Şimdi Ara

Karşı Jungle Nasıl Takip Edilir? - Jungle Taktikleri #2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde jungle taktikleri videosu atmıştım.Onu bir seri haline getirmeye karar verdim.Sorularınızı yazarsanız cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EverChanging -- 18 Şubat 2017; 17:44:28 >

• Orman rolüm zayıf 4 rol oynayabiliyorum

Seride farklı orman şampiyonları eklemeyi düşünüyor musun,takip ederim biliyosun zaten her konuna geliyorum genelde
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Şampiyon olarak ne OP varsa onu oynuyorum genelde.Takımda tank yoksa da zac-seju oynuyorum.Ama tabii farklı şampiyonlarını meta olurlarsa oynarım.
    Sonuçta ben videolarda genel olarak tüm şampiyonlara uygun şeyleri anlatmaya çalışıyorum.O yüzden hangi şampiyonu oynadığım farketmez gibi geliyor. :D
  • EverChanging kullanıcısına yanıt
    Karthus yada Fiddle en azından 1 maçlık

Herşey bi yana çaban güzel dostum boşa kürek çekmediğini bil TR'de lol videoları çekenlerde şişirilmiş balondan ibaret kişiler zaten

Komodo var doğru düzgün sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orman oynadığımda çoğu zaman her koridor anlaşmış gibi sürekli skorlar veriyor.bu durumda ne yapmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermandgn -- 18 Şubat 2017; 18:30:6 >
  • ermandgn kullanıcısına yanıt
    Siz de feedleyin

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    güzel fikir
  • Bu seri uzarsa epey guzel bilgiler cikacak gibi. Bu konularda da Turkce rehberler olmadigi icin cogu insanin isine yarayacaktir.

Benim sorum ise gorus mekanikleri degistikten sonra Evelynn haritada epey baski olusturuyor. Karsi takimda Evelynn varsa nasil bir plan izlemek gerekiyor?

• ermandgn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben jung oynarken şampiyon seçim ekranında boş boş konuşanların lolskillden maç geçmişine bakıyorum. Gerçekten sıkıntılı elemansa o koridoru kamplıyorum. Kamplarken kill salmıyorum. Tf lerde bir şey yapamayacağı belli. Karşı ormancıyı da takip etmen lazım aynı zamanda

• Paul Scholes kullanıcısına yanıt
    Karşıda evelynn varsa ve erken oyun ormancısı oynuyorsan öldürmeyi deneyebilirsin.Eğer ormancı değilsen evelynnin geçiş yolundaki kamplara ward atarsan kampını keserken görürsün ona göre oynayabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.