Şimdi Ara

Karşınızda Turkcell Biz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
6.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ekibe alabilmeniz için faturalı şartı var hocam.
    Sadece faturali müşteriler faydalanabiliyor bu kampanyadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı şartı olduğundan dolayı beş para etmez benim için.
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende onu yazdım.Benim gözümde bu kampanyanın pek bir değeri yok.

Turkcell faturalı olup birbirleriyle sık konuşan insanlar için güzel olay ama.Keza 1 yıldan uzun süredir faturalı olanlar için de %10 indirim gayet güzel.

İnternet paylaşımının da iyi olduğunu söyleyemem .Turkcell faturalı olup zaten interneti ne kadar insan vardır ? Hadi var diyelim ayda 1+1 GB ne kadarına yeticek.Tamamen işin reklam kısmı bence
  • eKsTazi kullanıcısına yanıt
    Babamın paket 500 dakika ailecek Turkcell'liyiz, dakika yetmiyor. Salla kazanda GB garantisi var dakika da çıkmıyor.

Bu ailem sayesinde, aile içi teyzemler dahil ücretsiz ve sınırsız konuşuyoruz.

2 GB deyip geçmeyin, teyzemin interneti bitti, acil işi vardı ben 1 GB gönderdim ona.

Hiç olmamasından iyidir. Türk Telekom veya Vodafone kullansak dakika asla yetmez bize. Ama benim çok işime yarıyor. Diğerlerinin yaramasa bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten bende dakikanın güzel olduğunu söyledim o konuda fikrimiz ortak.

Fakat şuan siteyi açıyorum, en düşük içinde internet olan faturalı paket 22 lira (600MB 600DK) onu da kimsenin alacağını sanmam 3 lira daha verip 3 GB 500DK alır.

3 GB internet alan birisi zaten bu uygulama olmadan önce 3 gb'ın yeteceğini düşünüp alacağını varsayıyorum.Evet acil durumlarda 1+1 kurtaracak fakat bu seferde GB gönderen kişi başkasına gönderemeyecek çünkü aylık 1+1.

Yani evet hiç olmamasından iyi ama sırf bunun için faturasızdan yada başka operatörden Turkcell faturalıya geçilir mi orasını bilemiyorum .

Kampanyanın işe yarar olabilmesi için 4-5 kişi olunmalı ki hem gelen dakikalar artsın, hemde birkaç kişiyle sınırsız konuşmanın bir değeri olsun
  • Karşınızda Turkcell Biz

Türk Telekom 'daki hattım Turkcell'e geçiş yaptı.

Faturalı pakete geçiş yaparak %10 ek indirim aldık. Telsiz kullanım bedavaya geldi.

• Diğer hattıma gece 5'de %10 indirim tanımlattım halen yansimadi öğlene doğru yansır sanırım

• Faydalı bir uygulama. Aile içi sınırsız konuşma durumu aşırı iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

En az 365 gündür Turkcellde olan faturalı hat Biz grubunu kurmak için Dijital Operatör'de Biz yazsın aratsın. Gelen açıklamada Biz için yazan linki açsın. Diğer numaraları numaranın başına 0 yazmadan davet etsin. Davet edilenlerden biri daveti kabul ettiğinde grup kurulmuş olur. Davet edilen ister gelen SMS e cevap yazarak daveti onaylar ve ekibe girer ister turkcell biz web linkini açtığında daveti görür ve ekrandan onaylar.
    Ekip kurucusu dahil en fazla 5 kişi grupta olabilir. Ekipteki GNÇ üyelerine her ay 2GB hediye. Yalnız faturada %10 indirim olayı için zaten turkcellde olmayan yani başka operatördeki biri Turkcell'e numarasını taşıdığında 7 gün içinde gruptaki en az 365 gündür turkcelli olan biri gruba davet edilmeli ve numarasını taşıyarak ve daveti kabul ederek gruba gelen abone,turkcell biz web linkini açmalı ve ekranda "size kim referans oldu(sizin başka operatörden gelmenizi kim sağladı) sorusuna kendisini davet eden en az 365 gündür turkcell abonesi olan abonenin numarasını yazmalı. Bu şekilde referans olan numara her faturada %10 indirim kazanır. Diğer üyeler ve numarasını taşıyarak gelen %10 indirim kazanmaz,bu detaya dikkat. Yalnız Turkcell faturalıya numarasını taşıyıp 7 gün içinde gruptan birinin davetiyle gruba katılan ve Biz web sitesinde ekrana gelen kim referans oldu sorusuna davet eden numara yazılarak işlem tamamlandığında grupraki her üye her ay 1GB hediye internet alır.
    Bu detaylara dikkat edelim.
    Gruptaki (ekipteki) bütün üyeler kendi aralarında sınırsız konuşur. İlla başka operatörden gelmiş olma şartı yok bunun için.
    Grupta olup da ayrıca GNÇ üyesi olanlar her ay 2GB hediye net alır.
    Grup kurucusu yöneticiyi değiştirebilir,yani yöneticiliği başkasına devredebilir.
    Gruptan çıkıp tekrar girebilirsiniz ama bunu 2 kere yapabilirsiniz.
    Grup içi sınırsız konuşma,gruptakilere 1 GB + 1GB şeklinde 2GB devretmek,GNÇ olanların her ay 2GB hediye alma özelliği ile Turkcell Biz,eski adıyla Turkcell Aile kesinlikle değerlendirilmesi gereken ve teşekkürler Turkcell dedirten bir kampanya.
    Tek üzücü yanı faturasızların gruba katılamaması. İleriki günlerde belki 1-2 faturasız abonenin katılmasına izin verebilirler. Turkcell duy sesimizi,Turkcell Biz'e faturasızların katılmasına izin ver sana Kral ! diye seslenelim. Abone bunu unutmaz.

EDIT: Grubu (ekibi) kurmak için illa en az 365 gündür Turkcell abonesi olmaya gerek yok.
    %10 fatura indirimini ancak en az 365 gündür turkcell abonesi olan referans olursa alabilir.

(YAZI BİLGİLENDİRİCİ VE FAYDALI OLDUYSA BEĞENİ 👍 YAPARSANIZ DEVAMI İÇİN MORAL MOTİVASYON OLUR)

Alıntıları Göster

Turkcell'e numarasını taşıyıp gelen kişi akıllı tarifeyi almak için faturasız taşısa, 7 gün içinde faturalıya geçse yine de referans indirimi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Informed -- 5 Ağustos 2021; 23:13:27 >

• Informed I kullanıcısına yanıt

Kriterde Turkcell'de en az 1 yıldır Turkcelli olmalı yazıyor,en az 1 yıldır faturalı olmalı yazmıyor. Sanırım başka faturasıza geçip tekrar faturalıya geçtiğinde kriter dışı olmaz ve birine referans olup Turkcell faturasıza taşınmasını sağlayıp referans olduğu hat taşındığı 3 gün içinde Bizce grubuna katılırsa faturada indirim alır diye düşünüyorum. Bu arada yeri gelmişken belirteyim, Bizce ekibi kurucusunun referans olup Turkcell'e taşınmasını sağladığı hat başka operatörden taşınırken direk faturalıya taşınmalı ve hat taşındıktan sonra 72 saat içinde referans olan aboneye ait Bizce grubuna katılmalı.

Benim hattım 6 ay civarı Turkcell faturasızdaydı,sonra faturasız kullanırken faturalıya geçtim. Faturalıda 2. ayımda Bizce grubu kurdum,turkcelldeki bir hattı başka operatöre taşıyıp 5 gün içinde geri faturalı bir pakete referans olarak taşıdım. Ekip kurucusu ana hattım faturasızda 6 ay,faturalıda 2 ay toplamda 8 ay Turkcelli olmasına rağmen faturama %10 indirim vermişti. Son 1 yıldır Turkcelli olmadığım halde %10 indirim vermesine şaşırdım tabi. Sanırım Turkcellde önceki yıllardaki aboneliğimi de eklediler yada arada başka operatörde 1 yıl geçirdiğimi görmediler.

Bizce kampanyası ilk başladıktan sonra ufak değişiklikler oldu,şuan tam şartlar nedir çok bilgim yok. Şuan Turkcell Dijital Operatörde üst sağda Ayrıcalıklar menüsünde Bizce panelinden yapılıyor işlemler. O zamanlar Dijital Operatörde bu menü yoktu.

GNÇ 2 GB + 1 GB + 1GB da paylaşımdan her ay 4 GB günlük internet kullanıyorum Bizce de. Hediye Avı,GNÇ Bi'Cevap,Salla Kazan derken farklı günlerde günlük internetlerle ayda 6-7 gün sadece hediye (beleş) internetlerle geçiriyoruz. Tabi yoğun youtube gibi video izleyenler için bunlar yeterli olmaz,ayda 40 GB paket de yeterli olmaz surekli video izleyene zaten.

DÜZENLEME:

ARTIK FATURASIZ HATLAR DA BİZCE ÜYESI OLABİLİYOR. FATURASIZ HATLAR DA BİZCE EKİBİNE KATILABİLİR AMA BAZI İMKANLAR FATURASİLILARDAN DAHA AZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 24 Şubat 2022; 22:53:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Kriterde Turkcell'de en az 1 yıldır Turkcelli olmalı yazıyor,en az 1 yıldır faturalı olmalı yazmıyor. Sanırım başka faturasıza geçip tekrar faturalıya geçtiğinde kriter dışı olmaz ve birine referans olup Turkcell faturasıza taşınmasını sağlayıp referans olduğu hat taşındığı 3 gün içinde Bizce grubuna katılırsa faturada indirim alır diye düşünüyorum. Bu arada yeri gelmişken belirteyim, Bizce ekibi kurucusunun referans olup Turkcell'e taşınmasını sağladığı hat başka operatörden taşınırken direk faturalıya taşınmalı ve hat taşındıktan sonra 72 saat içinde referans olan aboneye ait Bizce grubuna katılmalı.

Benim hattım 6 ay civarı Turkcell faturasızdaydı,sonra faturasız kullanırken faturalıya geçtim. Faturalıda 2. ayımda Bizce grubu kurdum,turkcelldeki bir hattı başka operatöre taşıyıp 5 gün içinde geri faturalı bir pakete referans olarak taşıdım. Ekip kurucusu ana hattım faturasızda 6 ay,faturalıda 2 ay toplamda 8 ay Turkcelli olmasına rağmen faturama %10 indirim vermişti. Son 1 yıldır Turkcelli olmadığım halde %10 indirim vermesine şaşırdım tabi. Sanırım Turkcellde önceki yıllardaki aboneliğimi de eklediler yada arada başka operatörde 1 yıl geçirdiğimi görmediler.

Bizce kampanyası ilk başladıktan sonra ufak değişiklikler oldu,şuan tam şartlar nedir çok bilgim yok. Şuan Turkcell Dijital Operatörde üst sağda Ayrıcalıklar menüsünde Bizce panelinden yapılıyor işlemler. O zamanlar Dijital Operatörde bu menü yoktu.

GNÇ 2 GB + 1 GB + 1GB da paylaşımdan her ay 4 GB günlük internet kullanıyorum Bizce de. Hediye Avı,GNÇ Bi'Cevap,Salla Kazan derken farklı günlerde günlük internetlerle ayda 6-7 gün sadece hediye (beleş) internetlerle geçiriyoruz. Tabi yoğun youtube gibi video izleyenler için bunlar yeterli olmaz,ayda 40 GB paket de yeterli olmaz surekli video izleyene zaten.

DÜZENLEME:

ARTIK FATURASIZ HATLAR DA BİZCE ÜYESI OLABİLİYOR. FATURASIZ HATLAR DA BİZCE EKİBİNE KATILABİLİR AMA BAZI İMKANLAR FATURASİLILARDAN DAHA AZ.

Bizce ekibi kurucusunun referans olup Turkcell'e taşınmasını sağladığı hat başka operatörden taşınırken direk faturalıya taşınmalı ve hat taşındıktan sonra 72 saat içinde referans olan aboneye ait Bizce grubuna katılmalı.

Hocam asıl sorum buydu aslında. Bizim referans olup turkcelle taşıtacağımız hat akıllı tarifeyi almak için faturasızdan faturalıya geçemiyor yani? Direk faturalı geçmesi gerekiyor hattın.

• Informed I kullanıcısına yanıt

Biz ekibine katılır ama faturada indirim sağlamaz.

• Rahat tarifedeyim. Her ay 45.000 dk. yükleniyor paket yüklenmesede yükleniyor 5 kişi ekip içi bedava sınırsız konuşuyoruz. 10 kişi ekip olsa daha iyi olurdu 5 kişi az olmuş..
    Hatta heray Türkcell den Turkcell e bedava 500 dk eklense daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 27 Ağustos 2021; 23:22:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Ekibe alabilmeniz için faturalı şartı var hocam.
    Sadece faturali müşteriler faydalanabiliyor bu kampanyadan.

Faturalı yada Rahat tarifede olanlar 5 kişilik biz ekip kurabiliyor 10 kişi olsa daha iyi olurdu.

• Starforces S kullanıcısına yanıt

Çok güzel bir durum.Aile fertleri ile sınırsız görüşebilirsiniz.Bende bimcelldeyim ailedekileri geçirdim bimcell ile sınırsız konuşabiliyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.