Şimdi Ara

## Karşınızda Asus Striker II Formula ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • maximus formula se evet taş gibi anakart ve kendimde kullanmaktayım şükür her dediğime evet diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalman_1 -- 24 Aralık 2007; 19:30:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R

600 den aşağı olmaz bu

kardeş öyle bişey olursa yuh nderim yani full pc mi alıyorsun yoksa anakart mı sadece??
  • çok pahalıdır be bu
    birde sata portlarını yan mı çevirmişler kasa geniş olmazsa uyuz eder onlar beni
  • bu pahalıdır diyenler gelecek olan striker II extreme için sıkı dursunlar
  • Nvidea setlerini hiç sevmem alaçaksam intel çip alacaksın daha iyi oc daha iyi raid bak keyfine ben x48 leri bekliyorum.
  • Kaç tane yorum yapılmış elle tutulur çok az şey var.

Gözüme ilk çarpan ROG ambleminin hemen altına iki pinli bir güç kablosunun giriyor olması, bu anakartın sadece pasif doğutmaya değil altta 4 cm'lik bir fanında olduğuna işlaret. Açıkcası 4 cmlik fan ve değiştirilmesinin zor olması bana DFI'ın NForce4 SLI çipsetli anakartını hatırlattıki, herkes için ses tam bir kabustu.

Bunun dışında resim çok net olmamasına rağmen sayabildiğim kadarıyla 7 tane 3 pin fan girişi var ki bu fazlasıyla iyi bir rakam.

Ayrıca ben resimden biosu seçemedim. Bakır soğutucu bölümünde ASUS yazısının altında SLI stabilizasyon çipinin olduğunu düşünürsek nerede olsunuğu meratk ettim açıkcası. Normalde üreticiler, Bios çipini pilin yakınına yerleştirirler.

• Değişik bi tasarım olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATOM ANT -- 25 Aralık 2007; 10:45:43 >
  • quote:

Asus'un yeni anakartının özelliklerine ve ortaya çıkan görseline birlikte bakalım

Ortaya çıkan görseli demişsin de. Ben mi göremiyorum yoksa görseli yok mu ?
  • Aşırı pahalı anakartlar gereksiz.(Asus Maximus Formula X38 kullanıyorum).Msi P35 Platinum+e2160'dan aldığım randımana MF+e2160 ile yaklaşamadım henüz. Bekliyoruz Asus beyimiz doğru düzgün Bios çıkartacakta, en azından Msi P35 overclock performansını yakalayabilelim.

Pahalı anakart=İsraf
    Pahalı Cpu=İsraf (E2160@3 Ghz=F/P işlemci)
    Pahalı Ram=Bazen israf,bazen değil...
  • Haber için teşekkürler fx57. Asus Striker serisi ile yakaladığı başarıyı bakalım daha da artırabilecek mi ? En önemlisi fiyatı ne olacak?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.