyi oldu.

• Bende bir ara kontor gitmiyor demiştim bir gecede 250 kontoru (şimdilerde 35 liraya denk) sifirlamistim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paako

quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Çoğu kişinin banka ile işi yok, gelmiş burada laf söylüyor. Banka kartı demek ne yatırırsan onu harcarsın demek. Yani cebinde ne kadar gidip banka hesabına yatırırsın ve cebindeki para değişmez. Sende ne kadar varsa o kadar harcarsın demektir. + ya da - diye bir olay yok. Bu yüzden sorun oyunu aldığın yerden kaynaklanıyor gibi gözüküyor.

Banka kartından para cekemezler yoksa ancak bloke koyarlar ve gayet de -15 olur. Benim avansa falan kapalı aylık hesabıma 2 ay önce 610 lira bloke koyuldu ve para yattıkça bankaya gidiyordu kullanamıyordum.

Banka kartına taksit bile olmazken -15 nasıl oluyor? 50 liralık alışverişe 65 lira verirsen kart çeker mi sanıyorsun? Bende para yoksa bakiye yetersiz diyor, hiç eksiye düştüğünü görmedim. Bloke hakkı her bankada var zaten.

• Şimdiye kadar banka kartı ile birçok kez alışveriş yaptım en çok enpara ile yaptım hesabım da para varsa alışveriş yapabiliyorum yoksa işlemi onaylamıyor hata veriyor banka lei ilgili başın derde girmez sorun ürün aldıgın sitede banka kartlarında provizyon olmaz şöyle olur ileri tarihli fatura ödemesi yaparsın ayın 17 sinde ödeme yapılsın diye talimat verirsin bu açık provizyon olarak görünür yoksa dedigim gibi kartında para yokken alışveriş yapamadıgına göre sorun ürün aldıgın sitede.

Şimdi şöyle birşey yap n11 e gir bulabildigin en ucuz ücretsiz kargolu birşey bul satın al bak bakalım düşüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Şimdiye kadar banka kartı ile birçok kez alışveriş yaptım en çok enpara ile yaptım hesabım da para varsa alışveriş yapabiliyorum yoksa işlemi onaylamıyor hata veriyor banka lei ilgili başın derde girmez sorun ürün aldıgın sitede banka kartlarında provizyon olmaz şöyle olur ileri tarihli fatura ödemesi yaparsın ayın 17 sinde ödeme yapılsın diye talimat verirsin bu açık provizyon olarak görünür yoksa dedigim gibi kartında para yokken alışveriş yapamadıgına göre sorun ürün aldıgın sitede.

Şimdi şöyle birşey yap n11 e gir bulabildigin en ucuz ücretsiz kargolu birşey bul satın al bak bakalım düşüyor mu?

Sonunda yardım edecek biri

Bugün gg den 10 liralık bişey aldım. Alırken paypal kullandım. Paypal bana MAİL geldi fatura çıktı. 10 lira gittiğine dair. Ama hala hesabım sabit. Kattaki paradan fazla tutan şeyleri alamıyorum ama aldığım şeylerde kesilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bildiğim toplu kesiyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Şimdiye kadar banka kartı ile birçok kez alışveriş yaptım en çok enpara ile yaptım hesabım da para varsa alışveriş yapabiliyorum yoksa işlemi onaylamıyor hata veriyor banka lei ilgili başın derde girmez sorun ürün aldıgın sitede banka kartlarında provizyon olmaz şöyle olur ileri tarihli fatura ödemesi yaparsın ayın 17 sinde ödeme yapılsın diye talimat verirsin bu açık provizyon olarak görünür yoksa dedigim gibi kartında para yokken alışveriş yapamadıgına göre sorun ürün aldıgın sitede.

Sonunda yardım edecek biri

Bugün gg den 10 liralık bişey aldım. Alırken paypal kullandım. Paypal bana MAİL geldi fatura çıktı. 10 lira gittiğine dair. Ama hala hesabım sabit. Kattaki paradan fazla tutan şeyleri alamıyorum ama aldığım şeylerde kesilmiyor

Sen dedigimi bi yapabilirmisin n11 vs gibi bir yerden sadece kartın ile alışveriş yap ücretsiz kargolu birşey bul nasıl olsa iptal edebiliyorsun 1-2 liralık ücretsiz kargolu ürün al ama dedigim gibi paypal ile falan degil kart bilgileri ile al.

• Kardeş madem sınırsız banada bir steam hediye kartı falan atar mısın 100 dolarlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaXesoX -- 15 Eylül 2014; 20:06:11 >
  • eve tebligat gelince mesajimi alintilarsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Kuveyt Türk kullanıyorum kullanılabilir bakiye kısmında gösteriyor asıl bakiyeni. Heyecan yapma yani

• Haftaya hapisaneden nasıl kaçılır intihar etme yöntemleri diye konu görürsek kesın bu arkadastan cıkmıstır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

Ben de Kuveyt Türk kullanıyorum kullanılabilir bakiye kısmında gösteriyor asıl bakiyeni. Heyecan yapma yani

Abi tamam ordaki parada heaaptaki parada sabit. Hareketler gözükmüyor. Arıyorum aynı şeyi söylüyorlar. Her şey yolunda diyorlar

• Ben paypalla işlem yapmıştım aynı bu şekilde kesilmemişti sonra 1 veya 2 hafta sınra hesaba yansımıştı kesinti

• Adam bankamatik kartı diyor siz hala yok provizyondu yok toplu kesintiydi yok eksiye düşerdi filan sıkıyorsunuz valla. Sorun alışveriş yaptığın sitede kardeşim. Sömür.
  • çok güzelmiş ben de gidip hesap açtırayım
  • Bütün parayı çek suçlu iadesi olmayan bi ülkeye kaç :D
  • Provizyon...

• sağlam bug bulmuşsunda sakata gelme
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.